Анкета: Какъв е вашият RedMi Note 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Gold 3/32
13.33%
12
13.33%
Gold 2/16
5.56%
5
5.56%
Dark Grey 3/32
43.33%
39
43.33%
Dark Grey 2/16
12.22%
11
12.22%
Silver White 3/32
17.78%
16
17.78%
Silver White 2/16
7.78%
7
7.78%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MТК) Xiaomi Redmi Note 3 - обсъждане

Тоя ТО ме вкара здраво във филма... дано да пристигне без проблеми ...

Сигурно се бави системата и затова не отчита.
Цитирай
Аксесоари

(2015-12-10, 11:08:55)oxy2 написа:  Аз му казах неотворена кутия,имам ги двата номера,втория от 7-ми и се вижда че са 3 кутии,но никакво движение

Днес утре ще ти се появят и ще можеш да виждаш как се движат. Общо взето пада голямо разкарване по едни и същи места.
 Това, че са 3 кутии не означва че и 3-те са за теб Wink
Моите бяха една, но в нея имаше 2 телефона. Big Grin

Такаи зглеждат товарителниците на DHL, след като пратката реално тръгне от Хонг Конг, а втората е от Англия до България.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Пуснах анкета в пост 1.
И поръчах неотварян silver white oт ТО
Цитирай

Да хубав е силвъра, първо мислех да си оставя по-тъмния, който отпред е черен. щото не харесвах как стои дисплеят на бяла рамка, но рзамислих и си оставих точно белият.
Ей сега ще кача и снимки и на 2-та

Eй ги убавците в "суров материал"

Първата е с аксесорите, но стъклата примерно са за първите 100 ордера.
На последната се вижда гугъл плей приложението, което си работи отлично.

Аз имах неблагоразумието да го затрия и после не успях да намеря инсталационна същата версия, но с малко мъки се оправих и сега имам коректно работещи гугъл услуги и приложения
[Изображение: 036358569.jpg?r=0]
[Изображение: 036358556.jpg?r=0]
[Изображение: 036358557.jpg?r=0]
[Изображение: 036358561.jpg?r=0]
Цитирай

Честито, супер изглеждат. Много добре !
Цитирай

И как се държат? Бързи ли са? Насичат ли? Като цяло мнение? Защото съм на ръба да пускам Mi4-ката за продажба
Цитирай

Предвид, че пластмасовия Redmi Note 2 работи прекрасно се съмнявам да има кой знае какви разлики спрямо тройката предвид, че са на една хардуерна база (може и да има промени, но надали ще се усетят при основни приложения). Ми4 има предимства спрямо този модел, но и някои недостатъци - прочети, сравни, помисли и така действай. Мен "ъпгрейда" не ме устройва с тази "вградена" батерия, слоткета (с това нещо за 2 карти на друг телефон имах проблеми), както и факта, че е метално - падне ли - всички драскотини си остават твои... Докато 2ката ако падне - ще и купя нов гръб и пак ще е като нов. Мое мнение разбира се, не ангажирам никой с това да се съобразява с него.
Цитирай

Аз точно товс ме кефи в него - метален,объл и разбира се скенера! Видях че на антуту тест е с 10000 точки по производителен от Mi4. Въпроса е дали наистина е така. По-бърз не знам дали е, но не искам да го купя и да е по-бавен.
Цитирай

Ами зависи кое Антуту си гледал. Според днешното такова моята двойка (2ГБ/16ГБ/2Ghz) показва скромните 47646 точки.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/1757...chMark.png
Цитирай

Няма смисъл да се спори кое по-мощно между note 2 или note 3 ... нали са еднакви... просто ноте 3 е по-компактен + фингърпринт + алуминий
А за ми4, според мен е по-слаб от ноте 3. Ако ще махаш ми4 по-добре си вземи ми5 февруари.
Но за тези пари ноте 3 си е направо супер.
Цитирай

Ами няма да мога да го дочакам. Вече пуснах обявата в раздела за продажби. А и май ми малее вече в ръката. Значи съм гледал версията с 2 рам, защото резултата беше 48000. Аз мисля да поръчам 3гб рам версията. Вие коя поръчахте?
Цитирай

аз поръчах 16,винаги са ми стигали,никога не съм пълнил 2гб рам
Цитирай

Аз 32ГБ 3Гб
Цитирай

3/32 съм аз
Цитирай

Всеки да си купува такъв какъвто му харесва. Аз затова акъл не давам, но тук не се спомена едно от най -важните неща не само в този модел, ами и за всеки съвременен телефон, а това е батерията и нейният живот.

При Redmi Note 3 изглежада така

А това е само при едно зареждане и то едвам я изчаках да стигне до 100% и я откачих. Това снощи преди 20ч
Работи абсолютно всичко WiFi, 3G, GPS location, яркостта на дисплея ми е на около 80% и имам 30 мин разговори и няколко по вайбър.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не че нещо ама аз го правя абсолютно същото и с 2-ката... Вярно с 25 минути разговори, не с 30... Очаквах повече от тоз 1Аh в повече.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Лол! Нави ме! Надявам се до седмица да го поръчам, а защо не и по скоро! Ако тръгвам да го поръчвам какво да напиша в message(нещо за нещата с boootloader-a)?
Цитирай

(2015-12-10, 20:31:38)Claping Monkey написа:  Не че нещо ама аз го правя абсолютно същото и с 2-ката... Вярно с 25 минути разговори, не с 30... Очаквах повече от тоз 1Аh в повече.

Искаш да кажеш, че с 2-ката докарваш 6 часа дисплей и то не да го грабнеш телефона от 100% и да гледаш 3 филма в рамките на 8-9 часа.
А при ползване както съм писал с всичко вкл -3г. гпс локешън, вифи и в рамките на 48ч.
Аз с моята 2-ка мисля, че никога не можах да надхвърля 3.30мин при такава употреба за 2 дена.
Цитирай

Абсолютно същото искам да кажа.

Рекорда ми е почти 8 часа със солидни ограничения накрая обаче. Всеки ден правя ~ 7 часа екран. Това е с разговори между 40 и 80 минут, постоянно 3G, wifi 30% от времето, gps включен, яркостта варира заради излизанията, винаги с пуснат звук и вибрация за всички известия, доста чатене по Hangouts, солидно браузване, синхронизиране на 3 мейла и гледане на YouTube поне за 30 минути. От време на време пускам и Spotify за 3-4 песни, но не е често явление. Батерията е на 9 заряд вече.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Да да и ние трева пасем,ти едиствен от всички притежатели издокарваш 6-7часа сот.сигурно ако се напънеш и 9 ще изкараш ама не щеш нали.btw дисплея ти свети ли изобщо,ако не,съм съгласен че става Smile
Цитирай

@daesoner в съобщението към търговеца пишеш само ако искаш да не отварят кутията.
Ако не пишеш нищо ти слагат google apps И мултиезиков ром (по някакъв съмнителен за мен начин, защото пише че махат китайските неща, а те са на лице в снимките от rumo)

"2. Please leave us message if you want a sealed box.Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control",flash the Multi-language ROM and install Google play! The original box from Xiaomi,Meizu,Huawei(Honor),Lenovo(ZUK),ZTE(Nubia),Oneplus,OPPO,Letv are sealed.They are only with English and without google play."

"4. The firmware might be with bugs,please be understandable.Especially for the new model!

5. The multi-languages of Xiaomi Redmi Note 3 is ready, we have began to process all orders!  :-D

if you like the original sealed box, please just let us know your opinion. "
Цитирай

Само да вметна, че моят не е с мулти ром, а китайски стебъл, тъй че е нормално китайските апп-ове да са там
Цитирай


Китайските приложения не ми пречат. Стига да имам Гугъл сървисис. А ако им кажа да не я отварят има ли начин да инсталирам gapps после?
Цитирай

Малко по-горе при снимките съм писал, че може. Ама е игра. Можеш да му кажеш да ти качи само Гаппс
Цитирай

Не знам дали пасете трева ама прайма това показва към момента ...
[Изображение: 8f92073f0f843742a1296acb4c429816.jpg]
Колкото до 3ката ще ви кажа как е след 10тина дни пряко сравнена с 2 прайм. Пък кой е по добрия според мен ще разберете по това кой ще задържа и кой ще продам ... Това след 20 дни ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)