Анкета: Какъв е вашият RedMi Note 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Gold 3/32
13.33%
12
13.33%
Gold 2/16
5.56%
5
5.56%
Dark Grey 3/32
43.33%
39
43.33%
Dark Grey 2/16
12.22%
11
12.22%
Silver White 3/32
17.78%
16
17.78%
Silver White 2/16
7.78%
7
7.78%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MТК) Xiaomi Redmi Note 3 - обсъждане

(2015-12-21, 16:30:55)suffer написа:  


Някой от вас да е чел/тествал този ром: SphinX v1c:

Днес виетнамците са сменили линка за теглене, но според руснаците трите леки "бъга" си остават:
Цитат:Перепрошил по новой вьетнамскую прошивку (размер файла изменился) Но все баги так и остались. Не идет загрузка файлов через хром или загрузчик. Вылетает на этапе добавления Ми аккаунта (нужно переключаться на английский) и вылетает при попытке сменить имя второму отпечатку пальца.
Цитирай
Аксесоари

Ами то затова е V1 Още Smile
Поне се опитват де, а като функционалност каквото са описали ми върши работа на мен. Най-добре ще е ако се сдобием с поддръжка от Smiui.net - там поне ще са читави нещата
Цитирай

@ suffer
"Някой от вас да е чел/тествал този ром: SphinX v1c: http://en.miui.com/thread-194174-1-1.html
Базиран на днешния Global 5.12.10:"
Бъгав е, няма български, иначе е рутнат.

Руснаците и виетнамците пишат за стоков V7.0.19.0
ОТА 55 MB, и не съм сигурен точно какво цък 750 MB
Цитирай

@suffer , да наистина златния е най-скъп там (белия е 214 евра, черния е 220, а златния 228). Като гледах във фейсбук страницата им доста хора се оплакват, че чакат 2-3 седмици и нямат ъпдейт за тракинг, така че явно като тръгне от Чехия тогава ще има някакво развитие. Иначе бях писал и на TO за златния , като дори щях да съм ОК и пре-ордър да имаше, но за 1 седмица не ми отговориха и се реших да пробвам с Xiaomiforsale.
Поздрави за всички които развиват теми за този телефон.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай

Днес xiaomiforsale ми отговориха на запитването - действително нямат наличност в Европа, казаха че чакат доставка от Китай на "няколко бройки от сивата и златната версия". За рома казват че идва с инсталиран мултилангуидж. За мито и данъци потвърждават, че няма
Цитирай

В TO го гледам и това имах предвид silver+dhl ми излиза 196$. Нали само като дам дхл за шипинг и се подразбира че искам да ми дойде без да плащам мита и да се разправям с митници? Моля ви кажете ако има някаква друга опция която трябва да уточня. Да др похваля че се разделям с дървото и утре ми пращат един redmi note  да свикна малко с миуи. Някакви съвети за какво да гледам? Двусимовата версия е с гугъл апп. До колкото четих всички двусимови са 8 ядра, но може да не съм разбрала правилно. Изчетох цялата тема за ноут , но бих приела съвети и от вас. Благодаря
Цитирай

Нищо друго не трябва да отмяташ - телефона + доставката по дхл

Всички са 2 симови и осемядрени, гугъл ап ако сте се разбрали с продавача ще ти я е качил, ако ли не не е трудно ще се оправиш сама
googleinstallera.apk го има тук в темите
Цитирай

Явно не съм се изразила правилно. Утре ми изпращат от Варна xiaomi redmi note. Не 3ката а 1цата. Февруари ще си поръчам 3ката от ТО
Цитирай

ами в GSM Arena гледам три разновидности
redmi note - с процесор медиатек осемядрен - 2 сим
redmi note 4g - qualcom processor 1 сим 4ядрен
и redmi note prime - 2 sim, qualcom - 4ядрен

така че тази зависимост за ядрата и картите отпада като вариант.
http://www.gsmarena.com/results.php3?sQu...redmi+note
Цитирай

Много благодаря. Ще стане ясно в сряда. От сега нямам търпение да се докопам вече до 3ката... толкова е красиииив.
Цитирай

Айде вече и аз да се похваля, телефона дойде Smile . Изгледа много яко и е супер як Big Grin , който си го е поръчал няма да сгреши. Впрочел мулти рома си изглежда супер Smile
Цитирай

Айде честито вече...че се уляха с тая ваща доставка - моите дойдеха за 3-4 дена.
Пс вие със suffer не бяхте ли с една товарителница-една обща партида телефони. Та той още не се е похвалил

Пс 2 моят 2-рия е за продан, ако на някой не му се чака от Китай, да ми пише лс, за колеги от форума ще го дам на цената, на която съм го взел. още си стои с найлоните
Даже може и първият, че си взех и Honor 7 Big Grin
Цитирай

   
Aз се опитах да направя един клип, ама излезе 20 минути и ще се качва до утре
Затова се бавя.
Иначе - бройката е при мен - има ъпдейт до 7.0.19.0, който засега няма да пускам.
Махнах повечето китайски неща и вече телефонът е използваем.
Ако успея да кача клипа ще видите как. Малко не се усетих че на google pyinin input трябва да се натисне EN Преди да пишеш на английски, ама.. рискът на живото предаване Big Grin
Цитирай

Аз нямам google contacts ,не ми дава да вляза в рековерито за да сложа новия ром . Иска да го заредя първо , а батерията ми е на 44% хмм
Цитирай

С това аpk не става ли?
https://www.dropbox.com/s/u8c42ya92op8jj...1.apk?dl=0
Цитирай

@suffer това е решението на проблема ми Smile , благодаря ти много. Сега докато изтоща батерията ще мога да си го ползвам. Мерси много Smile

Впрочем версията на мулти ром-а ми е 77.0.11.0
Цитирай

E къв е тоя мулти брз гапс
То стоково рекавъри никой няма
Цитирай

Има си, просто нямам батерия за да ме пусни довече или утре сутринта ще направя клип на цялата процедура само с ъпдейт, без windows tool-а
Цитирай

Моя клип излезе 1.1гб
През нощта ще го качвам

Ето oтварянето с куриера Bu

Цитирай

Колко е заделеното място за приложения? Ако въобще има такова разделение и как се държи батерията?
Напълно съвместим ли е с MiBand (отклюване, заключване)
Благодаря предварително за отговорите.
Цитирай

При моятя 16гб версия е почти 13 за потребителя. Не виждам да е разделена от нея само за програми отделно. Мисля, че можеш да качваш в тези 13гб каквото и както си искаш, докато се напълни.
Относно ми банд- разпознават се и се отключва телефона нормално
Цитирай

@suffer Честито
Цитирай

Благодаря.
Някой разбра ли нещо за този ъпдейт 7.0.19.0?
Цитирай

Аз инсталирах OTА ъпдейта. Оправи ми се WiFi-то. Само това мога да кажа сега.
Цитирай

Така и аз съм вече ъпгрейднат до Redmi Note 3 2GB Smile)

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)