Анкета: Какъв е вашият RedMi Note 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Gold 3/32
13.33%
12
13.33%
Gold 2/16
5.56%
5
5.56%
Dark Grey 3/32
43.33%
39
43.33%
Dark Grey 2/16
12.22%
11
12.22%
Silver White 3/32
17.78%
16
17.78%
Silver White 2/16
7.78%
7
7.78%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MТК) Xiaomi Redmi Note 3 - обсъждане

@suffer смени ме в анкетата Smile 
в момета телефона се зарежда, едва израходих батерията до 2% сега ще я издебна да се зареди на 100% и почвам с ъпдейта Smile

Първите ми впечетления са много добри. Грам не лагва. Всичко е много добре направено. С една дума хубав телефон. Камерата на светло е добра, даже е доста добра, но на тъмно си е зле, но всичко друго си е супер.
Като дойде махнах цилуфана на екрана и веднага сложих стъкления протектор за да съм сигурен че ще е чистичко. Радиото си е готина екстра, бях забравил какво е да си имаш радио в джоба Big Grin 
Работи много добре и като дистанционно. Идеално е за тролване.  


Ето го и красавеца Smile
   

Впрочем тоя case който го подаряват е не е от най-хубавите, но си е подък Smile
Цитирай
Аксесоари

Всяка смяна в анкетата е просто да променя цифрите, не мога да местя имена в други категории. Мога да я нулирам обаче..
Цитирай

И мен ме добавете с още един 3гб/32гб/сив получен днес Smile

между другото , не излезе ли вече някакъв читав ром, че жената ще ме гони вече с тези клавиатури на китайски и 2 езика в телефона Dumbom
Цитирай

Клавиатурата лесно се оправя като инсталираш нова , на google. А за рома , мисля че още няма мулти.

Няма найстина рековери. Странна работа. То има reboot into recovery mode. Но ми дава че иска да се свърже с кабел. Някой ако знае как мога да си реша проблема ще е супер Smile
Пробвах и с комбинация от клавишите но нищо.

Тъпичко ... http://en.miui.com/thread-194277-1-1.html bootloader-a явно не ми е отключен...
Цитирай

Колеги, какъв беше сега филма с dhl? И по точно като пишеше information recieved не значеше пратен така ли ли беше?
Цитирай

Не, не е пратена, а запазена
Цитирай

Малко се изнервям, защото на 16 поръчах от ibuygou, които са точни попринцип и действат бързо, а сега трябваше да им пиша 3 пъти за да ми кажат, че ще се опитат до два дни да го пратят, а фактически телефона не е пратен. Някакви идеи какво време ще отнеме?
Цитирай

моля ви кажете как да си направя 1цата. Днес пристигна, уж на снимки имаше гугъл ап а не работи. И няма бг меню. Моля ви да линкове към теми или клипчета най-добре
Цитирай

Здравейте,
днес сутринта получих моята бройка и 3/32 гб сив. Първите ми впечетления са мн добри. Аз си поръчах неразпечатвана борйка и сега започвам да го оправям. Едно странно нещо което забелязах е че WiFi и Blutooth като ги включа и след 2-3 секунди се самоизключват сами и все още не съм разбрал защо така прави.

Понеже със стария телефон не съм се занимавал със смяна на ром и всичките тези процедури, искам да ме посъветвате по следните въпроси:
- този Fastboot ROM  за който има тема достатъчно надежден ли е и маха ли всички китайски истории от телефона?
- някой успя ли да да отключи bootloader-a по начина по който е описано в съседната тема?
Цитирай

Бъг е открит в Xiaomi Redmi Note 3 http://www.gizchina.com/2015/12/23/how-t...ode-stuck/
Цитирай

(2015-12-23, 13:59:36)Liubina_89 написа:  моля ви кажете как да си направя 1цата. Днес пристигна, уж на снимки имаше гугъл ап а не работи. И няма бг меню. Моля ви да линкове към теми или клипчета най-добре

http://****/community/forums/160/
Флашваш рома за твоя модел и всичко ще има.
Иначе това трябва да твоя раздел:
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=239
Цитирай

Единственото което иска да знам за този модел като го поръчам е има ли английски език за меню или е само на китайски другото е може ли да се влезе в някакъв мод в който трябва да се изтрият китайските приложения и другото е ако може кои приложения да махна.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

не знам какво значи да флашна. Не знам какво значат и всички други термини и терминчета. Февруари ще взимам 3ка и за това пиша тук, защото активността е много по-голяма и има хора, които разбират. Моля ако някой има желание нека ми помогне. Пуснах заводски настройки и до там.....
Цитирай

Аз ще ти отговарям там, просто пиши в правилния раздел
Цитирай

Малко започнах да се притеснявам. Дори след като ъпдейтах версията до 7.0.19.0 пак имам този проблем с WLAN както и с Bluetooth. Направих му първото изтощаване на батеритя и сега се зарежда, така че утре мисля да му сложа Fastboot ROM-а и се надявам с него да го няма този проблем. Някои имал ли е подобен проблем до сега. Само за уточнение ROM-a с който пристигна беше 7.0.7.0, а не както повечето от вас казват 7.0.9.0.

Xiaomi Redmi Note 4
Цитирай

Aми при мен няма такъв проблем, понеже е за подарък телефона го ползвам само на wifii e перфектен, блутуута също работи без грешка, връзвах гривната няма проблем, както и при прехвърлянето на файлове. Абе явно си има бъгчета, ще се чака официален читав ром, дано скоро се появи.

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай

За един месец са му пуснали 4 стейбъла. Това е официално и читаво. Какъв е проблемъ с wifi?
Цитирай

Аз имах проблеми с WiFi още с ROM-а, инсталиран в aliexpress - 7.00.16.00 (понеже поисках телефона с мултилангуидж). Сега с 7.0.19.0 го нямам този проблем (нямам и български език Sad ).
Иначе ми изписваше, че има проблем със скоростта..., или стабилността на връзката, и превключва на мобилен ?!?
Направих обаче доста магии, докато стигна до 7.0.19. Първо си брикнах телефона, възстанових го с 7.0.16 там също имах проблем с WiFi (не с NVRam).
Последно инсталирах 7.0.19.0, и не съм забелязал да се изключва мрежата.
Нямам логично обяснение на проблема.
Цитирай

Хора, надявам се че ще се забавлявате с това видео, направих го вчера веднага след отварянето, ресета и първоначалните MIUI Стъпки


Само няколко уточнения:
- Google installer Не сработва от всеки път
-AКо изберете за клавиатура Google Pyinin input преди да пишете на английски натиснете бутончето ЕN над клавиатурата, за да не се мъчите като мен. Малко съм позабравил нещата - отдавна не ми се беше налагало да персонализирам китайска версия на рома.
Също така е добре да минете през Settings-Additional settings-Privacy и да отметнете Unkown sources, за да не чакате по 10 секунди за инсталация на приложение. Утре може да добавя малко скрийншоти, макар че не виждам смисъл. Просто успях да си изтегля нужната клавиатура, Viber и .. каквото още ми трябваше за нормалната работа. Само не можах да разбера защо не станаха нещата с Antutu, но... и това е без значение. Приятно гледане Big Grin



   
Цитирай

Проблема с WiFi e че не се пуска нито от падащото меню, нито от настройките. Като съм в настройките, пускам го, стои около 5 сек и се спира сам, като не се стига до там да покаже налични мрежи и тн. По същия начин не мога да пусна и Bluetooth.

Xiaomi Redmi Note 4
Цитирай

Айде и аз да присъединя към чакащите Smile За съжаление моята бройка ще бъде пратена след 10.01.16 защото го взех на Presale Smile Стискайте палци да не ме друснат на митницата.
Цитирай

suffer@ Има го инсталера в Ми маркета и от 2-я път го намери Wink ама не посмя да влезеш. Това щото имаш apk-то в гугълдрайва.
Аз като го нямам се наложи да проверявам всичко и открих това приложение

Та за тези които сега ще си вземат телефона и няма да имат достъп до старият гугълинсталер най-лесният начин е този

Отваряте от телефона Ми apps приложението> пишете само google,  ще ви се покаже това

 влизате в това долното заградено и виждате тази нова гугъликона



[Изображение: 036399090.jpg?r=0]
[Изображение: 036399092.jpg?r=0]

Сваляте я и инсталирате всичко от нея. При първоначалното и пускане имаше някакъв надпис на китайски който трябва да игнорирате, докато не видите под него един зелен ли, син ли кръг и натискате да започне инсталацията
Цитирай
Wink 

(2015-12-24, 02:10:15)Stormrage написа:  Айде и аз да присъединя към чакащите Smile За съжаление моята бройка ще бъде пратена след 10.01.16 защото го взех на Presale Smile Стискайте палци да не ме друснат на митницата.

Да беше казал.Дотогава най-вероятно мойте двата ще дойдат.Можеше да намажеш единия .

Румене гледам ,че си пуснал и Хонора за продажба.Като ги имаш и двете в ръцете ,я кажи кое е по-добро?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай

@rumo инсталирах си Google нещата по твоя начин и се получи много добре, бързо и лесно. Трябваше да ресетна телефона защото бях инсталирал по стария начин с апк файла (повечето программи ми даваше само някакви стари версии) и нещата се поомазаха и реших така и така нямам нищо на телефона още, по-добре да запона на чисто Smile

Xiaomi Redmi Note 4
Цитирай

добавена инструкцията на rumo в темата с ромовете и гугъл апс


Някой може ли да ми каже как минават OTA ъпдейтите без рековъри?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)