Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Лолипоп

То добре да не чакам ОТА ама къстъм версията е C432B331[b]CUSTC432D003 [/b]при мен е[b] CUST432D001. [/b]И да не вземе да се прецака нещо.

 Huawe G7-L01
Цитирай
Аксесоари

Не знам за какво служи това D001/D003, но мисля, че е маловажно. Ако C432 отговаря на твоя модел (което е така!) не се притеснявай, а действай. И аз бях с 001, но направих ъпдейта и сега съм с 003.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2016-02-04, 17:01:33)gento написа:  То добре да не чакам ОТА ама къстъм версията е C432B331[b]CUSTC432D003 [/b]при мен е[b] CUST432D001. [/b]И да не вземе да се прецака нещо.

И при мен беше така. Ъпдейтвал смело, няма никакви проблеми.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Здравейте има ли иконка за email пощата за да си я настроя
Цитирай

(2016-02-04, 23:17:55)Valio voisa написа:  Здравейте има ли иконка за email пощата за да си я настроя

Разбира се.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Снощи сложих Лолипопа за сега се държи нормално

 Huawe G7-L01
Цитирай

Не знаех дали да задам въпросът си тук или в темата за дефекти, но тъй като това, за което ще попитам е тясно обвързано с лолипопа, реших да попитам тук. Въпросът ми е свързан с приложението за съобщения и recept apps list-а. При мен Messages се показва два пъти в recent apps list. Да кажем, че си цъкам на иконката за съобщения и после изляза. И след това ако получа съобщение, чието известие ми излиза като popup bar и аз го отворя чрез натискане на известието, след това имам Messages два пъти в recent list-а. Това не ми се е случвало на китката, защото там нямах такива изкачащи известия. Вие забелязали ли сте го?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Здравейте,много странно когато ми звънят мелодията която ми звъни не всеки път възходяща дали е някакъв бъг незнам
Цитирай

Отново ще попитам за един мой проблем. Когато имате известие на заключения екран (говоря за самия екран, когато е заключен, а не за notification bar-а), позволява ли ви да местите известието на ляво/дясно и отваря ли ви приложението, от което е известието, след като натиснете на него? Питам за андроид 5.1.1 В331. Слагам линк оъ драйв, за да покажа какъв е моя проблем. Искам да разбера дали е проблем на В331 или си е лично мой бъг. https://drive.google.com/file/d/0B9wdYRu...cslist_api

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Здравейте. Сложих Lollipop на телефона ми Huawei G7, стана по-бавен. Незнам как и не мога да си върна обратно Kit Kat. Има ли възможност някои да ми каже или да ми сложи обратно KitKat. Ще си платя за услугата и много ще съм благодарен.
Цитирай

Възстановяване до заводски настройки направи ли?

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Не съм. Как да направя?
Цитирай

2 неща ми правят впечатление с тази нова версия:
1. Когато някой ми звъни веднъж бутоните за вдигане/затваряне се натискат, друг път трябва да се провлачат. Немога да разбера от какво зависи и как да го направя еднакво.
2. Всеки звук издаван когато телефона се събуди от заключено положение, бил той от viber или звънене се отрязва в началото. При вас така ли е ?
Цитирай

1. При отключен телефон само натискаш, при заключен приплъзваш.
2. Да

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

(2016-02-19, 21:11:09)digitalmartin написа:  Здравейте. Сложих Lollipop на телефона ми Huawei G7, стана по-бавен. Незнам как и не мога да си върна обратно Kit Kat. Има ли възможност някои да ми каже или да ми сложи обратно KitKat. Ще си платя за услугата и много ще съм благодарен.

Свали това:
https://play.google.com/store/apps/detai....firmware2
Цитирай

(2016-02-26, 15:02:48)svetboy написа:  2 неща ми правят впечатление с тази нова версия:
   1. Когато някой ми звъни веднъж бутоните за вдигане/затваряне се натискат, друг път трябва да се провлачат. Немога да разбера от какво зависи и как да го направя еднакво.
   2. Всеки звук издаван когато телефона се събуди от заключено положение, бил той от viber или звънене се отрязва в началото. При вас така ли е ?

Да и при мен е така
Цитирай

Здравейте искам да питам дали може да се сложи друг андроид на телефона?Примерно с визията на самсунг да речем
Цитирай

Просто си изтегли лаунчър. Апекс или Нова. И после можеш да го правиш с каквто визия поискаш

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Аз използвам Next Launcher, като си поиграеш с настройките, можеш да го направиш както си искаш. Ето снимки:[Изображение: c7ea06862671abd66ae1dc31d70d6097.jpg][Изображение: b72773332cae8da1f5b93ea83ed4bd17.jpg][Изображение: 718787bc5048c3205b22e75765fa7771.jpg][Изображение: 0b187328dd3e47bfd5d4df9af1456f5b.jpg][Изображение: a5b7c7d0c383637d0b20be374202b283.jpg]

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

[Изображение: Improved-Wi-Fi-quick-toggle.jpg]

[Изображение: nexus2cee_2014-10-17-21.05.55-1.png]

[Изображение: android-5-lollipop-notifications.jpg]

Нашия андроид няма нищо общо с останалите спрямо визията.
Цитирай

Ми нали точно това ти обяснявам - сложи си някакъв лънчер и ще си промениш визията.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Какво общо има лаучера с самия андроид.Запознай се малко по добре с андроида на различните модели телефони.
Цитирай

Ха ха! Андроида си е андроид, останалото е една обвивка, която всеки производител си слага най-малкото за да е. уникален и различим от другите. И точно нея до голяма степен можеш да промениш с инсталиране на някакъв лънчер, xposed, и мн.други.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

(2016-03-05, 07:59:33)Zavoevatelq написа:  Какво общо има лаучера с самия андроид.Запознай се малко по добре с андроида на различните модели телефони.

Колко вида андроид познаваш. Big Grin
Цитирай

Нещо официално ще се пуска ли или всеки да се спасява по отделно.

HUAWEI P9 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)