Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note3 Neo Lollipop 5.1.1
#51

След ъпдейта телефонът стана значително по-бърз и има много приятни анимации. Пускам Скрийн от информацията[Изображение: Screenshot_2016_04_11_02_13_10.png]

LG Optimus 3D  ->  Samsung Galaxy Note 3 Neo
Цитирай
Аксесоари
#52

Българския го качиха и в Саммобиле:

Model SM-N7505
Model name SM-N7505
Country Bulgaria
Version Android 5.1.1
Changelist 5905507
Build date Mon, 08 Feb 2016 14:42:17 +0000
Product code BGL
PDA N7505XXUDPB1
CSC N7505OXXDPB2
Линк за бързо сваляне

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#53

Пикасо и моканина, имате ли го лага, при отключване на екрана? Някакви други оплаквания?
Цитирай
#54

я кажете, аз съм с френския ром сега има ли смисъл да слагам българския?

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
Цитирай
#55

И за френския има обновление така че може да ъпдейтнеш ОТА.

Колкото до лаг при отключване при мен няма такъв.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#56

Има го пак лага, но не е в 8 от 10 случая, а е по-скоро в 1-2.
Цитирай
#57
Thumbs Down 

Здравейте,
изтеглих бг ъпдейта от саммобиле. Изтеглих драйверие, один и се заех да ъпна. Изпълних всичко стъпка по стъпка, инсталацията започва и малко преди да завърши ми дава FAIL Grater. ПС: Сега тегля китката да опитам поне с него да подкарам телефона, понеже не тръгва. [Изображение: fail.jpg]

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#58

Здравейте,

Току що пристигна ОТА ъпдейт на телефончето на жената. Сега се ъпдейтва, по-късно ще споделя и аз впечатления.
Цитирай
#59

Сутринта получих обновление .Още нямам впечатления . Работи добре .

ПОДПИС
Цитирай
#60

(2016-04-11, 19:12:25)rock написа:  Пикасо и моканина, имате ли го лага, при отключване на екрана? Някакви други оплаквания?

Аз нямам лаг. На жената го ъпнах вчера. Ще видим.

Стоков HTC Desire.
Галакси Ноут 3 Нео
Цитирай
#61

Здравейте,

Преди два дни си ъпдейтнах телефончето през Kies, но не направих factory reset-а... 
Трябва ли да го направя?
Благодаря предварително.

P.S. Понеже не видях отделна тема, реших тук да ви попитам дали знаете как се синхронизира телефонния указател с Facebook?
Опитвам се чрез "Акаунти" от настройките, но не ми дава да добавя Facebook като акаунт.
Smile
Цитирай
#62

Днес пуснах ъпдейта до 5.1.1. Много добре се държи, усеща се, че е по-лека и бърза системата. Използваната рам е същата като преди. Не съм забелязал никакви бъгове, лагове и каквото и да е като неприятност. Остава да си покаже и батерията как ще е. Бях скептично настроен, но съм доволен!
Цитирай
#63

За всички които имат проблем със забивания след ъпдейта...

1. Отивате в настройки... защита и махате отметката за непознати източници за приложения (когато ви се наложи да слагате някое ново кракнато си я включвате)
2. Отивате на настройки... за устройството .... натискате 7 пъти на build number за да ви разреши менюто за девелопъри... след това се връщате една стъпка назад и в менюто за девелопъри махате отметката в раздел медия за използването на някакав плейър (не му запомних името)
За сега телефона на жената се държи прилично :Smile
Този "метод" го намерих във форума на XDA
Цитирай
#64

За това ли става дума?



[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#65

Да това първото
Цитирай
#66

може и да е рано да кажа ама след Вичовите настройки няма го лага при отключване!

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
Цитирай
#67

След ъбдейта от виваком км 5.1.1 камерата спря да работи,върнах към фабричните настройки но положението остана същото.Някой друг има ли същия проблем?
Цитирай
#68

Лагването се оправи с препоръките на колегата . Показването на температурата на дисплея си седи 2 градуса от както се е ъпдейтнал. Не мога да изключа отключването с шаблон.

ПОДПИС
Цитирай
#69

Забелязвам орязани функции на камерата, липсва HDR и други екстри...
Цитирай
#70

След няколко дена лага отново почна...
Цитирай
#71

Лагът, при отключване е по-дразнещ и от 4.3  Едно оправят, друго о....т. Иначе, телефонът е малко по-бърз,  стоковия браузър е по-удобен с работните бутони отдолу. Има свежи анимации, батерията е добре...Преди имаше забавяне на разговора, когато вдигнеш, сега го няма. Като цяло съм доволен, с изключение на отвратителният лаг и някое леко забиване.

Горните настройки не помагат, при мен...дано скоро пуснат кръпка.
Цитирай
#72

Хора направих упдейт телефона забива и се реска зададох му фабрични настройки 2 пъти пак така и на заключен екран и на всичкооо направих това което каза колегата за източниците и какво ли неее ама пак е така .... кажете ми как да върна стария андроид КИТКАТ ..... ???
Цитирай
#73

Изтегли си версията,която предпочиташ от Саммобиле-то и с Odin я инсталирай.Прочети в началото на темата как точно се прави!Успех!
Цитирай
#74

Здравейте,

Новият андроид ми допада, но има 1-2 неща, които никак не са ми по вкуса.

За лагването и забиването при включване на екрана явно засега няма лек, ще съм благодарен, ако можете да ме ориентирате за следното:

Преди лентата за бързи връзки беше отляво, но след ъпдейта е вдясно и няма "езиче", за да мога да я извадя с едно натискане, а постоянно трябва да задържам сензорния бутон за назад.

Моля, някой да ми каже, ако тези неща могат да се оправят и как може да стане това.

Предварително благодаря на отзовалите се.

Поздрави,
Андрей
Цитирай
#75

здравейте,

дали можете да споделите дали имате следния проблем:
при настройка за отключване с пин и стартиране с power бутона изгасване на екрана след 1 секунда ?

аз поне не виждам настройка която да променя този параметър. при повторно натискане на бутона, телефонът ме изчаква да въведа кода за достъп, но обикновено при първия не става.

поздрави

LG Optimus 3D  ->  Samsung Galaxy Note 3 Neo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)