Темата е заключена
Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G5 представен на 21.02.16

Вярно, че ценовата политика е различна за различните континенти държави, ама все пак говорим за корейски производител, а не за китайски. Не виждам логика цената в Китай да е като за китайски телефон(все пак китайското правителство не ги дотира), а за останалия свят да е с $200 нагоре.

Но и аз очаквам съотносимо по-висока цена спрямо предходното поколение. Заговори се и за сензор за ретина, та, ако го има, нещата отиват на космическа цена.

Cognosce te ipsum!
Аксесоари

Аз пък виждам логика. Ако тези за китайскя пазар се произвеждат в Китай, цената може да е по-ниска. Не казвам, че цели $200, но може. Тези за европейския пазар са си корейски.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Аз не виждам производителите с тези цени за къде са тръгнали. Вече все по-малка става нуждата от ъпгрейд. Едно Галакси С4 все още е достатъчно за 80% от хората.
Дори и Епъл има огромен спад на акциите заради прогнозите за сериозно намаляващи продажби на айфон.
Чисто психологически аз лично не съм готов и не бих дал повече от 900-1000 лева за телефон.

Не че и S3 не върши също супер работа все още.
Аз психологически, повече от 500, няма как да прежаля...

(2016-01-28, 21:38:42)arrogant написа:  Аз не виждам производителите с тези цени за къде са тръгнали. Вече все по-малка става нуждата от ъпгрейд. Едно Галакси С4 все още е достатъчно за 80% от хората.
Дори и Епъл има огромен спад на акциите заради прогнозите за сериозно намаляващи продажби на айфон.
Чисто психологически аз лично не съм готов и не бих дал повече от 900-1000 лева за телефон.

Напълно споделям становището, но...
Ооооо, свещена суета. На нея се крепи голяма част от производството в този сектор, а и не само.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Хм..... Global-версията на $900???

   

Демек €900, а у нас 1899....

Значи и S7, и i7, и Z6, ще ударят престижните близо 2000.
LG G2, 2013та излезе на 1050.

Еми да си ги ползват със здраве. Big Grin

Само да ви напомня, че се спекулираше за бомбастична цена и на G4 а той излезе и беше по евтин от S6.
Така, че това са само спекулаций.
Предполагам между 500-600€

Според мен ще е около 450 500 евра

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Аз пък си мисля че без 1200лв няма как да мине.

Ако слуховете са верни и корпуса му наистина е метален, няма как да мине под 1200-1300 лева.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]

Предвид цените на смартфоните...май няма да излезе на цена под 1200 лв.(стартова). Нормално е. Те всички излизат на приблизително такива цени. Има слух, че С7 ще излезе на по-евтина цена от С6, но лично аз не вярвам. Smile

До края на март месец и G5 и S7 може би ще бъдат на пуснати на пазара.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

http://www.gsmarena.com/lg_hints_its_g5_...-16349.php
хи-хи-хи
Самсунг си ги уважавам като марка, ама хич не ми допада новата им "'apple политика. Както и не ми допадат телефони с несменяема батерия.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB

Това е старо и е за V10.

[Изображение: 21693249.jpg]

Моля да ме извините тогава, подлъгал съм се от снимката на статията!
Въпреки че пише нещичко и за G5, но това всички си го знаем.
Последно- кое е по-вероятно според слуховете 16мп камера или 20-21мп.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB

Според мен 16 + 8, но ще видим.
Нали имаше слухове, че ще е с 2 задни камери.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Снимка на кейс за G5. @vargala81 май ще е с две задни камери.
[Изображение: AAbXUV7.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

Две неща не ми харесват (за мен изключително важни) - бутоните за звука на лявата страна на телефона и прекалено заоблените форми (има форма на сапун Bu ).
Защо не продължат да развиват стилистиката на G4 и V10?  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]

Изглежда, че след като представянето на Samsung Galaxy S7 и Huawei P9 ще е на 21 февруари, LG също са избрали тази дата за да покажат G5. Big Grin
                               
http://www.engadget.com/2016/02/03/lg-teases-g5-launch/

POCO F5 12/256 GB





[Изображение: DOIrx37.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

[Изображение: LG-G5-Always-On.gif]

Cognosce te ipsum!

При това положение втори дисплей е абсолютно безмислен и не вярвам да го има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Няма да го има. Очаква се доста по-разширена функционалност на основния екран, в сравнение с предходни ползвания на технологията от Моторола и Google, която не само да дублира втория екран, но и да предостави нови благини. Ще е интересно да се види как са решили разхода на енергия, до сега е бил 1% за час, което не е малко.

За Samsung също се очаква подобна екстра.

Остава и въпросът с батерията. Големият Samsung ще има 3600 милиампера батерия. Ako LG намлят на 2800, както са слуховете, ще е голяма излъгация.

Cognosce te ipsum!

С това лсд ми е мноооооого интересно да го видя този "always on" часовник. Още едно нещо, което да бута батерията. Лг правят страхотни телефони, ви 10 е просто брутален, но трябва да обърнат сериозно внимание на батерията.

Choosing...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)