Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем със samsung gt-s5222 duos
#1

като го пусна покава логото на самсунг и се рестартирва и после пак показва самсунг и пак рестарт
Цитирай
Аксесоари
#2

Теглиш си нов РОМ и с помоща на Odin го инсталирваш.
1. Ром от тук: http://www.sammobile.com;
2. Относно работа с Odin четеш и следваш стъпките тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=66818
Цитирай
#3

ок но нали телефонът трябва да е вув download mode
Цитирай
#4

Връзката към темата в т. 2 има описано всичко, което те интересува.
Цитирай
#5

опитах се вув download mode със volume up home и power не става и други начини пробвах пак не става
Цитирай
#6

Така,в download mode се влиза,като при изключен телефон задържиш volume down + home button + power button.Но преди това може да пробваш да влезеш в рекавърито и от там да върнеш фабричните настройки на телефона.Това става,като отново при изключен телефон задържиш volume up + home button + power button,след това избираш wipe cache,после wipe data/format и reboot system now,и чакаш около 5мин. докато запали телефона.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#7

опитах се не става и само се рестартирва друг начин има ли
Цитирай
#8

Освен флаш, аз не се сещам...
Ако си от София, свирни да му набием един jig, може пък да влезе в download mode

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

не съм може ли да ми кажеш на мен аз да се опитам
Цитирай
#10

Има едно устройство, елементарно е, дори може да си го направиш сам.
Това устройство се нарича USB Jig и представлява Micro USB куплунг със съпротивление 300 ома между две от крачетата.
Само го пъхаш в изключен Самсунг и той влиза в Download Mode.
Това е.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)