Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Марката Леново съм им сърбал попарата.Имах тел. Р70 страшна работа. Едва се оттървах от него. Поддръжка никаква и след всеки ъпдейт по - зле. Този таблет е нов модел на 6 месеца в пазарната мрежа. Звукът е уникален.
http://consumer.huawei.com/minisite/bg/mediapad-m2/

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-01-08, 14:40:45)Stoqnov написа:  Колега, получи ли си калъфа ? отзиви :Smile   ?

Взех кейса. Супер е. Здрав гръб и облечен в кожа. Чуден.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#28

утре и моя пристига най-после Smile


Цитирай
#29

Взех Хуаейчето, но веднага се разочаровах. Тръгнах да гледам 4-ти сезон на Game of thrones и ми показа, че аудио формата бил неизвестен. Същия филм го гледах по-рано на Самсунг Галакси таб 3 и нямах никакъв проблем. Разширението на видеофайловете е "mkv". Някой има ли подобен проблем със звука? Ще го продам ако не мога да гледам на него Sad
Цитирай
#30

Смени плеяра. И не е проблема нъв видео формата, а в кодека на звука. Аз ползвам mx player, VLC. Пробвай друг аудио формат. Не е от таблета. Стоковите плеари не винаги са надеждни, а VLC плеяра има и аудио настройки и еквалайзер.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#31

Пробвах с MX player. Той е любимия ми. С него гледам на всичките си устройства. Но и с него не тръгна Sad. Какво значи да пробвам с друг аудиоформат? Как да го сменя?

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай
#32

Ами от където си свалил филма, там пише какъв е видео и аудио формата и ако е с аудио формат, които не поддържа плеяра няма да има звук. т.е. ако е мр3, а твоя плеяр не го поддържа няма да има звук, казвам примерно. И аз иисках един филм да гледам, но ми изписа неподдържан аудио кодек и си свалих филма с друг аудио кодек, естествено ако го има филма с друг кодек. Не е от таблета. Пробвай и от настройките на МХ плеъра. Софтуерни и хардуерни за аудио и видео.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#33

Пак да кажа. Гледам с един и същ плеър на 3 устройства. Само на Хуауея нямам звук.

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай
#34

а на други приложения имаш ли звук?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#35

Пишеш "Ac3 codec xda" и теглиш.. Слагаш в основата директория и после отваряш MX Player. Той засича кодека и го заменяш. Това е
Цитирай
#36

Точно този кодек повечето плеъри не го четат. Пробвай както каза колегата.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#37

В оснавната деректория на МХ плеъра ли?
На всичко друго имам звук. На някои филми обаче НЕ!!!

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай
#38

Няма заради този кодек АС3.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#39

Опитвах по хиляди начини да накарам МХ плеъра да тръгне, но не стана. Как ли не се опитвах да инсталирам тоя смотан кодек. Накрая ми писна и сложих BSplayer. С него нямам проблеми със звука. Всичко си е ОК. Но все пак ако някой може подробно да обясни как да сложа тоя кодек и да накарам МХ плеъра да има звук, моля нека пише.

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай
#40

А настройки на самия плеър прави ли?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#41

Ето тука е истината:
http://forum.xda-developers.com/apps/mx-...t-t2156254

Просто трябва да се следват инструкциите и МХ си открива всичко сам. Имам звук на всичко вече.

А сега да кажа и няколко думи за машинката. Перфектно таблетче. Изумителни качества притежава за цената, която човек дава. Страхотен интерфейс, отлични вградени в Андроида благинки. Един единствен недостатък, но той не е болка за умиране. Колонките са сложени точно по средата и когато играете в ландскейп ги покривате. Ако ги бяха вдигнали нагоре щеше да е перфектно. Но както казах не е болка за умиране.

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай
#42

Имам и втори недостатък, Хуавей са премахнали мултиюзъра от Андроид за съжаление, но само това му намирам дефект Big Grin
Цитирай
#43

Здравейте, мисля да си закупя таблета моя издаде багажа Sad Кажете ми какви са ви впечатленията, забива ли, лагва ли.... всичко което смятате за необходимо В олх има няколко обяви на цени от около 380-550лв. А може и да ми предложите подобен с такива параметри Smile Благодаря и се извинявам ако не е тук мястото на въпросите. Лек ден Smile
Цитирай
#44

Като цяло съм доволен. Не лагва. Само не ми допада това че има малко в повечко приложения които не използвам, а няма как да премахна без руут. Батерията е ок, но можеше и по добре Smile.


Цитирай
#45

Колеги, таблетът поддържа ли OTG?

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#46

(2016-03-06, 23:33:40)Dent написа:  Колеги, таблетът поддържа ли OTG?

Да

Google Pixel 7Pro
Цитирай
#47

Много ме кефи таблета. Супер як. Чак ме дразни колко добре работи. Не се разделям с него. И калъфа му е супер.
Цитирай
#48

И аз се сдобих с тази джаджа. На мен ми трябваше таблет единствено за четене на разни неща в интернет, защото за съжаление киндъл не може да браузва, както трябва. Това ми е първи таблет и е рано да дам някаква оценка, но със сигурност като положителна черта мога да отбележа почти пълната липса на отпечатъци от пръсти благодарение на покритието на екрана. Като начинаещ имам и няколко въпроса:
1. Има ли някакво фолио или протектор, който да се сложи на екрана, за да не лъщи толкова много?
2. Има ли начин да заключвам и отключвам екрана с двойно почукване ?
3. Има ли начин да използвам българската БДС подредба на клавиатурата, а не фонетичната, когато използвам клавиатурата  на Huawei Swype, защото видях в настройките, че БДС има единствено на Аndroid клавиатурата, но тя е доста грозна  и неудобна.
4. Може ли и как да се гледа флаш, защото когато се опитвам например да гледам спорт през някакъв сайт ми казва, че нямам плеър?
Цитирай
#49

Колеги, някой да е руутвал успешно таблетчето ? Отзиви и линк с читави инструкции ако може.


Цитирай
#50

Здравейте колеги имам една молба може ли някой да направи снимка на колко точки вади таблета че ми предстои купуването на такъв таблет от олх и да знам дали не е някакъв ментак с 2гб рам е

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)