Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията...
#1
Exclamation 

Изкара само 4 дни с един заряд. Въпросът е - за да изкара седмица какво да правя? Дали ще се подобрят нещата ако му спра и интернета? Майтап, колеги. Весела Коледа на всички! Wink

[Изображение: vcsUtSUszMzjdgXDFo9vr0HxvIBI4yNZxfrXvNXA...ize_mode=3]
Цитирай
Аксесоари
#2

Извади я от телефона и ще ти изкара месец.Пробвано Big Grin
Цитирай
#3

Хммм, аз ако я извадя ще изкара и повече от месец. Ама нали на тоя телефон не му се маха батерията (поне не с отварящ се нормално капак) - трябва да го разглАбям, което вече не си е оферта...
Цитирай
#4

Здравейте,поръчах си телефона в брос.Имам го от седмица,доиде с българско меню и т.н.Но с Uверсия.Като цяло съм доволен,но батерията ми пада доста бързо ,един ден не повече.И то без да го тваря ,без да са включени моб.данни постоянно.А като включа някоя игра грее доста около камерата.Някой ако може да помогне.?.
Цитирай
#5

(2015-12-26, 20:53:57)владито написа:  Здравейте,поръчах си телефона в брос.Имам го от седмица,доиде с българско меню и т.н.Но с Uверсия.Като цяло съм доволен,но батерията ми пада доста бързо ,един ден не повече.И то без да го тваря ,без да са включени моб.данни постоянно.А като включа някоя игра грее доста около камерата.Някой ако може да помогне.?.

Заповядай Smile

https://meizufans.eu/forum/topic/2599/gu...land-meizu

И темата: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76972

Весели празници  Cool

M2 Note
Цитирай
#6

Момчета взех на щерка си Меизу          М2 НОТЕ   да попитам когато зарежда телефона  няма светеща индикация. Нормално ли е това и ли се активира  от някъде.
Цитирай
#7

(2016-01-25, 08:38:50)тотал666 написа:  Момчета взех на щерка си Меизу          М2 НОТЕ   да попитам когато зарежда телефона  няма светеща индикация. Нормално ли е това и ли се активира  от някъде.

Привет. Когато го зареждам и при мен не свети индикатора непрекъснато или да индексира това. Единствено имам само звуков сигнал когато намушкам кабела. това е

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#8

Благодаря, жив и здрав.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)