Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4
#76

Някой от Вас май наистина са като щрауси с глави зарите в пясъка и въобще не са наясно със състоянието на упоменатата фирма.

p.s. да няма само после теми "Защо не ми приемат гаранцията"..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари
#77

@batproho

Ако си казал А, кажи и Б. Ако ни си готов - по-добре си мълчи. С твоите недомлъвки въобще не си полезен.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#78

(2016-03-02, 17:10:50)batproho написа:  p.s. да няма само после теми "Защо не ми приемат гаранцията"..?

Не знам какво са ти направили, но не подвеждай хората. Не съм работил за тях ,но съм се възползвал от гаранция и всичко е било коректно.

Note 10+
Цитирай
#79

С гаранцията отиваш в официалния сервиз и си даваш за ремонт телефона... Изобщо не е необходимо да се минава през търговската верига.
Цитирай
#80

В момента офертата на Технополис е чук!

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#81

Момци ако плановете се развият правилно днес след обед ще отнеса една бройка ...
За какво да се оглеждам? Жълти петна, дефекти ... Нещо?
Цитирай
#82

Не знам да има фабрични проблеми, моя изобщо не го гледах, момчето в магазина отвори кутията пред мен, сложи му батерията, светна и му казах да вади батерията, че бързах(за финала на Кепитъл Уан). Чак като се прибрах го поогледах и ми направи впечатление, че не искаше да се ъпдейтне, но като го погледнах беше фабрично с 6.0, което ми се стори странно, но ми е все тая. А кутията беше запечатана.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#83

Тошко,

Гледаш да има кожен гръб в цвят, който харесва на теб;-) За другото са се погрижили добре от LG. Останалото е ток и жица! Успех с покупката!!!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#84

Факт е покупката ... черна кожа. Става телефончето ... и определено най прекрасната камера. Сега тепърва ще трябва да свиквам с ужасните бутони на екрана, но да заслужава си ... доволен.
Цитирай
#85

(2016-03-03, 12:56:14)stiebel написа:  беше фабрично с 6.0, което ми се стори странно, но ми е все тая. А кутията беше запечатана.

Явно има нов внос на телефони... Няма лошо! Значи телефонът се купува доволно.
Цитирай
#86

Да ... и моя е с 6.0 от запечатана кутия.
Цитирай
#87

Здравейте колеги.

Замислил съм се да купя едно G4 и след като разгледах, видях, че най-евтини са в Skyfon, Citytel и Smartfonbg, видях също, че ги водят и коректни магазини. До колкото разбрах skyfon и smartfonbg са една и съща фирма, но ми стана интересно, че едните предлагат и тези с кожен гръб, а другите не. Както и да е, интересува ме друго. Видях, че колегата Mondiso се е възползвал от гаранцията на телефона няколко пъти и е нямал проблем със smartfonbg, но дали са така и другите или е изолиран случай? Също ме интересува телефоните от къде са вкарани и как се процедира при проблем след като не съм от Варна, по куриер ли се праща или имат и в София някой магазин?

Абе общо взето, как стоят нещата с тия магазини и да взимам ли?

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#88

До колкото знам официално внесени телефони са тези продавани от трите оператора, Технополис и Техномаркет. Не разбрах дали официалният сервиз Мост признава гаранцията от телефони закупени извън споменатите от мен магазини. Имам спомен, че някой беше споменал тук, че не е имал проблем с гаранцията, но по-запознати да кажат. Аз лично съм имал телефон от Ситител и не съм имал проблем с него. За другите не знам. По какъв начин внасят телефоните в споменатите от теб магазини, а и всички останали извън официалните само те си знаят... Smile
Цитирай
#89

Грешката е моя, нямах предвид citytel, а elitmobil, която пак е варненска фирма...

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#90

Предполагам, че цената там е без фактура. Когато вземах моя исках фактура, а от Ситител в този случай ми вдигнаха цената на 950 лв. за дула версията. В крайна сметка реших, че нямам голям зор за дуал модела и взех телефона (с две кожи) за 1000 лв. + фактура от Виваком, знаейки че евентуално бих ползвал официалния сервиз за ЛГ. Сега цените паднаха доста, но бих заложил на някой от техно магазините. Сто лева горница, но си сигурен къде се ремонтира телефона, ако се наложи. Другият вариант е специализиран GSM сервиз на Елит. Ти решаваш кое ти е по-важно.
Цитирай
#91

@siankatabg

Магазините са под една и съща шапка. Когато замених 16ГБ ЛГ Г2 с 32ГБ в Смартфон нямаха наличен и звъннаха на колегите си от Скайфон и ми го изпратиха от там. Според мен няма значение от коя от двете фирми ще закупиш телефона си. Разбира се, ако ЛГ Г4 с кожен гръб има само в едната е нормално да е от нея. Имай предвид, че цените при тях с кожен гръб са по-високи или поне бяха, когато аз взимах моя преди 2 месеца. Изпращат ги със Спиди с наложен платеж, ако не си от Варна и нямаш възможност да го вземеш от магазина им. Също така е с опция да отвориш и да видиш какво са ти изпратили - ако е фабрично запечатана кутията дали е отваряна, ако има фабрични протектори дали са махани, какво има в кутията и т.н.
Имат собствен сервиз, към който нямам забележки. 2 пъти съм го ползвал - първият път още на 3-я месец за смяна на микрофон и лентов кабел (може би следствие на някое от изпусканията от моя страна Smile ). За 4  дни телефонът отиде на ремонт и се върна от там. Вторият път Г2 го хвана жълтеницата преди около месец - изби жълто петно в лентата на статус бара. 1,5 година след закупуването и след като премина в ръцете на жена ми. Този път ремонтът отне 30 дни, тъй като казаха, че нямат наличен дисплей и трябваше да поръчат. Заедно с дисплея са сменили и стъклото. Гледах под лупа как е залепено, защото четох колеги да се оплакват, че след ремонт в други сервизи вкл. в Мост не са добре залепени, накриво и дори са получавало нещо като дъга. Всичко е точно!
Ако купиш телефон от тях и се налага сервиз, изпращаш за твоя сметка с който куриер искаш, а те ти го връщат за тяхна сметка със Спиди. Не знам от къде ги внасят, но моят ЛГ Г2 е с немски продуктов код. Също така виж за евентуални отстъпки, които са обявени на страниците им - 10 лв безплатен Фейсбук ваучер, за първа покупка, аксесоари и т.н.
Имах желание да купя и ЛГ Г4 от тях, но първо цените им бяха по-високи от конкурентни магазини и второ, с кожен капак бяха с около 40лв. по-скъпи. Затова поръчах моя ЛГ Г4 от RV mobile. Други колеги също са пазарували от тях, а една дама дори бе отворила тема тук именно за тях. Имат физически магазин в София и може да си вземеш телефона на място от тях, ако искаш, а гаранционно се обслужват от К&K сервиз. Звънях и до сервиза за да питам и от там ми потвърдиха, че нямат проблем с телефони купени от РВ Мобайл.
За разлика от Скайфон и СмартфонБГ не са със статут на коректен магазин, но в нета има доста отзиви и на други техни клиенти и можеш да се ориентираш в избора на магазин. Не на последно място, тъй като цените са много динамични и се променят почти всеки ден, ако тяхната оферта не е най-ниската можеш да им кажеш коя в момента на конкурентите им е най-ниска и със сигурност ще ти продадат телефона поне на нея ;-)
От който и магазин да взимаш, важно е да има физически адрес и заедно с гаранционната карта да издават и фискален бон. Фактурата не е важен и задължителен аксесоар, ако не си фирма и да ти е необходима за счетоводството.
Успех с покупката и те очакваме скоро в клуба!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#92

Благодаря ти изключително много за детайлното обяснение, в голяма помощ ми е.

Сега погледнах и в rvmobile е 5 лв по скъп(ако не ползвам ваучер за намаление от фб), но това не е нищо ако наистина ползват официалния сервиз(на технотата). Ще звънна и аз да попитам днес и това е по-добрия вариант за мен, защото не ми пречи да отида право в магазина им.
Само не ми стана ясно от сайта им, това ли е адреса на магазина?
http://www.rvmobile.net/контакти
Също така пише, че ползват техен сервиз или това не се отнася за телефони lg? Както и да е, ще звънна да ги попитам и аз Smile

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#93

Да, това е сайта и телефоните. Казваш на РВ Мобабайл, че го има за 659лв. на още 4 места и ти гарантирам, че ще ти го дадат на тази цена. Ако кажеш, че от форума сме ти препоръчали именно тях може и още някой лев да ти смъкнат и да има да почерпиш по кафе, бира или каквото дойде приятелите ти.
За ЛГ ползват К енд К - потвърдиха ми и от двете места. Дано нямаш проблем, но ако имаш го пращаш в магазина, те го носят в сервиза и го взимат и после ти го връщат. Но винаги може да звъннеш и да питаш и ти, а след като си от София можеш като колежката от форума на място да си го купиш.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#94

Преди година и половина взех Г3 от тях на много апетитна цена спрямо останалите магазини. Избиха жълти петна на екрана и го оставих за ремонт. Под седмица отне да го ремонтират и бе обслужен адекватно (сменен дисплей с цялата рамка, не само дисплей). Не зная дали наистина го пращат К енд К, но съм доволен и бих заложил на тях отново, когато това време настъпи.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#95

*#*#4636#*#* също може да даде малко данни за употребата Smile
Цитирай
#96

При покупка на g4 с кожен гръб в кутията има ли и пластмасов или си е само кожения?

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#97

Ако го купуваш от оператор за Теленор даже освен, че има пластмасов трябва да имаш и подарък още един кожен капак. Но вече естествено, ако не е свършила тази промоция. Но със сигурност ще имаш пластмасов вътре.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#98

Питам понеже звънях на скайфон-варна и момата ми заяви, че е само с кожен. Моля някой купувал от тях да сподели...

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#99

Аз купих моя от друг онлайн магазин и си има допълнителен пластмасов гръб. Незнам момата какво ти е казала, но мисля, че всички с кожа трябва да имат и пластмасов в комплекта без значение дали е на промоция или не. Той е опакован в хартия и може да не е обърнала внимание може би?

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай

Всички с кожа имат и пластмаса, освен ако куфарните търговци не прибират пластмасата, за да я продават допълнително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)