Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4

Само от мобилен оператор, например Теленор, техните са корейски, гаранцията е желязна, подновявах си договора и като стар клиент го взех на много добра цена с много безплатни минути и интернет. Аз само от оператор купувам.  Използва се всекидневно, безпроблемно 8 месеца. Най добрата ми инвестиция на телефон за момента.
Цитирай
Аксесоари

Март догодина ми изтича договорът това отпада, а от Технополис и Техномаркет се оскъпява много.Някой ако е пазарувал от онлайн магазини да каже мнения.Разглеждах няколко
Цитирай

(2016-05-03, 21:03:07)Georg написа:  Само от мобилен оператор, например Теленор, техните са корейски, гаранцията е желязна, подновявах си договора и като стар клиент го взех на много добра цена с много безплатни минути и интернет. Аз само от оператор купувам.  Използва се всекидневно, безпроблемно 8 месеца. Най добрата ми инвестиция на телефон за момента.

Всичките от Г серията са корейски, няма значение от къде го купуваш.
Цитирай

Vega 2002 в Пловдив като ги попитах дали са Корейски ми казаха, че не са, били Китайски и затова си взех от Технополис.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Писано е доста за надеждни онлайн магазини И в тази тема. Просто четете мненията назад.
Моят е от такъв магазин, корейски е и дори в момента от този или други онлайн търговци е с поне 100 лв. по-евтино отколкото при мобилните оператори.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

onlinezateb.com аз ще си го взема от този сайт.Няма лоши коментари,и да се надявам в понеделник да се впиша във вашите редици Smile))
Цитирай

(2016-05-03, 21:03:07)Georg написа:  Само от мобилен оператор, например Теленор, техните са корейски, гаранцията е желязна, подновявах си договора и като стар клиент го взех на много добра цена с много безплатни минути и интернет. Аз само от оператор купувам.  Използва се всекидневно, безпроблемно 8 месеца. Най добрата ми инвестиция на телефон за момента.

До сега телефон от G серията с различна от Корейска сглобка, не съм срещал а и мисля че няма. Ако все пак може да се докаже противното със снимков материал...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Колеги в началото на седмицата си поръчах и аз един телефон от smartfonbg. Днес пристигна телефончето, понеже им били свършили бройките и чакали ново зареждане, та апарата е с версия 5.1, а не с 6.0 от което останах приятно изненадан.
Цитирай

И аз току-що поръчах от смартфонбг, очаквам го в четвъртък! Smile

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

И аз чакам утре да ми го доставят от onlinezateb
Цитирай

Колеги нещо съм се запътил към този телефон от Теленор ще го взимам. И все още се чудя G4 или на Huawei P8?
Мнения за телефоните-дефекти и т.н? Сега съм с SII Plus -та тези и двата ще ми се сторят като самолети пред лада Smile

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Днес съм горд собственик на G4 black leather от smartfon.bg. Телефончето е корейско, дойде не разопаковано със втори резервен гръб (златен). Версията на софта е 5.1. Като цяло съм доволен защото го взех с 20лв отстъпка и ми дойде 599лв което си е страшна оферта за такъв телефон.

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай

Още една причина да не си купя никога повече LG. Цената пада с по 5 лева на ден. За сравнение - моя ми излезе 900 лева края на ноември. Това с отстъпка. S6 вървеше към 1050 лв. в технотата. Сега G4 е 700-730, S6 е 1000 лв. Дори в smartphone.bg е 1000 лв.
Както и да е де, да го имат предвид бъдещите купувачи, макар че в момента е наистина супер оферта.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Ако го купуваш сега си е далавера. Smile
От друга страна Самсунг и Айфон държат изкуствено висока цена.
Реалната цена на тези телефони си е 600-700лв.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Е какво значи изкуствено?
Явно се купуват на тази цена, значи не е изкуствено. Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Е то и ти си взел г4 за 900лв. Т.е. се купува и за 900. Някои са го взели и на повече.
Самсунга и той ще се купува на 600лв вярвай ми ама не щат да му свалят цената ... Политика.
Цитирай

Като намалее интереса към продуктите им, ще почнат и да я свалят.

Sent from my MI4W

 
Цитирай

OfftopicНормално е, както и при автомобилите. Дадена марка държи (изкуствено) завишени цени, защото е "германцка", друга се срива ежемесечно, защото е примерно френска или италианска...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

@arrogant аз пък точно за това бих си взел LG отново. Хем флагман, хем 7-8 месеца след излизането му става на нормална цена.

Следователно го взимам, като е на нормална цена вече. Защото не съм откачен.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

@arrogant

Страхотна логика, колега - ако цената на даден продукт след време ще падне, той да не се избягва Smile Значи харесваш ЛГ Г5 повече от Самсунг С7 или Айфон 7, ама не си купуваш ЛГ-то, само защото бързо ще му падне цената и скачаш на един от другите два, независимо че ти предлагат същото или дори по-малко на завишени цени?! Т.е. предпочиташ да платиш 200-300лв. повече за идентични или дори по-ниски параметри и качество!?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Точно там е въпросът, колега. S6 и G4 са идентични продукти. Кой предлага по-ниско качество или параметри?
S6 е с доказано по-добър процесор, видео ускорител, материали на изработка и т.н.
И ако ме питаш защо взех G4 - само заради burn-in ефекта при Амолед, нещо, което по ирония на съдбата ми се случи точно на G4.
Така че, имаш два сходни продукта, на сходна цена при излизането им. Година след това знаем цените и на двата. И не, не е изкуствено завишена цената. Ако няма търсене цената ще падне много бързо.
Само че виж форума като представителна извадка. Сигурно повече хора вече ползват S7, отколкото G4, да не говорим за S6. Е ти ако си производител или търговец и една стока се продава добре за 1000 лв. ще й намалиш ли цената?? Или ще я държиш „изкуствено“ висока?
За хора, които си купуват телефон 10-12 месеца след излизането му е супер. Но като нов си е набутвация, защото ако бях взел S6 сега можех да го продам за 300 лева повече от G4. А нямаше да съм дал 300 лв. повече при покупката. Това се отнася за хора като мен - марки не ме интересуват. Ако си фен на дадена марка е друго.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Е да @arrogant ако су купуваш телефон при излизането му и искаш година след това да го продадеш си е по-оферта. Но 90% от потребителите не си взимат току що излязъл флагман да го ползват година и да го продадат, ами си взимат или миналогодишен флагман или последния флагман, който е излязъл преди примерно 6 месеца и го ползват 2-3год.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Не съм много съгласен. И преди и сега пак бих избрал Г4.
Още повече цената отговаря точно на това, което предлага. Съмнявам се, че С6 струва 1000лв защото хората през глава го купуват.
А и при мобилните телефони бранда Самсунг е много по- голям от ЛГ, няма как да сравняваме продажбите.
Маса народ купува Самсунг, понеже е бранд, на който се доверяват, понеже определена група хора ги хиперболизират, подобно на айшитовете.
И например повечето технически неграмотни хора и такива, които не се интересуват от технологиите като нас, биха избрали по- нашумелия бранд.

(Не казвам, че Самсунг не струват и поста ми е изцяло лично мнение, което може да е далеч от истината)

Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Аз причините не ги коментирам. Факт е, че държат цена. Факт е, че се търсят повече от LG.
Не казвам, че струва повече, казвам, че се продава за повече.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

(2016-05-05, 11:05:10)batproho написа:  До сега телефон от G серията с различна от Корейска сглобка, не съм срещал а и мисля че няма. Ако все пак може да се докаже противното със снимков материал...

Има. Моят е Made in China купен във вторник от мтел.

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)