Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на G4

Ха, шах с Пешката... Вчера ми се наложи да правя едни описи на серийни номера на лаптопи и GSM апарати на работа. Та на 100% от наличните ни H815 Leather Edition и нормалните с пластмасов гръб (общо 17бр.) са ни Корейска сглобка. Все пак е възможно да са пуснали вече и китайчета някъде.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари

Хора това истина ли е или е някаква измама :
http://smartfone.bg/index.php?route=prod...uct_id=238

Някой пазарувал ли е от там ?

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

Хаха. Някой е объркал цената май. По вероятно е да е 653лв.


Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Човек погледни всички цени и на другите апарати Smile  Галакси С7 Едже двусимов е 750 лева. Дано не подведа някой , но за мен този сайт си е тотална измама. Или направо ги купуват от завода  Wink

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

Така е. Прав си. Не видях цените на другите и сега, като каза ги погледнах, ама това си е чиста измама според мен.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ами от днес и аз съм горд собственик G4 H815 Black Leather Edition . От Теленор го взех с андроид 6.0 е правен в Корея уж

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Тези smartfone.bg се опитват да пунтират известният варненски онлайн магазин smartphone.bg
И който се върже - върже. 353лв?! На такива цени може само ментета да се продават. Дори себестойността на оригинален LG G4 едва ли е под 170 евро. Без да слагаме данъци, мита, транспортни разходи, печалба (поне за производителя) и т.н.
Реших да звънна на посочения телефон за контакт 038580534, но веднага ми се включва гласова поща. По принцип този код не ми е познат на някой мобилен оператор, а 038 е кодът на БТК/Виваком за Хасково. В същия момент като адрес са посочили София?! И това намирисва.
Аз лично не бих рискувал с тези!
За 600-610лв. обаче има достатъчно надеждни търговци.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Е то не пречи да се направи една поръчка с наложен платеж да се види какво ще дойде. Но няма да е читава работата.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Може и да пречи. Онзи ден поръчах едни маратонки от известен интернет магазин с право на връщане, ако не ми харесат или станат, но задължително трябваше да платяна куриера цена+доставка, а за връщането дори и веднага, трябваше да подготвя нова пратка и да ги върна за моя сметка, а да чакам за парите си. На следващия ден ми звънят и казват, че ще ми върнат парите след 10 работни дни?! Добре че ги върнаха.
Та след това лирическо отклонение - може и с този сайт да са така нещата. А като нямаш контакт може и не знаеш какво е си е скачане в тъмното. Да нямат реален физически адрес и нормален телефон за връзка...мирише, та чак смърди. Ако се окаже менте връщаш, ама дали ще приемат, признаят, върнат парите...Толкова рискована операция е от всякъде. Аз не бих я предприел


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Е, аз никога не бих дал парите без опция преглед при получаване. А фалшив телефон винаги ще го разпозная. Ако трябва и програма ще инсталирам на място пред куриера. Ако иска. Ако не да си ходи, парите не може да ми ги извади от джоба.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Привет!

Нормално ли е телефона след браузване и цъкане по менюто да загравя в горната част до камерата ?
Имам чуството ако пусна някоя игра ще прегрее.Правен в Китай с marshmallow е.

Поздрави.
Цитирай

Загряване и то леко, съдейки по моя е нормално при някоя значително по тежка операция или при заряд с бързо зарядно. Но леко затопляне имам предвид ...
При браузване не е нормално, поне за мен. Ама то не е и нормално да е произведен в Китай, та да не си с реплика или ... ?
Само батерията е в Китай ...
Цитирай

На кутията пише Made in China.Не е реплика ,хардуера съвпада на 100%.Взиман е от smartfonbg.
Цитирай

А за ревизия пише ли и ако да, коя е ?
На самия телефона какво пише под батерията?
Цитирай

Сега гледам серийния номер и започва с 603 значи е произведен 2016 3 месец ?
Може би се филмирам защото до скоро ползвах vibe shot ,той  беше по-хладен.

На белия стикер пише LG-815 Made in China с IMEI и S/N.
Номер на ревиция не виждам.

Поздрави.
Цитирай

Филмираш се, колега. Нормално е леко да загрява, особено в тези жеги. Едва ли имаш повод за сериозно притеснение. Може за всеки случай да сr сложиш някой приложение за измерване и следене на температурата, от рода на CPU Temp


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Май да , благодаря за дискусията ! Smile
Цитирай

(2016-05-19, 09:17:42)makavelio написа:  Човек погледни всички цени и на другите апарати Smile  Галакси С7 Едже двусимов е 750 лева. Дано не подведа някой , но за мен този сайт си е тотална измама. Или направо ги купуват от завода  Wink


http://hedy.gr/index.php?route=product/p...ch=s7+edge

http://smartfone.bg/index.php?route=prod...ch=s7+edge

намери приликите в сайтовете

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай

Закупен е от http://www.smartfonbg.com
Цитирай

Здравейте, предстои ми покупка на LG G4 Leather Edition. Значи преди да ме нападнете, че го вземам от eMag, мои приятели случиха на "безпроблемни" телефони. Само че аз доста се наплаших с този bootloop. Изчетох доста по темата и не видях конкретен модел, който да е дефектен. Това е телефона, който "лети" към мен, може ли съвет за какво да гледам... на нещо да обърна специално внимание ?
http://www.emag.bg/smartfon-lg-g4-32gb-4...DVPSZMBBM/
Също така някакви насоки да ми дадете към телефона Smile

Също така, някой сблъсквал ли се е скоро с emag с гаранция и т.н, защото все пак откакто стана нашумял проблема, emag имат български телефон, и т.н

Поздрави,
Цитирай

Ами аз се възползвах от гаранцията... в лг българия не ми го искаха с тяхната гаранция - пратих им телефона и те казаха че е ремонтиран в оторизиран сервиз на lg (личеше си, че не са го ремонтирали в бг) - нямам никакви проблеми с телефона, всичко си бачка (смениха ми екрана (дефектен)). И - не се притеснявай Smile

Честито и да му залепиш стъкло и да го ползваш с калъфче

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай

Така, да споделя малко и аз по темата. Успешно си закупих LG LG Leather Black. Първо, проверих S/N, Започва с 606, което до колкото прочетох е 2016, 6-ти месец производство. Незнам само дали не е нещо, защото е от Италия производство, има лепенка с IMEI, която надписите са на Италиански. Интересува ме, попадам ли в рисковата група?
Цитирай

606 не са ли произведени вече в Китай? Дали си в рисковата група ще ти кажа след 6 до 9 месеца Smile
Цитирай

(2016-07-03, 10:30:14)bodonance написа:  606 не са ли произведени вече в Китай? Дали си в рисковата група ще ти кажа след 6 до 9 месеца Smile

Ами незнам. С тази апликация  (LG Phone Info) я пише 06/01 в Италия. Да не е менте, как да проверя дали е възможно ?
Цитирай

Махни капака на телефона и под батерията пише къде е произведен.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)