Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

Около 200 лв. мисля, че беше.

Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-04-02, 20:32:36)eksoldier написа:  Около 200 лв. мисля, че беше.

Tapatalk

А дъното с гаранция ли е?

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Нямам идея.

Tapatalk
Цитирай

Здравейте ! Случайно някои да знае колко струва платката за телефона и подмяната и ?

Samsung Galaxy Ace 2,LG G4,Samsung Galaxy S7, Huawei P20 Pro
Цитирай

Толкова ли беше трудно да видиш две мения по нагоре?

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аре и аз захапах bootloop дървото с номер 506 закупен 07.2015. Телефона е с отключен буутлоудър, но съм се грижил перфектно за него. Оставих го в Теленор да го пращат на сервиз. До колкото разбрах ще го пратят в K&K. Някой изпращал ли е такова устройство там и уважавали ли са гаранцията?

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

На мен вчера ми се случи нещо, което преди не ми се беше случвало и не знам дали не е някакъв предвестник на добре познатия ни bootloop. Телефона ми беше в джоба на якето с изключени всички звуци както много пъти е бил до сега. Прибирам се от вън и гледам мига ми диода. Дабъл тап - нищо не се случва. Още един път пробвам - пак така. Power бутона натискам - нищо. Няма отключване никакво. Слайд отгоре надолу, за да видя поне дали ще ми покаже часовника - и това не работи. Тотално забиване. Свалих кейса, свалих капака и батерията, сложих я и всичко си тръгна нормално. Аз съм 512-ка. Още се чудя ще ми се размине ли или не, даже си мисля, че може би ще е по-добре да не ми се размине, та да мина и аз през смяна на дъното и да съм с 6-ца или 7-ца.
Цитирай

Аз също исках да изгори всичко проблемно, за да си ползвам гаранцията на време. Сега имам нов телефон с гаранция до декември. До тогава ако няма ядове може да дам шанс на Г7 ако покаже по компактни размери с 5.5 екран и значително по добра камера. Ако не ще си карам с Г4... Поръчах си два нови бъмпера които крият само рамката и са много тънки, кожата се вижда идеално. Още му се радвам на дизайна, не мога да харесам друг за сега.

Tapatalk
Цитирай

Мойта 506-ца изкара криминално много. Гаранцията и изтича след 3 месеца. Тъпо че Теленор ще ме резнат най-вероятно заради отключения bootloader.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

Те Теленор няма да те резнат, сервиза може да го направи. Но като не може да се включи не знам могат ли да видят.

Tapatalk
Цитирай

(2017-04-18, 14:26:29)zigg написа:  Мойта 506-ца изкара криминално много. Гаранцията и изтича след 3 месеца. Тъпо че Теленор ще ме резнат най-вероятно заради отключения bootloader.

Идентичен случай и при мен, но без да е отключено нищо. Аз вече търся решение как да го разваля

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

Ползвай на максимална яркост. Дисплея заминава по бързо така. На мен първо на него ми се появиха отпечатъци, после замина и платката. Товарене общо взето му е майката.

Tapatalk
Цитирай

Можеше да изпържа платката и да им го дам абсолютен мъртвец, но не ми се занимаваше. Ако откажат ремонт ще ги позанимавам малко с една жалбичка до КЗП пък на телефона ще му приложа някой от временните фиксове (нагряване с горещ въздух, спиране на ядра) колкото да изкара още някой друг месец.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай

Някъде бях чел, че и вибрацията много допринася.
Пускайте ги да вибрират нон-стоп и якорст на 100%.
Big Grin

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2017-04-19, 15:41:16)prankmaster написа:  Някъде бях чел, че и вибрацията много допринася.
Пускайте ги да вибрират нон-стоп и якорст на 100%.
Big Grin

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Яркостта ми е на авто почти не пада под 70. Но от както съм го взел юни 2015 почти 95% от времето звъни само на вибрация. Явно ще се прецака след гаранцията :Smile здраве да е и без това съм си заплюл S8

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

(2017-04-19, 09:01:17)tinky написа:  ...Аз вече търся решение как да го разваля

Микровълнова нямаш ли? Зареди го като iPhone Smile
Само гледай да е без батерията ... и 2-3 сек стигат в повечето случаи Smile
Цитирай

Може пък да е от малкия процент здрави бройки.

Tapatalk
Цитирай

(2017-04-20, 12:31:43)eksoldier написа:  Може пък да е от малкия процент здрави бройки.

Tapatalk

Той е толкова малък, че след като видях втори съфорумец с този номер и шанса ми рязко намаля Smile

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

Да се "похваля" и аз с умъртвенa 511-ka чрез bootloop. Година и два месеца го ползвам. Успях да го подкарам колкото да сваля снимките и пак умря.
Някой има ли опит с гаранция към skyfon?

Huawei Mate 20 Pro Twilight
LG G4 black leather dual sim H818P
Цитирай

Откровено казано, ме е страх да вляза вече в раздела, като гледам как мрат, като мухи... Grater

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Да, жалко. Надявам се аз с 607 вече да нямам ядове. Или ако имам да е преди да изтече гаранцията декември. До тогава си тормозя телефона както преди, пък да видим. Прави ми впечатление, че като не е рестартиран повече от двайсетина дена почва да лагва малко, но мисля, че тва не е проблем.

Tapatalk
Цитирай

(2017-04-22, 11:29:21)Lubao написа:  Да се "похваля" и аз с умъртвенa 511-ka чрез bootloop. Година и два месеца го ползвам. Успях да го подкарам колкото да сваля снимките и пак умря.
Някой има ли опит с гаранция към skyfon?

Охооо, значи и аз да чакам моя скоро да изпуши (511...) дано само да изпуши до декември, че после става кофти...
Цитирай

Може би е дошъл вече реда на 511, значи след него трябва да съм аз с 512 Smile Моята гаранция е до началото на февруари.
Цитирай

Май май ме чака втора част умирай трудно...
http://forums.hardwarezone.com.sg/lg-use...7-573.html
За съжаление до края на годината май ще трябва да се разделяме. Ако умре докато е в гаранция добре, но след тва ако умре пак нямам желание да плащам 250 лв. за нова платка... Поне имам резервен дроид вече. [Изображение: 5d86196b7ef328f19cf1e1c263324052.jpg]

Tapatalk
Цитирай

От ЛГ се дъниат яко напоследък с теди дисплеи и дънни платки и явно не правят нищо по вашроса за отстраняването на дефектите просто ниама друга компания която да се дъни толкова яко

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)