Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

Колкото и да не искам да се разделям с красивия дизайн явно ще се наложи. И моя е 10 месеца след смяна на платката. Трябва да съм на тръни всеки ден дали няма да изпуши... За съжаление Г6, не ме привлича особено, а и след претърпяното неудобство с ЛГ не съм много сигурен искам ли отново техен телефон. Да не забравяме, че и V10 има изгорели платки...
Цитирай
Аксесоари

Такъв голям фен съм на LG по принцип...Още от времето, когато бяха само Goldstar.
Първо се издъниха при мен с LG G2 - прословутото греене и жълти петна, които след гаранционна смяна на дисплея се появиха отново след по-малко от 2 месеца. Дадох им втори шанс с LG G4. И тук пак се издъниха. Но ще им е за последно пред мен. Поне с GSM-те повече не мисля да им гласувам доверие.
Ще мина в лагера на Xiaomi - добри параметри на цени около 300лв. Дори и да се скапе след време нещо няма да ме е яд, че съм се изръсил 700-800лв. за някой флагман на конкуренцията.
Малко стана оффтопик, но са ми черни пред очите тези корейци.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

То оффтопик ама има смисъл от оплакванията .Аз също бях привържаник на марката.Имах Г2 и седмица преди да му свърши гаранцята му го хвана жълтеницата.Смениха му дисплея и веднага го продадох .Г3 беше добре с изключение на сцепената лайсна от самосебеси .Сега още си пазя Г4 ,но и той не е сигурен какво ще му се случи в близко бъдеще. И се принудих да сменя марката . Просто вече ми писна от дефектите им .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

MoHaX първата беше 505 после след първата смяна 507 сега през другата седмица като го взема ще видя кой номер ще е! Аз искам да питам понеже се порових из сайтовете за дънни платки и попаднах на такива които са произведени в HongKong дали те няма да са по читави от корейските!!! https://www.alibaba.com/product-detail/n...0.0.dJMIgR ето и друг сайт http://www.dhgate.com/product/100-tested...95188.html Смяната не е нещо особено така че някой който не му се разделя с телефона може и да си я смени сам а ако има и късмет да улучи някоя безпроблемна бройка може и да се окаже че си е струвало риска!! :-)Може да потърсите и тук https://www.aliexpress.com/

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

@donadonykr

Всичко е добре на пръв поглед. Ама само на пръв.
LG G2 - прословутото греене и жълти петна на дисплея. Внимавах да не сърфирам много или да не товаря с Асфалт или Реал Рейсинг, че телефона почваше да грее за страх. И като си взех Г4, а Г2 дадох на жена ми, веднага го хвана жълтеницата. Марш в сервиза, след 1 месец върнат обратно с нов дисплей и тъч и...след около 2 месеца пак жълтеницата, ама в по-тежка форма.
Сега бера ядове с G4 и си чакам новия телефон за да разкарам и него. И тук има колеги, които не 1, а дори 2 пъти им сменяват дънните платки и телефонът пак се скапва. Един познат също подлъгах и си взе преди година G4. Трудно може да проведе дълъг разговор, тъй като започва да заглъхва или да пращи в слушалката на отсрещната страна. И това още като купи телефона. Нов! За капак наскоро отказа да му фокусира и камерата. Усеща се едно вибриране горе, където е тя и толкова. Чака да се скапе напълно за да го прати в гаранционен сервиз.
Какъв късмет и как да не искаш да се разделиш с телефона си?
За 100-150лв, колкото е цената на платката, може да се поръча качествен Xiaomi от Китай. Чисто нов телефон, а не само платка. Дори произведените в HongKong да са по-качествени, пак си е риск. Отделно смяната не е толкова проста и лесна, и може после да се окаже, че ще възникне проблем с GPSа, Wi-Fi или нещо друго. И не на последно място - след 2-3...5 месеца и тази да даде фира.
Да се замисля, ако знам, че има партида, с която забравяш за тоя масов дефект и/или да е 40-50 долара.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Mondiso може и да си прав и затова и аз започнах да се оглеждам за друга марка и за момента ще си взема една Motorola Moto X Style да го ползвам като втори телефон а иначе си харесах Huawei P9 Plus и когато му дойде времето ще заменя LG-то с него!!Сега докато се върне моят от ремонт съм с LG Nexus 4 но ми идва малък а иначе поне не прави никакви проблеми!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

И аз минах през всичките...жълти петна и лош гпс са ми хайлайтите. Сега Г4-ката май мина година, ползва се без никакво жалене и нямам нито един проблем. Г6 не ми харесва така или иначе.
А другите "безпроблемни" марки да не говорим...колко жълти петна се случи да видя по тия китайци в последно време...
Цитирай

Туко що  си го получих, сменената платка е  с номер  702. Smile

MI 10T & Mi 6
Цитирай

В кои сервиз го правиха

Че моя седи почти месец в мост и ми казват че нямали платка чякяли доставка

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай

Моли се да стане повече от месец... само това е спасението.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

@ amdkiller
Купен е от емаг, в рамките на 40 дни телефона направи две едноседмични екскурзии до Букурещ.

MI 10T & Mi 6
Цитирай

dada_ какво имаш в предвид да стане повече от месец!Има вероятност да му дадат нов или да му върнат парите!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Да на 30тия ден от датата на постъпване на телефона в сервиз ако не е оправен се пише портокол с които може да си изискаш парите или нов апарат и тарговеца неможе да откаже подмяна или възтановяване на сумата

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай

Да ама при мен се бавиха от виваком 37 дена и нищо не правеха след 30-тия, чакали решение от сервиза. Т.е. можеш единствено да ги съдиш ако решиш.
Какво ли ще стане ако след като минат тия 30 дена откажа да си взема телефона макар и готов?
Цитирай

Обаждах се в ЛГ от там няха така добри да ми садеистват и ми обясниха че на 31вия ден ако е готов телефона имам право да откажа да си го взема и да изискам протокол за неспазване на законовия срок и казаха на 30тия денако неми е готов телефона да имзвана да ги уведомя какво се случва щяли да ми садеистват пък ще видим какво ще стане

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай

Днес си взех телефона сменена платка номера е 701 явно пак ще гори

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай

Защо мислиш, че пак ще гори?

Tapatalk
Цитирай

Преди около месец чето че и с номер 701 има оплаквания че горят

Но несе сещам в кои сит го четох

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай

Ох аз имам да чакам до 15.05 в понеделник.Тогава стават точно 31 дни от както е на ремонт!Телефона ми е във Виваком ама надали ще искат да ми връщат парите или да ми дават нов!! amdkiller как се свърза с LG? Можеш ли да ми дадеш телефона им ако нещо стане и тия от Виваком започнат да се бавят ще опитам да им звънна и да видя какво ще стане!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Вероятно е звънял на Център за обслужване не клиенти: 0700 1 54 54

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Здравейте,

от вчера имам някакъв по-сериозен проеблем с телефона. Като цяло последните дни на няколко пъти забиваше, блокираше и за да тръгне вадех батерията и го пусках наново.
Вчера обаче пак ми блокира извадих батерията, обаче на тръгна. Включих го да се зарежда - но няма индикация че се зарежда или поне не свети червената точка.
Сутринта захапа и тръгна - но стига до логото на LG с надпис отдолу powerd by android. - Видимо дисплея зарежда и има цветове, но явно не може да зареди андроида - не знам?
След като стигне до логото на LG седи така 10-15 секунди и умира.. после при опит да го включа не става нищо - вадя батерията - слагам я и я махам няколко пъти и тогава захапва и тръгва, но пак до логото на LG (докато зарежда логото на LG постоянно пресветва синя светлина в точката)
Включих го към компютъра, но не може да направи връзка - поне като го включих светна телефона и видях че е на 71% батерия (като отново го прави само веднъж и махам и слагам батерияа няколко пъти - за да се включи пак), така че не би трябвало проблема да е липса на ток... не знам.
Като цяло имам много снимки и ми се иска да ги спася.
Ако знаете какво мога да направя, за да разбера какво му е точно - ще съм благодарен. - Чудех се дали мога да започна някакво руутване или както се казва - но при положение че умира още на логото - сигурно няма да успея.
Не разбирам много, но при положение че захапва и тръгва логото - може би не е изгоряла някаква основна платка?

| Phone: hTC Sensation | ROM: Revelation v1.0.2 | kernel: SebastianFM 3.4.10@1512 MHz
| Recovery: 4Ext RC9 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
Цитирай

Точно платка е изгоряла. Въпросът се коментира в цялата тема... Ако е гаранционен нямам какво да направиш защото гаранцията ще отпадне. Ако не е има видеа как се нагрява платката или дори самия телефон и тръгва за малко. Така има шанс да свалиш поне снимките.

Tapatalk
Цитирай

Не е гаранционен, може ли да ми помогнеш за видеото? В темата ли да го търся

| Phone: hTC Sensation | ROM: Revelation v1.0.2 | kernel: SebastianFM 3.4.10@1512 MHz
| Recovery: 4Ext RC9 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
Цитирай

Вземай сешоара и почвай.
https://youtu.be/kVZAoRVYDkY

С кой сериен номер ти е телефона?
Tapatalk
Цитирай

Момента в който се почуствах тъпо че си нямам приятелна и нямам сешоар в апартамента Sad
Видях че го слагали във фризера, ще пробвам това, ако не, ще търся сешоар от някоя позната.
Ебати тва LG, сешоари фризери... а уш за телеофон го купувах,
Но не мога да се оплача 2 години бачка като куче, заслужил си е почивката.

пп: Серийния номер започва с 506, може би бая време е издържал 2 г.

| Phone: hTC Sensation | ROM: Revelation v1.0.2 | kernel: SebastianFM 3.4.10@1512 MHz
| Recovery: 4Ext RC9 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)