Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg g4 не се включва

(2017-09-30, 11:59:56)StefanG написа:  Чел съм, че смяна на платка извън гаранционно е от порядъка на 400лв. Може и да бъркам де, но такъв ми е спомена. 

Още минала година като ги питах, от Мост ми отговориха официално, че смяна на платката при тях струва 250 лв. Сега може и да е по-малко. Така, че това 400 най-много да е било още при излизането на модела на пазара през 2015 година.

Edit: Правилно, дисплея е някъде 250 лв., а платката би трябвало да е около 400 лв.
Цитирай
Аксесоари

250 беше дисплея...

Tapatalk
Цитирай

(2017-09-30, 17:11:32)eksoldier написа:  250 беше дисплея...

Tapatalk

Леле наистина 250 лв. беше дисплея. Много се извинявам за грешката.

Платката логично трябва да е повече. Да.
Цитирай

Значи със сигурност няма да се ремонтира ако има проблем с платката, а ще си бъде просто паметник, но хубавото е, че се включи днес, " самооправи се" като веднага копирах цялото му съдържание за всеки случаи и ще си го имам предвид ако нещо подобно се случи.
Цитирай

Здравейте колеги,както се казва и аз да впиша поредния G4 с "изгорела" платка 506.Както се казва и аз трябваше да мина през огъня.Но за мой голям късмет това се случи две седмици преди да ми изтече гаранцията/13.10.2017/.Телефона е взет от Теленор.Голямото учудване за мен беше,че цялата процедура по изпращане,ремонт и връщане продължи точно една седмица.Сега е вече е като нов със сменена платка 708.Но както се казва "страх лозе пази" и ще го пускам за продажба ..един вид презастраховане.Макар че четох ....точно 708 платки до сега не са дали фира...но знае ли човек.
И въпреки това което се случи с моя любим G4,аз оставам с LG.От една седмица съм с американската версия на V20...и мога смело да кажа че това е друг клас телефон.Невероятна машина със много възможности...особенно от към камера.Аз и затова и си останах на LG и не се върнах на Samsung,точно заради невероятната камера.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

Добре се е случило с теб. С моя номер 607 има едно оплакване в нета. Дано нямам ядове и след гаранцията която е до края на годината. След това мисля на V30 да минавам, като му се нормализира цената...

Tapatalk
Цитирай

Да имах късмет.Иначе да и аз се двоумях за V30...можех и него да взема на половина цена от Америка.Но се отказах заради това че :
напърво място батерията не се "вади".Втория диплей е премахнат от мястото му...а това си е голямо удобство.Е да има го като лента на осн.екран...но това за мен е крачка назад.По удобно е и по практично е в V20.И накрая P-Oled екран.Да голяма красота е ,,но предполагам си чел за Flex 2 и прегорели и изгорели екрани.А и при едно счупване незнам колко ще трябва да се ръснеш в сравнение с v20.Според мен v20 e за предпочитане.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

Мой познат има 2+ години след смяна на платката, а номера разбира се ще е от лошите. Явно от много неща зависи какво ще се случи.
Цитирай

Зависи от натоварването...

Tapatalk
Цитирай

Съгласен съм за натоварването.Моя "искара" почти 2г. преди да изгори платката/506/.Да ползвал съм основно за интернет,разговори и много снимане/продължителни клипове и снимки/.Игри не играя....и може би затова и издържа и толкова много с оригиналната си първа платка.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

Имам познат които вече го ползва 3години , но само говори и чати.Рядко се занимава със снимане.От v20 доволен ли си ?Фотографски как се представя?
Цитирай

Ами да се надявам и моя да изкара още поне година, но имам проблем с дисплея и ще го дам да го видят преди дс изтече. Ще кажа, че също така забива при интензивна работа като се вдигне температура на батерията.
Иначе V20 e със същия сензор като нашия, но има и още един с широк ъгъл.

Tapatalk
Цитирай

(2017-10-10, 13:41:01)gigatron написа:  Имам познат които вече го ползва 3години , но само говори и чати.Рядко се занимава със снимане.От v20 доволен ли си ?Фотографски как се представя?

Ако става въпрос за тригодишно g4,........................начи аз не мога да смятам нещо.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Може би е имал предвид вече трета година, в което има логика. Все пак първите партиди се появиха пролетта на 2015г. т.е. над две години и половина...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2017-10-11, 08:41:44)batproho написа:  ...Все пак първите партиди се появиха пролетта на 2015г. т.е. над две години и половина...

Представен в Сеул на 28 април 2015г. първите бройки 815 са със номера 505 т.е. произведени май 2015 та 2 години и половина след месец най рано, но да пак си е започната 3та година ...
504 има само от f500s ... от 505 до 603 са правени в корея а от 604 в китай с цел да се освободят производствените мощности за лг г5 ... от там и надеждите, че с тези серийни уж ще е друга бира, но уви нещата са до конкретна бройка и късмет ... оказва се, че 808 като цяло си е проблемен не само на ЛГ ... @schumisv казва, че 708 още не били горели, ама това е платка производство на 2 месеца (08,2017)... още и е рано да си покаже рогата Smile
Моя го взех на 03.03.2016 с номер 602 и до сега само ме радва предвид много падания и от голяма височина + едно давене и проникване на влага между слоевете на екрана ... Безупречно се държи машината и друга не виждам как би изкарала на това ползване и толкова безпроблемно, мазно и т.н. ... Единствено батерията и лесно драскащото се стъкло на камерата (сменил съм няколко вече) е проблем за мен в телефона ...
Ако пуснат отново г4 с нов чипсет отново бих го взел ...
Цитирай

Аз моя го оставих днес пак във Виваком. Писна ми да загрява и забива при натоварване, накрая даже толкова зацикля, че се рестартира и ми иде да го трясна в земята точно когато най ми трябва... Казах им и за проблема в ъгъла на дисплея.
От вчера до сега съм с xiaomi redmi 4 note и няма грам забиване. Инсталирани са същите програми (над 100) както бяха в Г4.
Дано сменят платката, дисплея не ми е чак такъв зор.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-12, 12:46:29)eksoldier написа:  Аз моя го оставих днес пак във Виваком. Писна ми да загрява и забива при натоварване, накрая даже толкова зацикля, че се рестартира и ми иде да го трясна в земята точно когато най ми трябва... Казах им и за проблема в ъгъла на дисплея.
От вчера до сега съм с xiaomi redmi 4 note и няма грам забиване. Инсталирани са същите програми (над 100) както бяха в Г4.
Дано сменят платката, дисплея не ми е чак такъв зор.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk 
Добре де. Разбрахме, че при теб нещата не са добре, но в тази тема 70% от мненията са твой и се повтаряш многократно вече.
Цитирай

Споко. Ако не го оправят няма да видиш мой коментар тук повече.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами не, аз нямам нищо против да пишеш и помагаш, но вече се пише само едно и също. Темата е изчерпана отдавна вече. Проблемите са ясно и точно описани многократно.
Цитирай

В статуса на сайта на Виваком пише "за замяна". Въпросът е, че няма Г4 вече, а само V10 и G5... Дано има опция да избера друг телефон защото тея определено не ги искам...
Цитирай

(2017-10-17, 16:14:41)eksoldier написа:  В статуса на сайта на Виваком пише "за замяна". Въпросът е, че няма Г4 вече, а само V10 и G5... Дано има опция да избера друг телефон защото тея определено не ги искам...
Г4 още се намира по някои техно вериги ... Вивата ако имат опция да взимат от там ще е лошо за теб ...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

(2017-10-17, 16:14:41)eksoldier написа:  В статуса на сайта на Виваком пише "за замяна". Въпросът е, че няма Г4 вече, а само V10 и G5... Дано има опция да избера друг телефон защото тея определено не ги искам...
Г4 още се намира по някои техно вериги ... Вивата ако имат опция да взимат от там ще е лошо за теб ...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-10, 13:41:01)gigatron написа:  Имам познат които вече го ползва 3години , но само говори и чати.Рядко се занимава със снимане.От v20 доволен ли си ?Фотографски как се представя?

Фотографски се справя по-добре според мен.Основна роля оказва втория сензор и при снимане на открито/планина или море/ прави много добри фотоси.А при видео заснимане,там разликата е  голяма поради факта,че имаш изцяло ръчен видео режим.И когато прибавим и трите микрофона и техния контрол+ hi-fi опция за качеството на звука става просто радост за ушите и очите.А аз снимам доста клипове при моите разходки със семейството и това е важно за мен.И смело мога да кажа,че при видео заснимане нещата са много напред спрямо G4.И като цяло усещането ми за V20  спрямо G4 ,че това е по-високия клас телефон.....което всъщност е така.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

(2017-10-17, 16:33:49)bodonance написа:  Г4 още се намира по някои техно вериги ... Вивата ако имат опция да взимат от там ще е лошо за теб ...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

Отивам днес да видя какво са ми приготвили. Девойката ми вади няква кутия с Г4 с лепенка на дисплея, уж нов, но по лайсните нямаше нито една лепенка. На всичкото отгоре ми пратили телефона със златния супер грозен пластмасов капак, а го оставих с черна кожа, неразличима от нова. Ако е за замяна то телефонът трябва да е чисто нов, а не някъв забутан по складовете, че и с дефектния номер 507. Отказах да го получа и им казах, че искам да си доплатя за нов телефон. Приятел от форума сподели, че преди 20 дена са му заменили неговата бройка и 5 дена е чакал да намерят от цяла България. Дали са му чисто нов комплект, неразпечатван и са му казали, че е последната бройка... Ще видим какво ще измислят. Телефонът ми е за трети път при тях, накрая ще си искам парите и те така.
Цитирай

Почти съм сигурен че останалите бройки по веригите са с "неприятните" серийни номера, така че се подготви да вземеш друг модел апарат.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

507 умря 3 дни преди да навърши година.В последно време доста загряваше и изключваше преди батерията да достигне 10%.
Диагнозата е ясна-буутлууп.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)