Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One M8s - Обща тема
#26

Колеги, днес си взех въпросния модел но съм страшно недоволен от качеството на звука по време на разговор, чува се постоянен шум все едно че не е екраниран добре говорителя и се появяват паразитни шумове от дисплея който пречи да разбера какво ми говорят. Като си преместя ухото по наляво малко по-добре се чува, но все още е зле. Не знам да го връщам ли направо в магазина или и при вас е така. Като се сетя че именно за това го взех поради качеството на М8, М9 в това отношение (перфектни по време на разговор) Grater
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега, явно проблема е само в твоя телефон, при мен се чува повече от перфектно. Пробва ли да регулираш звука по време на разговор?

HTC One M8s
Цитирай
#28

(2016-02-08, 20:36:02)xelibry написа:  Колеги, днес си взех въпросния модел но съм страшно недоволен от качеството на звука по време на разговор, чува се постоянен шум все едно че не е екраниран добре говорителя и се появяват паразитни шумове от дисплея който пречи да разбера какво ми говорят. Като си преместя ухото по наляво малко по-добре се чува, но все още е зле. Не знам да го връщам ли направо в магазина или и при вас е така. Като се сетя че именно за това го взех поради качеството на М8, М9 в това отношение (перфектни по време на разговор) Grater

Има доста дефектни явно. Моят също беше с фабричен проблем, но на дисплея и телефонът се нагряваше прекалено много. Трябваше почти месец да чакам, но като цяло си струва НТС-то.

Иначе започвам да имам съмнения, че новият Андроид никога няма да бъде пуснат за М8s.  Lol
Цитирай
#29

(2016-02-17, 02:15:52)00ivatsa написа:  Има доста дефектни явно. Моят също беше с фабричен проблем, но на дисплея и телефонът се нагряваше прекалено много. Трябваше почти месец да чакам, но като цяло си струва НТС-то.

Иначе започвам да имам съмнения, че новият Андроид никога няма да бъде пуснат за М8s.  Lol
Ще има и за нас нов Андроид, но по - късно, чак след 1-2 месеца. Всички потвърждават, че ще има ! Търпение.
Не знам на какви телефони попадате, но лично аз съм много доволен от телефона, няма каквито и да било дефекти, всичко си е идеално направо и работи уникално. Smile

HTC One M8s
Цитирай
#30

(2016-02-17, 08:20:57)madan написа:  Ще има и за нас нов Андроид, но по - късно, чак след 1-2 месеца. Всички потвърждават, че ще има ! Търпение.
Не знам на какви телефони попадате, но лично аз съм много доволен от телефона, няма каквито и да било дефекти, всичко си е идеално направо и работи уникално. Smile

Колега, да те питам като го купи твоя телефон кутията запечатена ли беше и можеш ли да провериш по серийния ти номер кога е произведен и къде. Моят се оказа дефектен и го върнах в магазина като ми възстановиха сумата. Искам отново да си го купя и съм се насочил от същия магазин от който и ти си го закупил.
Цитирай
#31

(2016-02-18, 17:47:38)xelibry написа:  Колега, да те питам като го купи твоя телефон кутията запечатена ли беше и можеш ли да провериш по серийния ти номер кога е произведен и къде. Моят се оказа дефектен и го върнах в магазина като ми възстановиха сумата. Искам отново да си го купя и съм се насочил от същия магазин от който и ти си го закупил.
Да, беше си запечатан, всичко си беше както трябва. На самата кутия пише Made in Taiwan. Можеш ли да споделиш, какъе беше проблема в телефона?

HTC One M8s
Цитирай
#32

Ами проблема беше с говорителя, не се чуваше добре и го върнах. По серийния номер който проверих се оказа че е от първите партиди и може би затова има такива дефекти, в последствие сигурно са отстранени. Затова те моля да провериш по твоя кога е произведен и къде. Разчитането му е лесно- първите две букви са страната и завода (в моя случай беше FA- т.е. произведен в Тайван) следва цифра ( при мен 5-т.е. 2015г. после 7-т.е. юли месец, 3-т.е. ден 3)
Цитирай
#33

Ами пише FA599

HTC One M8s
Цитирай
#34

Значи е произведен на 9 септември 2015г. Между другото твоя М8s има ли БГ меню и европейско зарядно?
Цитирай
#35

(2016-02-19, 10:49:43)xelibry написа:  Значи е произведен на 9 септември 2015г. Между другото твоя М8s има ли БГ меню и европейско зарядно?
Като го включих за 1-ви път, беше с английско меню, но веднага ми излезнаха някакви софтуерни актуализации и след като се обнови, дойде и българския език, не съм го слагал ръчно, а сам се наложи на телефона. И в комплекта не беше с европейско зарядно, но това да не те тревожи, в интернет сайтовете има хиляди зарядни за HTC, оригинални и европейски. Smile

HTC One M8s
Цитирай
#36
Question 

Здравейте, мен ме интересува само едно - може ли да се рутне този телефон или не към днешна дата? И друго - понеже от известно време му се точа усърдно, то ме интересува има ли аксесоари за него (не в БГ, глобално питам) от типа на кейс и стъклен протектор?
Цитирай
#37

Колега, телефона можеш да го руутне по всяко едно време, когато си решиш. А относно аксесоарите, почти на всякъде ги има, говоря за кейсове и стъклени протектори. В сайтовете ги има навсякъде, а и по големите магазини също.

HTC One M8s
Цитирай
#38

Може и да може:
http://forum.xda-developers.com/htc-one-...s-t3114245

Но по-добре се насочи към m8!
Цитирай
#39

Здравейте.Имам следното питаме за m8s.Защо не мога да инсталирам Pes 2012 android и
Fifa 2012 android?Благодаря предварително.
Цитирай
#40

Колега, при мен се инсталират и тръгват без проблем. Не играя фифа и тем подобни игри, но ги инсталирах само за да видя дали ще стане, става без проблем. Явно при теб има нещо. Нещо повече да споделиш, какво ти пише когато го инсталираш ?

HTC One M8s
Цитирай
#41

[attachment=9594 написа:madan pid='1257863' dateline='1457984592']Колега, при мен се инсталират и тръгват без проблем. Не играя фифа и тем подобни игри, но ги инсталирах само за да видя дали ще стане, става без проблем. Явно при теб има нещо. Нещо повече да споделиш, какво ти пише когато го инсталир
Здравей.И при мен се инсталира обаче като я стартирам ми изписва error marmalade?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#42

Това вярно е някакъв мармалад, нямам идея какво е ...

HTC One M8s
Цитирай
#43

Дали ще има update скоро?

Отговорът от HTC


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#44

Колега, ъпдейт ще има съвсем скоро и за нас.
А относно твоето запитване, как мога да намеря и аз такъв чат със служител на HTC, да ги питам и аз да видим какво ще ми кажат и на мен ?

HTC One M8s
Цитирай
#45

http://www.htc.com/us/contact/chat/
Цитирай
#46

Здравейте от 3-4 дни съм с 8s като цяло е ок но има няколко неща които не разбирам та първото мога ли да ползвам телефона като дистанционно за климатик защото опитвах няколко програми и греда не става после  клавиатурата няма фонетика, коя клавиатура ползвате на която да работи гласовото въвеждане на български и да има фонетика разбира се  и за какво служи малката камера над основната

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#47

За дистанционно за климатик не знам, но за клавиатурата поне аз ползвам тази на гугъл. Струва ми се най-добре структурирана и стегната. Малката камера над основната ти е за 3д снимка. Като пуснеш самата камера гледаш горе в средата на екрана да ти е на dual camera, и след като направиш снимката във въпросния режим, в долния ляв ъгъл ти дава една функция, като там вече ще се ориентираш как да си я промениш в 3д
Цитирай
#48

(2016-05-11, 12:16:27)Asd написа:  За дистанционно за климатик не знам, но за клавиатурата поне аз ползвам тази на гугъл. Струва ми се най-добре структурирана и стегната. Малката камера над основната ти е за 3д снимка. Като пуснеш самата камера гледаш горе в средата на екрана да ти е на dual camera, и след като направиш снимката във въпросния режим, в долния ляв ъгъл ти дава една функция, като там вече ще се ориентираш как да си я промениш в 3д

Мерси за отговора а някой ще каже ли за дистанционното свалих няколко и нито едно не работи има ли въобще такава функция

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#49

Току що получих Андроид 6?
Цитирай
#50

Мдаааа, вярно е https://twitter.com/LlabTooFeR/status/73...5865697280

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)