Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой ром е по-добър 5.0.2 или стоковия 4.2.2 ?
#1

Здравейте,искам да се допитам до вас за ромовете тъй като сега съм с ъпгрейд до 5.0.2 защото закупих телефона втора ръка а мисля да се върна към 4.2.2 защото мисля,че със сегашния телефона много грее как мислите ще има ли разлика в игрите,в интернет..и каква ще е тя хубава или лоша ?
Аксесоари
#2

Колега, коментирано е вече. Виж в тази тема -> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=67074.
Повечето се оплакват от греене и бързо падане на батерията. От там може и жълти петна да се появят...Върни се на 4.4.2 и няма да имаш грижи Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
#3

Колега ти лично с кой ром си ??
#4

Виж в подписа Wink Но от опит знам, че от стоковите най-хубав е КК 4.4.2 Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
#5

С 4.4.2 съм и телефонът е пушка. Не лагва, не грее, батерията държи яко. Супер доволен съм и не мисля да ъпдейтвам...
#6

До преди седмица бях с 4.4.2! После ъпдетнад до 5.0.2 и според мен сега телефончето е по бързо. Като цяло съм супер доволен от G2. Oт почти 2години съм с него и никога не съм имал ядове с него. Просто за мен това е най-добрият смартфон на LG. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
#7

Искам да ви кажа ,че точно вчера държах в ръцете си Г2 с 4.4.2 и моя , който е с 5.0.2 . Това за греенето натоварване и т.н въобще не е вярно ! Телефона си грее яко и при двата. Другият телефон ,който е с китката имаше огромно жълто петно !Той е използван от жена и освен FB и то от време на време друго не е ползвано на него . Пуснах един и същ клип на двата телефона и на китката батерията пада една идея по-бързо . Телефоните са купувани по едно и също време.
LG - бюджетни с хубави характеристики и ДО ТАМ. За мен разликата между 4.4.2 и 5.02 е огромна в ползва за 5.0.2 . Никой не искам да го ангажирам с моето мнение .

Славия София 1913
#8

аз съм още с КК и нямам никакви ядове,яко си го натоварвам,ама петна няма.Не съм упдейтнал до 5.0.2 още само,защото не ми се занимава да го ъпдейтвам,ще чакам ММ Smile

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
#9

@koprio, няма да го дочакаш Wink LG няма да имат далавера (според мен) да пуснат ъпдейт на толкова стар телефон...

Xiaomi 12X 8/256gb
#10

Аз това "яко греене" никога не съм го забелязвал. Не казвам че го няма, явно не ми прави впечатление. Иначе телефонът го използвам много. Теглене на торенти, чатове, интернет, разговори. Един вид заместител на лаптопа ми е. Щъкам из нас и си ровичкам.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)