Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8

Виждам, че скоро темата не е коментирана. Но все пак да споделя, че днес успях да рутна този телефон, инсталиран на него B397 с SR1-SuperSU-v2.82-SR1-20170608224931 без абсолютно никакъв проблем.
Цитирай
Аксесоари

И ти се появи на началния екран SuperSU ?

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Да, появи се в менюто.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

При мен не и не и не. Инсталира се през рекавъри 2.67 про. Може би е при мен проблема, но доста пъти прибрвах.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Цял ден се боря да го рутна с читав ром. И успях по следния начин.
Инсталирах първо това TWRP - https://dl.twrp.me/grace/twrp-3.0.2-0-grace.img.html
След това дръпнах от XDA този full update на 394 - https://forum.xda-developers.com/huawei-...7-t3581039. Инсталирах го през TWRP.
Kато зареди телефона след няколко секунди ми намери 397 като ОТА... Инсталирах го.
След това метнах във вътрешната памет описаното от мен по-горе SU, инсталнах го през TWRP и дори и за моя изненада всичко грейна  Smile
Цитирай

Точно така. Само че идвам от руутнат стоков ром, но възстанивих рекавъри и стоков буут... Без успех.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Гледам, че е излязъл нов ъпдейт B399 в XDA, някой да го е пробвал?
Цитирай

Какво се посочва в чейндж-лога?

 
Цитирай

This update improves system security with Google security patches and packs with the latest Android 6.0.1.
Секюрити пач.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Вчера се опитах да ъпдейтна на новата версия, чрез Firmware Finder, обаче като стартирам програмата и се затваря, някакви решения?
Цитирай

Може-би ъпдейт първо на Firmware Finder.
Цитирай

Няма как да иска ъпдейт, аз точно го бях изтеглил.. То просто, като включа програмката и веднага се спира и ме връща до началния екран.
Цитирай

Някой с впечатления за B520?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)