Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8

ТУК скоростта трябва да е значително по-добра
Цитирай
Аксесоари

Аз ще чакам ОТА, пишете после за какво става дума.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Някаква идея защо на българският сървър B321 е 1.6 Gb а на другия който е даден тук 1.1 Gb.
Цитирай

Пич..бивш потребител на Епъл съм.Никва идея нямам..Big Grin
Цитирай

Ето линк към сайта на Хауауей бг.
Пишат и във фейса, да си изтеглим ъпдейта, но не пишат, как да се инсталира.


http://consumer.huawei.com/bg/support/do...m?id=77623

Note 9, 10+
Цитирай

Не ми стана ясно какво да се прави , на 4pda питах и ми казаха че трябва да се даунгрейдне до 200 версия и тогава може да се слага 321, който пробва или намери инфо дайте насам.

http://www.carbontesla.com/2016/03/downl...ip-europe/
Това е линка , пък не пише че тези с 317 версия не могат да го сложат, до колкото разбирам английски.
Цитирай

(2016-03-30, 17:47:41)KirilND написа:  Ето линк към сайта на Хауауей бг.
Пишат и във фейса, да си изтеглим ъпдейта, но не пишат, как да се инсталира.


http://consumer.huawei.com/bg/support/do...m?id=77623

В самия файл който сте изтеглили има инструкция за инсталиране на ъпдейта. Иначе става много просто- сваления файл с наименование update.zip (без да го разархивирате) се поставя в папка dload (която сами създавате) на SD картата. След това влизате в настройките на телефона, ъпдейт, меню и локален ъпдейт и след това всичко става автоматично. В общи линии е това. Успех!
Цитирай

А разликата на Българската версия и тази за която е даден линк малко по-горе, някой да знае нещо?!
Цитирай

Едва ли, само някой от Хуавей България или някой, който знае ром-а из основи и може да види разликите Smile

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Дразни ме скоростта на сваляне от българския сайт...
Цитирай

Тегля от 4 часа и съм на половина още...
Цитирай

18к/с си е....мъка, спомени от миналия век

А днес като пробвах при новината, от телефона, вдигаше и 2Мб/с?

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

B321
Разликата идва от там, че от сайта на хуауей се сваля целя РОМ, докато линковете към МЕГА и този тук са ОТА ъпдейти
Цитирай

(2016-03-30, 21:09:45)h3rrfl1ck написа:  А разликата на Българската версия и тази за която е даден линк малко по-горе, някой да знае нещо?!

Разликата освен в големината на файла е че този е локален за нашата страна. Обърнете внимание в самата версия, за нашия район е В321а, докато другата е само В321.
Цитирай

Дали ще е някаква голяма разлика или няма голямо значение Smile
Цитирай

Изтеглих ,направих папка,но ми казва че не го намира когато опитам...
Цитирай

Ако си изтеглил от официалния сайт, то тогава трябва да разархивираш и вътре да потърсиш файл UPDATE.APP, който се поставя в папка dload на телефона

(2016-01-20, 18:51:46)georgyan написа:  3. Създайте папка dload във вътрешната памет на телефона.
  За по-сигурни резултати, използвайте външна sd карта!
4. Поставете в папката dload файла UPDATE.APP
  Разархивирайте изтегления файл с firmware-a и извлечете файла UPDATE.APP!
Цитирай

Аз днес си ъбдейтнах моя телефон. Освен един компас и че телефона използва повече рам друга разлика не намерих.
Цитирай

И аз го ъпдейтнах от българският сървър,разлики има минимални.Почти всичко работи добре ,дали по бързо -времето ще покаже. Touchplus не работи пак или аз не разбирам за какво служи незнам.Моля пояснете ако не ви затруднява. Ресетнах телефона след Ъпдейта за по сигурно -Всичко да е на чисто.
Цитирай

Скоростта за даунлоуд от сървърите на Хуауей в момента е около 6-8Мбс така че сваляйте смело.
Цитирай

Аз качих Европейската версия (не българската). За сега е ок, оправили са нотификациите при заключен екран, но нищо не ми изписа какво барали като цяло...
Цитирай

Ъпдейтнах от хуауей България. И...какво ново сега ? Tongue 
П.С. Освен. Че не виждам браузъра..?
Цитирай

Отдавна няма дефолт браузър в 6цата

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Не е задължително да има нещо ново..просто фиксват някои бъгове, оптимизират някои приложение и като цяло работата на устройството, например Smile някъде имаше скрийншот от ота актуализация и там пише какво се фиксира..защо очаквате нещо ново..просто следваща, по- стабилна версия
Цитирай

Има ли е опцията,външната памет да стане вътрешна.Защото аз го чакам ота да дойде.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)