Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8
#76

Е, съжалявам, имах дброто намерение да помогна. Blush 
Дано бързо го оправят.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
Аксесоари
#77

Не съм сигурен дали сред нас има хора с gra- ul10/00 и регион Европа, но има официалeн marshmallow. Номерът на версията трябва да ви е C432 или C900
Цитирай
#78

@Tix0mir, и аз го видях, но не съм много сигурен дали става дума за GRA-UL10, тъй като пуснаха GRA-L13, която е европейската версия на UL10, но с една сим карта. По европейските сървъри на Huawei цари пълна обърквация, пускат се бета версии като официални, после се обясняват, че са бета, а бе нямам думи.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#79

Имам едно питане, за да успокоя съвестта си... с Лолипоп нямаше ли вграден инструмент Лупа? Защото сега с Маршмелоу такова нещо няма и взех да се съмнявам, да не съм си въобразил ?

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#80

Да, имаше Лупа, жалко ако са го премахнали.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#81

да , наистина имаше ЛУПА, в маршмалоу са я махнали, къде ли не я търсих (настройки, настройки на камерата и др.)няма я ...
Цитирай
#82

Тъпо, бе интересен инструмент... Ще я вадим май от В200

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#83

Здравейте,
имам телефона от около месец, като го взех нов от магазин в софия.
Проблема е, че проверявам за актуализация, но всеки път ми изписва, че съм с последна версия а тя е: GRA-L09V100R001C432B140
Android 5.0
EMUI 3.1
Моля за съвет дали да чакам още или трябва ръчно да слагам актуализация?
Цитирай
#84

@genadihim, щом не ти се чака, можеш да актуализираш ръчно до B200 и след това до B313. B317 би трябвало да ти дойде ОТА при тази последователност. Но можеш да прескочиш B313, тогава B317 се инсталира макар и "криво".

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#85

@georgyan - Искаш да кажеш, че ако съм с B200 няма да дойде B317 ОТА?
Цитирай
#86

@KRATOS, май няма да имате ОТА ъпдейт до B317, защото се оказа поредна бета. Най-вероятно ще пуснат друг ъпдейт от B200 до Android 6.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#87

Ужас... до 2017 дано получим тая 6-ца!
Цитирай
#88

Не се притеснявай,ще хванеш да прекараш някой инсулт. Smile Това аз го приех като факт още на 24,02 и в няколко поста напред в темата си излях душевната  мъка,но за жалост колкото и да се оплакваме няма кой да ни помогне.Не зависи от колегите тук във форума защото както виждаш всеки се опитва да помогне.
Цитирай
#89

Здравейте,колеги!
от декември месец съм собственик на п8 стандарт GRA-L09C432B200 ,закупен от мтел.
Какви са вариантите за ъпдейтване до андроид 6.0 ,досега не съм получавал никакви ъпдейти..Има ли надежда да получа ОТА ъпдейт или да опитам по другия начин?
Благодаря,предварителноSmile
Цитирай
#90

И аз съм със такъв но от вива.Ако не ти се чака по другия начин ако ли не чакането му е майката.Щом са казали ще дойде.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#91

Вие вярвате ли на този отговор. Huawei Mobile Bulgaria Здравей,  ъпдейтът ще бъде наличен до края на месеца. Поздрави, Екипът на Huawei
Цитирай
#92

Защо да не? За 2 месеца изкараха два бета ъпдейти, нормално.

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#93

Е гати и гредата, прецаках си картата памет transcend 64gb, докато се опитвах да ъпдейтна ръчно на B317 (EMUI 4.0 - Android 6.0). Скапа се и след рекавъри, което отне около 24 часа се възстановиха около 70% от снимките, останалото (музика, контакти.....)го имах на компа.

Просто след, като прехвърлих ъпдейта на картата на телефона (свързан към компа), картата изчезна от телефона и не искаше да е чете.
Свалих е от телефона и в компа, а той ми вика форматирай.
-Бре, как ще форматирам има снимки на 2 годишната ми щерка, как прохожда как се смее......

Сега с нова карта и загубени снимки безвъзвратно.

Може и аз да съм виновен, но просто да споделя.
Дерзайте и си правете честичко бекъп на важните работи.

Note 9, 10+
Цитирай
#94

...Или ползвайте Google Photos и Google Account за да не ви пука особено, като стане нещо с телефона Wink

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#95

Ползвам гугъл, но не и снимките, че много бързо ще напълня 2то гигабайта пространство.

Ха, имал съм 10.1ГБ. ми и толкова няма да ми стигне.
имах на картата около 32гб снимки само.

Note 9, 10+
Цитирай
#96

Ако ги качваш в стандартна резолюция (не съм гледал колко е това) имаш неограничено пространство

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#97

Резолюцията не я барат, но мачкат с около 20% - 30% файла. Не съм открил някаква фрапантна разлика в качеството. Всъщност дори не виждам разлика.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#98

Това ми бе мисълта и на мен.

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#99

Не че нещо ама пак сме прицакани,LG и НТС ми дадоха по 100гб.за две години,а китаеца нищо.Говоря за гугал диск.
Цитирай

Колеги моя HUAWEI P8 е с b210 как мога да го кача на b317? Благодаря предварително!

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)