Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теми и шрифтове за Huawei P8
#26

Темите стават ли и за P8 lite?

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

@doktora, кликни името на темата направо от браузъра на телефона. Ще те препрати към моя pcloud с опция за изтегляне. След това отвори файловия мениджър на телефона>Download и премести свалената тема в папката HWTemes.

@sokkoban, вървят ли на Lite? Би трябвало да няма проблем.

@Dent, би трябвало да вървят и на Lite.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#28

Супер са, мерси за качването!

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#29

нещо меже би аз не правя както трябва, но не се получава.с chrome  съм ими изписва някакви медицински стаии на английски..
Цитирай
#30

(2016-01-29, 20:09:07)georgyan написа:  @sokkoban, вървят ли на Lite? Би трябвало да няма проблем.

       
Цитирай
#31

@dok, а ти какво очакваш от докторски Chrome освен медицински статии?  Big Grin

Свали ги на компютър тогава и ги прехвърли по usb в телефона.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#32

СУПЕР СИ! днес в къщи ги дръпнах и качих.МЕРСИ МНОГО!!!
Цитирай
#33

Здравейте. Имам чувството че като сменя темата която е зададена по подразбиране на телефона,с някоя от стоковите които са инсталирани на телефона.И телефона ми се държи по зле.  HUAWEI P8 GRA-L09. Кажете ми това някаква параноя или фобия ли е от моя страна или има такава вероятност.
Цитирай
#34

Аз не съм забелязъл такова нещо.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#35

Колеги имам проблем, който се надявам да помогнете да разреша. След като приложих темата IOS9, шрифта стана доста грозен, затова реших да приложа друга тема, но след това шрифта си остана същият.Молбата ми е ако някой знае как да си върна стоковия шрифт, нека каже.
П.С Изтрих кеша на приложението Теми, рестартирал съм телефона, сложил съм стоковата тема.
Телефончето е P8-GRAL09 с андроид 6.0


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#36

Влез в настройките на телефона,там трябва да имаш настройка дисплей  влизаш и във нея,и от там стил на шрифта.
Цитирай
#37

(2016-03-09, 11:47:52)i770514 написа:  Влез в настройките на телефона,там трябва да имаш настройка дисплей  влизаш и във нея,и от там стил на шрифта.

Нямам такова нещо


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#38

При мен  под размер на шрифта,има стил на шрифта,но при теб защо го няма?
Цитирай
#39

Не знам.Ти с коя версия на андроид си?
Цитирай
#40

Аз имам "Стил на шрифт" но вътре има само един Шрифт Big Grin
Лолипоп съм, стоков!
Цитирай
#41

Срещнах същия проблем като в горния пост , нямаше никаква опция за смяна на шрифта който имаше проблем с кирилизацията и правеше огромни растояния между буквите, та намерих следния начин , защото не ми се правеше фактори ресет , дръпнах друга кастом тема с вграден щрифт от тукhttp://forum.xda-developers.com/android/development/font-emui-theme-versions-t3290516
Цитирай
#42

Много добрее
Цитирай
#43

Някакъв вариант за тема която не сменя иконите на FB, Instagram, Google Music, Google Play и т.н.?
Свикнал съм от предния с оригиналните икони на приложенията и много ме дразни... Каквито теми да слагам иконите на изброените приложения никога не са оригиналните, а някакви стари от преди 200 версии. Например на Google Play иконката има някакъв гаден бял фон отзад на всички теми и няма вариант за махане...
Цитирай
#44

Някой можели да помогне с някой линк за теми със различни шрифтове? Благодаря предварително
Цитирай
#45

Така, да споделя нещо, което ми се случи покрай тези теми. И ако може пък някой да предложи решение....
Намерих хубава група в G+ EMUI International themes
Свалих няколко теми, сложих ги на SD /HWThemes виждах ги в Мениджъра на теми, но когато ги приложа, нищо не се случваше, а си оставах на Obsidian(magazine). Помъчих се да направя, каквото мога и знам - изтриване на кеш, ресетване на приложението, нищо. Мениджъра изглеждаше точно както го е показал Грегориян (https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1236993)
Колегите от тази група ме посъветваха (логично) да опитам с фабиречен ресет. Не ми се искаше, но се принудих, защото друго нищо не помагаше.
О чудо, всичко се оправи и тук идва една добра новина - инсталирах тема MEMUI by PredaTurd която освен че ми харесва като икони смени и шрифта на изключително четимия и добър Roboto Light  и много ме радва.
[Изображение: 1a0d24614d055d259d9dd543dda87412.jpg][Изображение: d0ec045ba89183b658da185814fcf638.jpg][Изображение: 70349be607308d25ff9b914514d09d96.jpg]
Обаче, отново пък проблем - мениджъра за теми вече въобще не изглежда така, както преди, няма онлайн теми, има само моите и свалените ръчно от мен теми ?
[Изображение: e4f6205dd12ba3b63479b164282423eb.jpg]Това как може да се поправи?
Телефона е GRA-L09 (вече GRACE) с последния ъпдейт B321a Европейска локация, има включен HiCare, приложението за теми е версия 7.2.1. Ако е нужна още информация, питайте.
Предварително благодаря за всякакви идеи !

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#46

Още инфо - „магазинните” теми спряха да теглят автоматично тапети! Преди ресета имах 50-60 свалени, сега нищо?

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)