Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен рестарт на телефона
#26

Аз имах подобни симтоми. В началото на месежа тотално сгъна-постоянен boot loop...Занесох го за рекламация. Днес ми се обадиха да ми кажат,че дънната платка е била сменена. Налагало се и батерията да се смени,защото и тя била сдала багажа.....за има няма година и половина т.е. ще си платя само за нейната смяна 50 левчета с ддс....Преди всичко това самият апарат правеше на пръв поглед дребни проблеми- рандом прекъсвания по време на разговор.....пропадане на сигнала,не искаше да се вурже с блутуут OBD2 устройството на колата,редки рандом рестарти.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте!
Телефона ми има подобен проблем, но не се рестартита а направо изключва и то не при натоварване, може дори и при отключването му. Включването става чрез включен телефон в зарядното иначе дори не прави опито за включване. Ако се свали батерията и сложи може да направи опит да се включи , но в момента в който се появи мрежата и се изпише оператора се изключва пак. След това може да работи няколко дни без да се изключва. Не се е случвало досега с включено захранване към зарядно или РС да се е изключвал. Къде може е проблема, може ли да е във дефектна батерия или е друго? Телефона е версия D850 със стокова версия 5.0.1 , но рутнат.

Huawei Mate 20 Pro & Huawei GT 2 Pro
Цитирай
#28

Дънната платка и най-вероятно и батерията са за смяна.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#29

Здравейте!
От къде мога да купя дънна платка за LG-D855 32GB и каква е цената и?

Huawei Mate 20 Pro & Huawei GT 2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)