Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

телефон до 500-600лв,може и втора ръка
#26

И супер ментаци
Цитирай
Аксесоари
#27

@NoMaD кой сайт, али баба ли?    или aliexpress, не ги знам много Big Grin
Цитирай
#28

@ivanpeich, така е. Купих си телефон от Китай, пък и той менте се оказа, ама си го ползвам, какво да го правя.
@dessexc, да, Алиекспрес е, ама само ментаци предлагат там - така казаха.

 
Цитирай
#29

@NoMaD аз като артистична персона съм силно против ментета и реплики ;d Друг е въпросът, че по доста от магазините предлагат кейсове и калъфи, закупени по за долар от ибейи продавани за десеторна цена....
Цитирай
#30

(2016-01-25, 22:19:09)NoMaD написа:  @ivanpeich, така е. Купих си телефон от Китай, пък и той менте се оказа, ама си го ползвам, какво да го правя.

Ми жив и здрав да си все така да ти се падат оргиналдъ работи от сайтове като... али експрес, али баба, али реза или бат сали Wink
Аз имам други наблюдения от точно али експрес, ама щом има и доволни, значи си иска и късмет малко да имаш.
Цитирай
#31

@ivanpeich, е кой да знае, че Xiaomi вече и такива предлагат. Но щом е от Китай няма начин да не е менте.

 
Цитирай
#32

(2016-01-25, 19:57:09)dessexc написа:  Много е красив, погледнах го, ама камерата не ми изглежда особено по-добра от на с3 по сравнения
Наистина имам психическа бариера с Htc

Разбирам и аз имам такова отношение, само че към Alcatel, бих си взел телефон и на най-неизвестната марка, но не и техен.
Ако все пак се спреш на 5s, ако ти изтича скоро догвора и си на Ментел са го пуснали пак с Безкрай 30 за 499 лева 64GB версия, мисля че е оферта.
Аз миналата седмица взех за мойта приятелка такъв и му се радва, аз лично не бих взел за себеси такъв, защото е много малък за мен.
Цитирай
#33

@feedback
аа,жестока оферта. Според теб трува ли си сега да си взема 5с, че цената е наистина жестока, или след някой месец 6-ца втора употреба да си взема? или на оферта ако я има някъде. Договорт ми с виваком изтича този или другия месец, не см сигурна, а в плана няма интернет и ще сменям със сигурност.
Цитирай
#34

Аз мога да препоръчам телефона, с който съм в момента: Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL. Камерите са перфектни, не забива, няма лагове. Това (заедно и с предишния ми Asus Zenfone 5) са първите телефони, които не съм имал нужда да рутвам, защото приложенията могат да се деинсталират или деактивират, може също така да се архивират на картата памет и след хард ресет да се възстановят. Жена ми също е със СГС3 и също се е видяла в чудо с него. И виждам, че се заглежда в моя. Питах я дали не е голям за нея, тя каза, че си е много добре. За телефона става дума, някой да не помисли нещо Smile
Аз редовно си чета книги на телефона, браузвам; вайбър, скайп, фб месинджър - работят си чисто и безпроблемно. За цената си телефонът е просто най-доброто за мен

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#35

iPhone 5s според мен грам не си заслужава особено втора ръка. Супер малък дисплей доста остарял и все едно си без батерия. Септември месец ще излезне 7. ...За първи път виждам момиче , което да харесва малък размер телефони .
Както всички знаем в България това с подписването на договори е пълен минус... Подписваш договор за 30-40 лв и получаваш цената , на която се предлага телефонът в различни интернет магазини. 
Телефонът , който е създаден за теб е шестицата. Малък дисплей , но точно за нуждите ти. Отделно като разглеждам facebook всички момичета , които се снимат в огледалото задължително показват и ябълката (това вдига +5 вървежност) . Втора употреба гледам са около 900 лв , което ме навежда на мисълта ,че септември ще може да го вземеш на цената , която искаш.

Славия София 1913
Цитирай
#36

@slavista 5s от мтел е кеш 500 лв с 30лв договор на месец, което ме устройва,имам предвид откъм договор, интернетът е доста,минутите също. Моят вивакомски за около 15 на месец е без нет и с много малко минути,така или иначе не знам с кой оператор да преподписвам, правя макс 5 лв сметка на месец- от смси
Мразя огромни ,както баща ми ги нарича-кютуци, а аз тухли. Ако искам таблет-ще си мъкна таблета. Само телефони харесваме по-малки хахахах
И да, ама ако ще си купувам тогава-ще е 6S , на мен не ми е проблем да се оръся повечко, ако ми харесва, не обичам да си сменям телефоните .. което е глупаво, но съм си такава хаха. Предпочитам един път ако ще и 1500,ама 3години да ме държи и да не ме дразни
@karloson 5.5 инча,няма шанс да си го взема. Както съм казала и по-нагоре, ако исках такъв размер, щях LG / 6+ . ИНаче може и да е хубаво всичко друго в телефонаSmile
Цитирай
#37

Няма какво да го мислиш повече . Взимай ябълката и си отдели 50-100 лева за хубава power banka и почерпката от нас

Славия София 1913
Цитирай
#38

Sony M4 AQUA?Сестра ми е с такъв и стой много добре с оригинално розово калъфче от Сони.
Доволна е от него.Телефона е с лек и бърз интерфейс има един единствен проблем и това е ,че има само 8гиги памет,с една карта памет и очаквания му ъпдейт тая година до андроид 6.0 тея 8 гиги ще ги увеличиш.Maкар че не вярвам момиче да играе игри и да гледа филми на него и тея 8гиги биха ти стигнали с малко настройкиSmile
По темата за айфон 5с - пълен абсурд е тоя телефон през 2016 годинаWink
Цитирай
#39

@keyta123 Ами мен особено не ме вълнуват хардуерните високи характеристики
А 8 грам не ми стигат, имам към 2гб папка само със снимки и гифчета на любимия ми футболен отбор и други спортисти,фифа,football manager, сложи снимки, обичам да снимам архитектура.. 16 с картата ми стигат като ползвам гугъл плюс, 2 акаунта в дропбокс и уж почиствам. 8 за 1 ден ще ги напълня Big Grin А ако видиш папка скрийншотове на някакви статии, ще ти прилошее,стигала съм преди до 3000, вече ги трия. Даже не коментирам звукозаписите на лекции хахаха
@slavista123 ще намина да проверя за телефона и плана през магазин на мтел,може уловка да има Smile)
Цитирай
#40

(2016-01-26, 12:56:48)dessexc написа:  @slavista  5s от мтел е кеш 500 лв с 30лв договор на месец, което ме устройва,имам предвид откъм договор, интернетът е доста,минутите също. Моят вивакомски за около 15 на месец е без нет и с много малко минути,така или иначе не знам с кой оператор да преподписвам, правя макс 5 лв сметка на месец- от смси
Мразя огромни ,както баща ми ги нарича-кютуци, а аз тухли. Ако искам таблет-ще си мъкна таблета. Само телефони харесваме по-малки хахахах
И да, ама ако ще си купувам тогава-ще е 6S ,  на мен не ми е проблем да се оръся повечко, ако ми харесва, не обичам да си сменям телефоните .. което е глупаво, но съм си такава хаха. Предпочитам един път ако ще и 1500,ама 3години да ме държи и да не ме дразни
@karloson 5.5 инча,няма шанс да си го взема. Както съм казала и по-нагоре, ако исках такъв размер, щях LG / 6+ . ИНаче може и да е хубаво всичко друго в телефонаSmile

Всъщност даже е 21 лева на месец договора, ако си пренасяш номера от друг оператор, мисля че офертата е до 31-ви, но не съм сигурен.
Към края на 2015 всички оператори имаха подобни "тайни" оферти за пренос на номера, така че може и в Теленор да видиш, но там не знам дали все още предлагат 5s.
Цитирай
#41

@feedback
да ,точно и на мен така ми казаха, 21лв, нооо 5s 64gb е изчерпан :/
дано xiaomi-то по-скоро ми го носят, че не мога да трая без телефон
Цитирай
#42

"@karloson 5.5 инча,няма шанс да си го взема. Както съм казала и по-нагоре, ако исках такъв размер, щях LG / 6+ . ИНаче може и да е хубаво всичко друго в телефона"

Телефонът е 5", макар че има и 5.5" и 6" варианти... Както и да е, аз само предлагам нещо, върху което имам поглед, изборът си е Ваш Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#43

@karloson съжалявам , излезе ми в гугъл само 5.5 незнайно защоSmile важи значи
Цитирай
#44

Аз съм дал линк Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#45

+ 1 за ZTE Nubia Z9 mini, ако ще е нов, а за втора ръка - Sony Xperia Z3, copper цвета е много готин. Бях с по-стара нубия, но камерите бяха супер, звук, дисплей, всичко ми хареса в телефона, а този е и по-нов.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#46

Htc m8 или desire eye.Няма да сбъркаш.Втора употреба може и за под 500 да ги намериш.Особенно м8 и в много добро състояние.Не забива,бивш флагман е със все още добри параметри.Метален е и много удобен в ръката.Освен това вече има ъпдейт до андроид 6.0.Казвам го не само защото съм фен на HTC но съм имал такъв и никога не е забивал.Снимките стават супер бързо което на теб сигурно ще ти хареса.Аз си сменям телефоните през половин година и съм ползвал повечето марки.Няма друг телефон освен HTC който да не ми е забивал.Сега ползвам М9+ и освен за ъпдейта не съм го рестартирал откакто го купих.Огледай се за HTC м8 и няма да сбъркаш.Красив и бърз телефон е.Ако обичаш селфите то тогава HTC desyre EYE е твоя телефон.Има и други модели като one m8s,one mini които може да ти харесат.

Сега поразгледах обявите и M8S го има нов за 500лв. Ома и м9 втора употреба на 1месец за 600лв. който е още по добър избор.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#47

хуавей п8 - интерфейс като айфон.с добра камера и батерия.лагове няма!айфон ако не е 6 6с не се занимавай изобщо.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#48

(2016-01-28, 04:09:48)nastykb написа:  хуавей п8 - интерфейс като айфон.с добра камера и батерия.лагове няма!айфон ако не е 6 6с не се занимавай изобщо.

Хухавея няма поддръжка.И не бих казал че няма лагове.Казвам го от опит.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#49

Колега, аз съм друго мнение - Huawei има поддръжка и работи без забележки. Р8 ще получи съвсем скоро Android 6. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#50

(2016-01-28, 09:51:06)ronnie72 написа:  Колега, аз съм друго мнение - Huawei  има поддръжка и работи без забележки. Р8 ще получи съвсем скоро Android 6. Smile

+1

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)