Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

телефон до 500-600лв,може и втора ръка
#51

(2016-01-28, 09:51:06)ronnie72 написа:  Колега, аз съм друго мнение - Huawei  има поддръжка и работи без забележки. Р8 ще получи съвсем скоро Android 6. Smile

Това съвсем скоро го знам.Така беше и за р1 и р6.От скоро стана месеци.И да получи ще е последният ъпдейт.Не напразно се отказах от тази марка.Ползвал съм всички известни марки и отдавна се убедих от опит че на HTC е оптимизиран -добре софтуера .И изработката е по добра.Вземи един м8 и р8 и направи по една снимка.На м8 стават много по бързо и по добри.Синът ми има htc one x.Ръчка го постоянно,инсталирал му е всякакви програми и незабива.Хухавей или самсунг с неговите параметри ще зацикли.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари
#52

Дай малко повече пари и вземи айфон 6. Аз в момента съм с 6s и е перфектен. Камерата му е една от най-добрите на пазара, батерията поне по 2 дена яко ръчкане ме изкарва. Преди това бях със самсунг с4, htc one m8, но айфонът си ги слага в малкия джоб просто.
Цитирай
#53

(2016-01-28, 13:25:41)weedkid написа:  Дай малко повече пари и вземи айфон 6. Аз в момента съм с 6s и е перфектен. Камерата му е една от най-добрите на пазара, батерията поне по 2 дена яко ръчкане ме изкарва. Преди това бях със самсунг с4, htc one m8, но айфонът си ги слага в малкия джоб просто.

Тук в android форума ядем доматите с колците! Според мен батерията ти с яко ръчкане изкарва цяла седмица и е на 50 % Stolt Айфонът ги слага в малкия джоб , защото сравняваш телефон за 1500 лева с телефони , които са в пъти по -евтини от него и са  2-3 години по-стари от него. Телефон ,който след 6 месеца ще бъде остарял ,ще му пада батерията супер бързо и  с тази заключена ОС за тези пари изглежда много добра покупка  Visslar

Славия София 1913
Цитирай
#54

Moto X Play. С ъпдейта до Андроид 6.0 телефона е убиец.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#55

(2016-01-28, 14:00:38)slavista написа:  Тук в android форума ядем доматите с колците! Според мен батерията ти с яко ръчкане изкарва цяла седмица и е на 50 % Stolt Айфонът ги слага в малкия джоб , защото сравняваш телефон за 1500 лева с телефони , които са в пъти по -евтини от него и са  2-3 години по-стари от него. Телефон ,който след 6 месеца ще бъде остарял ,ще му пада батерията супер бързо и  с тази заключена ОС за тези пари изглежда много добра покупка  Visslar

Личи ти, че не ги разбираш нещата и че никога не си използвал айфон. Няма защо да лъжа - ето ти 2 скрийшота, виж usage time-a http://prntscr.com/9vwu6bhttp://prntscr.com/9vwu8h . Всеки телефон остарява морално след 1 година, но при айфоните не се наблюдава досадния лаг и бъговете, които ме подлудяваха при самсунга. И не, не сравнявам камерата му с по-евтини телефони, а с телефони от същия клас - например галакси с6. А операционната му система отдавна не е толкова заключена както при старите айфони, но кой да знае и кой да чете......

iPhone 6s 64gb Space Gray
Цитирай
#56

@weedkid - бацка, аре и ние да имаме айфони. Стига глупости. 6ес, малкия, в 17-18 часа съм на 10%. Тея филми с 2 дни може да ги разправяш на някой друг. И лаг има и бъгове има. Като ми звънят и екрана става неактивен и трябва да изчакам докато не спре да звъни и чак тогава става активен.
И аз бях в тоя филм с няма лаг, няма бъгове. Ама щом започнах да го ползвам грубата истина лъсна.
Камерата вече не е на първите места. Има доста андроиди снимащи по-добре.
Спести си смешните коментари. Поне малко се опитваме да бъдем обективни в този раздел.

Choosing...
Цитирай
#57

защо трябва да осирате почти всяка тема с вашите детски спорчета между IOS и андроид на 15 години ли сте?Всеки си има глава на раменете и сам си избира коя ОС и кой телефон му е най-ОК.
Цитирай
#58

(2016-01-28, 15:10:09)Sloona написа:  @weedkid - бацка, аре и ние да имаме айфони. Стига глупости. 6ес, малкия, в 17-18 часа съм на 10%. Тея филми с 2 дни може да ги разправяш на някой друг. И лаг има и бъгове има. Като ми звънят и екрана става неактивен и трябва да изчакам докато не спре да звъни и чак тогава става активен.
И аз бях в тоя филм с няма лаг, няма бъгове. Ама щом започнах да го ползвам грубата истина лъсна.
Камерата вече не е на първите места. Има доста андроиди снимащи по-добре.
Спести си смешните коментари. Поне малко се опитваме да бъдем обективни в този раздел.

Прикачил съм ти скрийншотове бе многознайко, нито лагове, нито бъгове съм забелязал до сега. Хайде кажи ми смартфони, снимащи по-добре от iphone 6s plus примерно? Аз му казвам, че преди айфона ползвах галакси с4 и htc one m8 и съм много по-доволен от 6s, прикачвам му скрийншотове на батерията, онуй обаче си знае неговото.... И в спорове не съм влизал аз, посъветвах момичето, обаче бесни андроид фенове ме налазиха хаха Smile

iPhone 6s 64gb Space Gray
Цитирай
#59

Още малко и тази тема ще затворя!

@Sloona вземи го ресетни този айграмофон и не му прави рестор, че да заработи регулярно. То и това е техника да не мислиш, че НАСА го прави. Бъгове има всяка ОС. Едни имат повече други по-малко и те така. После пак се променят нещата. Край на спора!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#60

Ами форумът е за фенове на Андроид, нормално да има мнения в полза на Андроид. Както тук има любов към андроиди, така в на айфон форумите-към ios.
Аз принципно предпочитам ios, почти всички приятели са ми с тях по години и имам поглед, както и много негативни преживявания с андроид,но поради финансови причини на този етап не мога и ми се свиди да дам за телефон 1000+. Държа сама да си го купя, като пуснат 7-цата ще падне цената на 6-ците и тогава може да се реша. Сега очаквам от роднина неползвано xiaomi и ще видим ще се разберем ли.
Тези дни пообиколих доста магазини,пробвах,разглеждах и истината е,че само Хуавей П8 и Айфоните са ми удобни за писане и ми харесват като менюта и камери. Самсунг и HTC- не. А LG не съм им свикнала и не е любов от пръв поглед
Всички мнения са относителни и не са факти. Целта според мен на мнозинството в този форум е да се споделят ФАКТИТЕ и да се помага, не да се изразява някакво мнение или крайна оценка. Аз може да предпочитам по-затворена и опростена ОС, но това не означава, че не разбирам минусите й и плюсовете на далеч по-отворената. Въпреки всичкия ужас със с3-ката ми си я обичам, има някои много хубави функции и камерата си е добре. Може да ненавиждам вече самсунги , да не харесвам големи екрани и htc-та, но това не ги прави некачествени. Просто е въпрос на вкус и лични комфорт и усещанеSmile

П.С Свидетел съм, че с гледане на мач пре булсатком приложение, чат, 999селфита, музика, интернет почти цял ден и говорене 6-цата плюс държи ден и половина. С игрите ми също се справяше без да пада главоломно. Доста тормозих една такава за седмица. Обаче Леново А5000 зареждаме у нас веднъж на 3-4 дена, а го ползваме двама души,не много, но все пак. Така че айфонската бледнее Smile
Цитирай
#61

(2016-01-28, 15:05:34)weedkid написа:  Личи ти, че не ги разбираш нещата и че никога не си използвал айфон. Няма защо да лъжа - ето ти 2 скрийшота, виж usage time-a http://prntscr.com/9vwu6bhttp://prntscr.com/9vwu8h . Всеки телефон остарява морално след 1 година, но при айфоните не се наблюдава досадния лаг и бъговете, които ме подлудяваха при самсунга. И не, не сравнявам камерата му с по-евтини телефони, а с телефони от същия клас - например галакси с6. А операционната му система отдавна не е толкова заключена както при старите айфони, но кой да знае и кой да чете......

Ако сравняваш афона със самсунг съм съгласен .Но да твърдиш че тая недомислица айфон е по добра от други марки това също е недомислица.Мога да ти изброя стотици недостатъци на айфоня ти и още сто предимства на андроид но не е тук мястото.Момата иска съвет а не спорове.Освен това ако не си прочел диапазона е 500-600лв.Не 1000 и нагоре.А това с батерията при айфон да изкара два дни дори само да фо гледаш в рамка няма как да стане.

(2016-01-28, 15:23:20)weedkid написа:  Прикачил съм ти скрийншотове бе многознайко, нито лагове, нито бъгове съм забелязал до сега. Хайде кажи ми смартфони, снимащи по-добре от iphone 6s plus примерно? Аз му казвам, че преди айфона ползвах галакси с4 и htc one m8 и съм много по-доволен от 6s, прикачвам му скрийншотове на батерията, онуй обаче си знае неговото.... И в спорове не съм влизал аз, посъветвах момичето, обаче бесни андроид фенове ме налазиха хаха Smile

Всяка камера на телефон в същия ценови клас е по добра от твойта.Ти виждал ли си скоро друг телефон?Какво като си прикачил скфийншот.И моето ЛГ Г3 за цял ден пада с 5% и вечер в 22ч е на 95% но не ползвам на него интенет и т.н.Общо взето като сшушалка.Така може.

Чудя се защо при положение че момата пита за телефон във форум за андроид се намират спамери да предлагат айфон.Аз ползвам андроид но не съм влезнал във форума на айфон да им предлагам съвети за покупка на андроид телефон.Мисля че като искааш мнение за телефон във андроид форум значи искаш да е с андроид и съвет за IOS би потърсил в форума на айфон .Не че имат голям избор.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#62

И все си мисля, че тоя модел на ЛГ, който ти предложих в първия пост е най-добрият избор за теб, но ти си решаваш. Wink
Цитирай
#63

Със xiomi -то също няма да сбъркаш.Добри са.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#64

Имал съм доста андроид телефони. Най-минимален е лагът при Sony/HTC . Камерите са най-добре при Samsung. Естествено има и изключения.
Iphone 6 ще ти хареса най-много!

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#65

Щерка ми е с Хуавей Р8. С прехвърляне от друг оператор в мтел излезе на 590 плюс пауър банка пак на Хуавей-подарък. Доволна е. Един единствен бъг камерата упорито е решила че снима снимките на сд карта каквато тел. няма. Но снима добре и снимките са си на вътрешната памет. Изкарва с ръчкане 1 ден спокойно. Много качествена изработка.
А там за глупостите с айфоня...... Нокия 808. Кърти, чисти, извозва и бърше пода с всичко останало. Барабар с андроиди и айфони. Това на тема камера разбира се.

Nokia 8
Цитирай
#66

(2016-01-26, 12:56:48)dessexc написа:  @slavista 5s от мтел е кеш 500 лв с 30лв договор на месец, което ме устройва,имам предвид откъм договор, интернетът е доста,минутите също. Моят вивакомски за около 15 на месец е без нет и с много малко минути,така или иначе не знам с кой оператор да преподписвам, правя макс 5 лв сметка на месец- от смси
Мразя огромни ,както баща ми ги нарича-кютуци, а аз тухли. Ако искам таблет-ще си мъкна таблета. Само телефони харесваме по-малки хахахах
И да, ама ако ще си купувам тогава-ще е 6S , на мен не ми е проблем да се оръся повечко, ако ми харесва, не обичам да си сменям телефоните .. което е глупаво, но съм си такава хаха. Предпочитам един път ако ще и 1500,ама 3години да ме държи и да не ме дразни
@karloson 5.5 инча,няма шанс да си го взема. Както съм казала и по-нагоре, ако исках такъв размер, щях LG / 6+ . ИНаче може и да е хубаво всичко друго в телефонаSmile
Да те светна относно преподписването,понеже казваш,че за 15 лв на месец нямаш нет и почти нищо.Всички оператори предлагат за 15лв 2 гига нет и 1000 мин към всички,но го няма по списанията това,трябва да се пита на място и малко да се правиш на прекарана,като мен Smile
Цитирай
#67

@musabesni Благодаря, истината е,че като подписах ми беше първата карта не на ваучер и го направих,за да взема с3-ката, не ми пукаше за плана. Сега вече виждам,че см сгрешила. Незнайно как от мобилни данни правя 3-ти месец 30-ина лева сметка, а 20 месеца по един и същи начин съм си ползвла мобилните данни и сметка 3лв от смси и не знам защо изведнж започнах да ги плащам . Чудя се да остана ли към виваком, но ще го реша в последния момент хаха  Минути много не ми трябват, звънят ми, искам нет. Трябва ми и нещо международно,но като гледам цените, ще се въздържа Big Grin

@ivanrd  фотоапарат си имам, имам и близки-фотографи,така че не ми трябва телефон с 30 мегапиксела и 9999мб една снимка, трябва ми сносно към високо качество и добра предна камера и на тъмно,все пак съм си кифла и си правя селфита с коктейли или наргиле по кафетата Big Grin  Big Grin Big Grin А Хуавей П8 е страхотен, от пръв поглед си го харесах , ако много ми се бавят с xiaomi-то и телефонът ми съвсем откаже,ще си взема като нищо него 

П.С Качеството на снимки е относително,въпрос на вкус и зависи от обработката. Занимавам се с фотография и ме учат на фотошоп,начално ниво само имам, та баланс на бяло и такива дреболии ,които се оправят,не са ми проблем. Лично аз съм пристрастна към камерите на Айфон-най-хубавите ми снимки са с тях, и тези на LG . А това колко ще е хубава снимката не е само до мегапиксели. Нокия са изпята песен за жалост,колкото и любими да са ми  Undecided
Цитирай
#68

Някъде по-нагоре, колега беше предложил OnePlusX. Мисля, че се вписва в изискванията ти...
Цитирай
#69

Здравей, авторе. Ще ти предоставя малко информация от първо лице: Имам Xiaomi mi2s, който вече е на доста годинки и мога да кажа, че за всекидневните нужди на човек - GPS, сърфиране, Whatsapp, Viber, Facebook, Instagram, Youtube, Google Earth, Снимки (не най-добро качество) и т.н. няма никакви проблеми. 2 години го ползвах без да чистя каквото и да било от него, освен да си свалям снимките на компютъра, защото съм с 16 ГБ версията. Ползвах го с ром, който получава всяка седмица ъпдейт, но ми омръзна и просто спрях да го ъпдейтвам... Нямаше замръзвания, рестарти, бъгове и т.н. Появиха се в края на втората година. Около коледа реших да го освежа и му инсталирах най-новият ром, който не знам на какво е базиран, но е последното поколение за телефоните на марката и отново има седмични ъпдейти. Всичко работи безупречно освен, че понякога се рестартира, но мисля, че това е бъг в хардуера... доста бой и влага е видял.

Относно самсунг, един приятел си взе S5 (нов) и го е яд... страшно много. Каквото и да прави с този телефон му лагва. Дали ще влиза във фейсбук или просто ще прелиства homescreen-oвете - лагва и това е. Че и забива. Че и прави каквото си поиска понякога.

Единственият телефон, с който бих го сменил в момента е ... Z серията или Z compact на Сони, защото телефонът трябва да ти носи удовлетворение, да се върже на визията и като цяло да ти носи повече ползи, а не само суха статистика. Като гледам всичките изброени по-горе телефони са с хубави камери, хубав хардуер, имат разлики в батерия и проблемни партиди, но в крайна сметка това, което теб като консуматор би трябвало да те интересува, е да изпълни живота ти, без да му пречи.

Ако искаш да видиш моя малък Xiaomi, може да го уредим в някое скромно столично заведение Smile

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#70

@gongor @karloson 
Все пак коментар номер 69  Lol  Tooth
Чакам си китайчето и се тренирам-всеки ден, в който не съм си строшила галаксито с чук, е малка победа на добрия срещу лошия ми Аз  Styrka
Цитирай
#71

Днес ми подариха ми3-то . Забавното е, че последните дни сякаш с3-ката знаеше, защото ми държеше цял ден батерията и не бъгавше, не съм го рестартирала от поне седмица ахахах  Sleepy
Малко е едър на живо, полето около екрана е доста голямо и телефонът става едър за моя вкус, особено сравнен с перфектния като размер за моите ръце с3, но иначе доста добре ми изглежда. Дисплеят е добър, основната камера е уникална и много реалистична. Много е бърз и ми харесва версията на андроид-а, по-изчистен ми изглежда. Единственят проблем е, че уж е на английски, ама има доста неща на китайски, не иска и гугъл магазина да ми отвори, така че сега ще влизам в раздела за ми3 и ще се мъча да инсталирам друг РОМ Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)