Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за телефон CUBOT
#26

Имах thl 5000 и смело мога да кажа, че беше супер телефон, със супер качество, за 7-8 месеца веднъж не е забил или лагнал. Тия глупости ги разправяй на някой друг...
Цитирай
Аксесоари
#27

Тука яко послъга. Глупости говориш единствено и само ти. То ако работеше така за тази цена, както ти го описа, щеше да е на чело в китайския пазар..
Цитирай
#28

Пич, бях го взел за 560 кинта ит бг търговец, кво значи "за тия пари"... Като не си пробвал нещо, защо хвърляш акъл...
Цитирай
#29

Ти може и за хиляда да го вземеш от тук.Това че нашите лакуми търговци продават на двойни и тройни цени за да покрият дефектните бройки  или за бърза печалба е друг въпрос.В Китай не струва толкова.Само са накипрени отвън и лъскави.Но вътре е трагедия.Стар хардуер запоени говорители и вибрации  с жички за платката.Пълно с топъл силикон.Лъжат за капацитета на батерите.ОС е прикрита като по нова и т.н.Но най важното нямат всички тези сетификати които има във нашите телефони закупени от официален вносител и известна марка.Нивата на САР са много по високи от допустимото особенно при двусимовите.Ще си взема уред с който се проверява (струва  30лева) и ще ви докажа.Една трета ако не и половината от цената отива за тези измервания и сертификати .Не всичко е хардуер и софтуер.

Ето и доказателство.
https://youtu.be/wiJrC2TKgrY

https://youtu.be/DrdlVEuTbcI

Ето и раглобена една такава китайска пръчка.
Това може ли да е марка като копира всеки модел на HTC.
https://youtu.be/uGkHhrA1GOA

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#30

Аз имах предвид марката thl и конкретен техен модел, защото съм го ползвал и съм доволен. Не е нито реплика, нито менте, нито некачествено сглобен. Правеше по 7-8 часа дисплей "фалшивата" му батерия. Но ти си говори, не ми пречиш.
Цитирай
#31

И защо вече не го ползваш?Може и да е някакава марка там в Китай но е нисък клас телефон със слаби параметри стар хардуер и парите които си дал за него са много.За тези пари може да си купиш HTC ОРРО LG и т.н.

Ако правиха качествени телефони с добър хардуер и поддръжка и европейска гаранция аз също щях да си купя и нямаше да давам 1500лв. за HTC.ОРРО и ONE PLUS ONE са много добри телефони но все още няма вносител в България който да поема гаранцията в Бългаски сервизи.Независимо каква е марката винаги може да се случи дефект и си трябва гаранция.Тези търговци които внасят китайските телефони не са много читави.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#32

Търговецът е smartphone.bg, определено са читави. И лаптопи съм купувал от тях, и друга техника. Колкото до слабите параметри - осемядрен на два гхц, 2 гб рам, 16 ром, 5000 милиампера батерия, фул хд екран с горила глас 3 слабо ли ти звучи? Говорим за модел от 2014. Виж, аз съм съгласен, че има много китайски ментаци, и конкретно по темата съм съгласен, че Кубот не са надеждна марка. Много оолаквания съм чел и чувал за тях. Просто не съм съгласен да се вкарва в кюпа и марка, която съм ползвал и от която съм супер доволен. Иначе бързо ми омръзват телефоните, затова ги сменям през 7-8 месеца...
Цитирай
#33

Ако не са само на хартия тези параметри ок.Което е много вероятно.Но дори да са такива пак зависи какви чипове слагат.Обикновенно са по старо поколение .Видеото е по слабо и т.н. Поддръжка почти няма,резолюцията на камерата е интерполирана и т.н.Но и си знаеш.Пароте са си твои.Аз лично повече не бих си купил телефон от неизвестна марка.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#34

(2016-02-20, 09:02:04)whitehart написа:  Търговецът е smartphone.bg, определено са читави. И лаптопи съм купувал от тях, и друга техника. Колкото до слабите параметри - осемядрен на два гхц, 2 гб рам, 16 ром, 5000 милиампера батерия, фул хд екран с горила глас 3 слабо ли ти звучи? Говорим за модел от 2014. Виж, аз съм съгласен, че има много китайски ментаци, и конкретно по темата съм съгласен, че Кубот не са надеждна марка. Много оолаквания съм чел и чувал за тях. Просто не съм съгласен да се вкарва в кюпа и марка, която съм ползвал и от която съм супер доволен. Иначе бързо ми омръзват телефоните, затова ги сменям през 7-8 месеца...

Гаранция налагало ли ти се е да ползваш към нещата които си закупувал от там? Просто за инфо, че и миналия ми телефон беше от онлайн магазин, сега ходи по гаранции - които от магазина не ги одобряват и уж не покривало гаранцията, а дефекта е доста добре познат и се покрива изцяло от гаранцията, можеш да погледнеш темата в общите приказки. Та - едно на ум за покупките от онлайн магазини. Не че операторите са по-сигурни, но все пак.
Цитирай
#35

От цялата тема да разбирам ,че читавите,хубави марки с нов софтуер и хардуер са Xiaomi и Meizy така ли ? Ако не ме поправете таман и други колеги да знаят кои марки да гледат.

П.С. Взех си сега телефон с 4200 батерия. На 15% изкара 8 часа и половина ,а на 1% закова точно 4 часа Big Grin
Цитирай
#36

@niki_26, защо, има и други, които отговарят на тези критерии. В случая с тези марки е намерен баланса между цена - качествени материали - добра оптимизация.

 
Цитирай
#37

(2016-02-21, 16:40:43)niki_26 написа:  От цялата тема да разбирам ,че читавите,хубави марки с нов софтуер и хардуер са Xiaomi и Meizy така ли ? Ако не ме поправете таман и други колеги да знаят кои марки да гледат.

П.С. Взех си сега телефон с 4200 батерия. На 15% изкара 8 часа и половина ,а на 1% закова точно 4 часа Big Grin

И все пак каква марка е телефона?

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#38

Като първият Vkworld . Но сега мисля да си взема Ulefonе ,MeiZu или Xiaomi но още не съм решил понеже главно ме интересува да са с батерия минимум 3 000 mAh .

П.С. Понеже стана на въпрос за марка THL пробвал съм няколко месеца THL и беше много добър с дълъг живот на батерията (купих го пре-ордер )
Цитирай
#39

@niki_26, Xiaomi MI4 е точно с такава батерия. А колко изкарва като време/екран може да погледнеш в съответния раздел, ако те интересува.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)