Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с исталирането на lolipop 5.1.1 СПЕШНО
#1

Здравейте, изтеглих я от интернет, но ми се появи проблем след като я инсталирах не ми зарежда телефона в смисъл черен екран пише lenovo стои така и не може да зареди андроида след като натиснах "sistem reboot" ми излезе че трябва да рутна телефона и аз по инерция натиснах NO и сега така не може да зареди което е странно че ми излезе така защото преди това си рутнах телефона моля ви кажете ми какво да правя???
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с хард ресет

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#3

Влез пак в рековърито(Предполагам си сложил Clockworkmod) и от там след като дадеш reboot system now му дай root, и пробвай.
Цитирай
#4

не мога да вляза в рековърито като не стартира андроида не може да установи връзка с компютъра все едно не е включен към него

clockworkmod съм сложил да но има ли друг начин чрез който да вляза в рековърито?
Цитирай
#5

Я пробвай, когато си изключил телефона пробвай тази комбинация Power + Volume UP , след като извибрира телефона пускаш Volume UP бутона и задържаш само Power бутона , след това би трябвало да ти излезе едно меню от там избери recovery и то ще те пусне там.
Цитирай
#6

не става

обаче ми казаха че е причина и че телефонът ми не е достатъчно силен за 5.1.1. вярно ли е това според теб?
Цитирай
#7

Хммм... странно, след като свържеш телефона с компютъра с USB кабела, влез в Device manager(диспечър на устройствата) на компютъра ти и виж в портовете имаш ли това - Qualcomm Lenovo HS-USB QDLoader 9008 ? трябва да изглежда така като на снимката.


Прикачени файлове
.png 54980dd0da5da_0.png Размер: 12.92 KB  Сваляния: 36
Цитирай
#8

ами не знам от къде да го отворя но ми излезе ''инсталиране на софтуерен драйвер'' в лентата с известията и ето какво стана:
USB Composite Device Готов за използване
Android Не е намерен драйвер
Android Не е намерен драйвер
Android Не е намерен драйвер
ADB Interface Не е намерен драйвер

о, намерих го и не ми излиза такова нещо
Цитирай
#9

Изтегли от тука https://boycracked.wordpress.com/2015/06...ovo-a6000/ Qualcoom USB driver инсталирай ги, рестартирай компютъра и пробвай да го свържеш и виж какво ще стане. А иначе за диспечъра Натисни СТАРТ и дай на търсачката и напиши Диспечър на устройствата ако си с Англииска версия на Windows напиши Device manager.
Цитирай
#10

Тъй... задръж двата бутона за звука и го пусни. Ако си го бъгнал трябва да те пусне в буутлоудера. Отваряш си команд промт-а на АДБ и през него буутваш TWRP рекавъри, а не CWM.

Намираш си някой ЧИТАВ ром и повтаряш упражнението.


Аз все казвам, че който няма идея какво прави да не бута... ама никой не слуша.
Цитирай
#11

да инсталирам само Qualcoom USB driver нали?

(2016-01-27, 17:19:17)reoprueB написа:  Тъй... задръж двата бутона за звука и го пусни. Ако си го бъгнал трябва да те пусне в буутлоудера. Отваряш си команд промт-а на АДБ и през него буутваш TWRP рекавъри, а не CWM.

Намираш си някой ЧИТАВ ром и повтаряш упражнението.


Аз все казвам, че който няма идея какво прави да не бута... ама никой не слуша.

пробвал съм го не се получава
Цитирай
#12

(2016-01-27, 17:19:48)Stiliyan03 написа:  да инсталирам само Qualcoom USB driver нали?


пробвал съм го не се получава

Да инсталирай само Qualcoom USB driver, след това се опитай да заредиш рековърито през програмата minimal adb, като вместо да флашнеш рековърито пишеш fastboot boot recovery.img
Направи 11 и 12 точка от тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72930
Цитирай
#13

(2016-01-27, 17:16:46)Slackwere12 написа:  Изтегли от тука https://boycracked.wordpress.com/2015/06...ovo-a6000/ Qualcoom USB driver инсталирай ги, рестартирай компютъра и пробвай да го свържеш и виж какво ще стане. А иначе за диспечъра Натисни СТАРТ и дай на търсачката и напиши Диспечър на устройствата ако си с Англииска версия на Windows напиши Device manager.

ок разархивирах го но пак същата работа
Цитирай
#14

(2016-01-27, 17:31:37)Stiliyan03 написа:  ок разархивирах го но пак същата работа

Рестартира ли компютъра след като инсталира драйвърите ? и пробвай както ти написах преди 2 минути да заредиш рековърито през minimal adb програмата.
Цитирай
#15

(2016-01-27, 17:30:01)Slackwere12 написа:  Да инсталирай само Qualcoom USB driver, след това се опитай да заредиш рековърито през програмата minimal adb, като вместо да флашнеш рековърито пишеш fastboot boot recovery.img
Направи 11 и 12 точка от тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72930

не зарежда рековърито излиза ''device not found''

опа забравих да рестартирам

не. пак същата работа. но след като разархивирам драйверите няма друго което да правя с тях нали?
Цитирай
#16

Трябва да ги инсталираш... Изтегли от линка който ти дадох и Lenovo a6000 usb driver.
Цитирай
#17

но какво трябва да натисна за да ги инсталирам не мога да го разбера туй чудо
Цитирай
#18

Първо изтегли Lenovo a6000 usb driver инсталирай драйвера , рестартирай компютъра и пробвай дали ще ти го разпознае. Ако не ти го разпознае вече не мога да се сетя за друго.. Трябва някой друг да ти помага.
Цитирай
#19

ами не знам инсталирах ги и двата драйвера, но не се получава още не може да инсталира ADB Interface. но в диспечера на устройства ми излезе Qualcomm HS-USB Diagnostics 9091
Цитирай
#20

Ем не мога да ти помогна повече.. Ако някой се сети нещо друго да пише.
Цитирай
#21

все пак благодаря за помощта
Цитирай
#22

Сетих се за нещо, пробвай от тази тема https://boycracked.wordpress.com/2015/06...ovo-a6000/ да флашнеш наново стоковия ром. теглиш всички програми + рома и от първия метод се опитай да флашнеш наново рома.
Цитирай
#23

но как се флашва и какво става като го флашна?
Цитирай
#24

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1413293

От 2. нататък е обяснено как се инсталира ръчно АДБ драйвъра...По-точно от тия *.inf файлове, които имаш.

Не знам как си успял изобщо да го омажеш така, щом компютъра ти не комуникира с телефона... Което ме навежда на мисълта, че не си пробвал метода с буут на друго рекавъри и ре-флаш на читав ром.

И   "как се флашва".... Ти шегуваш ли се?

Занеси си телефона на сервиз да ти го оправят, за да не го преебеш тотално и не се прави повече на хакер.
Цитирай
#25

дали ще ми го приемат в теленор с гаранцията?
@Slackwere12 твоят телефон когато си го брикнал включвал ли се е или само до надписа леново, комбинациите работели ли са?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)