Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с исталирането на lolipop 5.1.1 СПЕШНО
#51

Да мога да го ънруутна, но ако се наложи да го нося за ремонт няма ли да видят, че имам инсталиран ром?
Цитирай
Аксесоари
#52

Можеби зависи как ще го занесеш. дали ще работи или не.
Цитирай
#53

S019 който използваш за двусимов или едносимов вариант е? Ако е за едносимов може ли да ми направиш един бекъп и да го качиш?
Цитирай
#54

(2016-01-30, 10:35:59)Stiliyan03 написа:  S019 който използваш за двусимов или едносимов вариант е? Ако е за едносимов може ли да ми направиш един бекъп и да го качиш?

  https://onedrive.live.com/?authkey=!ALGo...4D57396B57 Заповядай, не съм го правил аз, Philz_touch e бекъпа с който е правен, но ти можеш да си го върнеш и със Clockworkmod recovery, те са почти едни и същи. Ако не знаеш как се връща с бекъка пиши, защото е по различно от инсталиране на ром.
Цитирай
#55

Ами не знам как точно се инсталира. А и не намирам Clockworkmod на SD картата може да съм го истрил случайно.
Цитирай
#56

Clockworkmod това ти е рековърито, няма как да имаш папка в Sd картата.
Правиш в SD картата една папка Clockworkmod в тази папка слагаш още една папка Backup и в папката Backup слагаш папката 1970-02-20.20.12.19 трябва да изглежда така Clockworkmod/Backup/1970-02-20.20.12.19. След това влизаш във рековърито(Clockworkmod) правиш wipe data , catche и т.н послед даваш Restore , restore from sd1 и чакаш да се ресторне бекъпа след това като изпише finish даваш Reboot system now и готово.

А и забравих да кажа, трябва да си със киткат за да върнеш бекъпа, ако си с Лолипоп няма да стане, трябва да върнеш някакъв киткат и тогава да инсталираш бекъпа.
Цитирай
#57

Добре мерси ще пробвам и ще пиша по късно

@Slackwere12 сега не знам какво стана влязох в рекавърито направих ресет и инсталирах бекъпа но ми излезе че е инсталиран неуспешно и след това инсталирах пак рома S017 и натиснах reboot sistem но сега пак не може да се включи пак само до логото на леново само дето този път се изключва след около 20-30 секунди комбинациите с бутоните не работят а на лаптопа ми сега излизат някакви локални дискове и ме пита дали искам да ги форматирам този път мисля, че е по зле защо стана така???

но пък отхрих начин да вляза в рековърито от програмата adb
отново wipe data и factory reset и инсталирах пак Kraft S017 но излиза instalation aborted
Цитирай
#58

Сега работи ли ти телефона или не иска да се включи ?
Цитирай
#59

включва се но само до надписа леново

натиснах volume down+power след това като го включих към лаптопа с adb and fastboot отворих рекавъри но не успява да инсталира пак S017  Bu
Цитирай
#60

Боже колко мъка има по тоя свят...

За кой дявол тръгна пак да буташ, където не ти е работата, след като Насич го оправи?
Цитирай
#61

ама аз изтеглих бекъп с който е Slackwere12 направих всичко както трябва не знам защо стана така
Цитирай
#62

Можеби защото си бил със къстъм ром или си бил със лолипоп. Аз преди да инсталирам бекъпа се връщам на стоков киткат и тогава започвам да ресторвам бекъпа.
Цитирай
#63

не на киткат бях S017 и още..
супер опраи се!!! туи тъпо рековери не може да ми инсталира един ром ама от него успях да вляза в системното рековери инсталирах пак S017 и тела ми тръгна!! вече ще инсталирам ромовете от системното рековери Big Grin Big Grin

ама скоро не мисля да сменям рома Big Grin

@Slackwere12 ти през системното рековъри ли инсталираш ромове или през това от adb and fastboot?
Цитирай
#64

(2016-01-30, 20:30:50)Stiliyan03 написа:  не на киткат бях S017 и още..
супер опраи се!!! туи тъпо рековери не може да ми инсталира един ром ама от него успях да вляза в системното рековери инсталирах пак S017 и тела ми тръгна!! вече ще инсталирам ромовете от системното рековери Big Grin Big Grin

ама скоро не мисля да сменям рома Big Grin

@Slackwere12 ти през системното рековъри ли инсталираш ромове или през това от adb and fastboot?

Добре де майка му стара.... Инсталирах един къстъм ром, обаче не ми харесва, и сега искам да инсталирам стоков лолипоп с058 обаче през къстъм рековърито TWRP не иска да се стартира, пуснах и стоково рековъри с052 , но през него не иска да ми инсталира лолипопа показва ми и на мене installation aborted , пич ти с кое стокове рековъри успя да инсталираш стоков ром ? Не знам защо правя го както трябва но просто не се получава.
Цитирай
#65

аз инсталирах ром S017 от рековърито дето се пуска с volum up+power обаче не ми се включваше така натиснах volum down+power след това го свързах с лаптопа с USB и с adb and fastboot пуснах онуй другото рековъри от там отидох на advanced после натиснах reboot recovery и натиснах no изключи се и се включи системното рековъри там дадох factory reset и го инсталирах
Цитирай
#66

Може ли малко по точно да обясниш че нищо не ти разбрах Big Grin
Цитирай
#67

забравих да напиша на някои приложения в google play ми излезаше, че ''устройството не е съвместимо'' върнах се пак в рековърито ot adb and fastboot и инсталирах гугъл гапс и се оправи

ама ние пишем едновременно Big Grin почакай малко

обаче тръгва ли ти комбинацията volum up+power?
Цитирай
#68

Добре де като се опитам да пусна рековърито през програмата adb ми изписва failed remote dtb not found ... а като се опитай да влезя през телефона като цъкна да влезе в рековърито ми изпиза само надписа Lenovo и до там не ме пуска в рековърито.... оф защо ли се занимавам и аз да слагам къстъм ромове...
Цитирай
#69

ти как пускаш рековърито от adb and fastboot докато телефона ти е на логото на леново ли
Цитирай
#70

Като дам Power + VolumeUP ми влиза във fastboot мод , след това пише във програмата minimal adb - fastboot boot recovery.img и ми изписва тази глешка, а иначе попринцип така ми влезе първия път във стоковото рековъри с052 и сега мога да флашвам рековъри през програмата, но не мога да влезя в него...
Цитирай
#71

http://www15.zippyshare.com/v/j9lHGdJf/file.html
този файл поставен ли ти е в папката на adb and fastboot
в смисъл файла recovery.img
Цитирай
#72

Да разбира се.
Цитирай
#73

не знам защо става така на мен като ми беше брикнат ми се отваряше а и телефона ми влизаше (както и сега) в режим фастбуут с комбинацията volum down+power не с volum up+power
виж в интернет някое друго рековъри и виж дали ще се отвори
Цитирай
#74

същата работа... еб*хти и шибания телефон. (с извинение)
Цитирай
#75

не стана ли с друго рекавъри
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)