Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Отиваш в "Настройки" после в "Достъпност" слагаш отметка на "Голям текст"!
Цитирай
Аксесоари
#27

здравейте! От вчера се мъча и не мога да свържа телефона с wi-fi . Въведох паролата на wi-fi в телефона, но като дам свързване, първо ми изписва,че има проблем при удостоверяване. В същото време другият ми смартфон е свързан- не знам дали има значение, но той е с операционна система windows.
Цитирай
#28

Чувствителността на телефона е по слаба от тази на другият,пробвай по близко до рутера,другият вариант е да си въвел грешно паролата,дай забравяне на мрежата и въведи паролата отново.
Цитирай
#29

да благодаря за отговора но шрифта се оправи с ъпгрейване и сега наистина е супер само дето остана този проблем - това че по някога от отсрещната страна не ме чуват и пак набиране и т.н. но това не се получава винаги и наистина сега и аз не бих го сменила за друг защото батерията ми държи седмица не се налага да го зареждам през 2-3 дена,
Цитирай
#30

Здравейте Имам проблем с Lenovo A 1000 когато ми позвъни някой има звуков сигнал но не се изписва кой ме търси и не мога да приема обаждане.Абсолютно всичко останало работи ?!
Цитирай
#31

(2016-10-17, 07:04:33)aspikor написа:  Здравейте Имам проблем с Lenovo A 1000 когато ми позвъни някой има звуков сигнал но не се изписва кой ме търси и не мога да приема обаждане.Абсолютно всичко останало работи ?!



И аз имам този проблем от няколко дни. А и ми няма БГ клавиатурата, сега е някаква индийска. Това е след последния update.
Цитирай
#32

@poly18
За това с обажданията го префлашни, ако незнаеш как пиши ми на лично да си разменим Skype или FB
За индийската клавиатура отиди в настройките > приложения > на всички и там намери въвеждане с индийски или нещо подобно и го деактивирай

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#33

(2016-11-06, 22:17:54)BGDropche написа:  @poly18
За това с обажданията го префлашни, ако незнаеш как пиши ми на лично да си разменим Skype или FB
За индийската клавиатура отиди в настройките > приложения > на всички и там намери въвеждане с индийски или нещо подобно и го деактивирай

Клавиатурата я оправих Smile
Цитирай
#34

Пак да питам някой нещо да знае, как при позвъняване да ми излиза повикването? Сега изобщо не мога да приемам повиквания. Или  как да махна последната некадърна актуализация?
Цитирай
#35

Не можеш да я премахнеш,андроид няма даунгрейд!Повтарям го непрекъснато-спрете ненужните и в повечето случаи вредни актуализации!Много рядко носят нещо ново,в повечето случаи идват 20-30 м/б безмислени шаренийки(ако не ви прецакат нещо,е късмет)!Единственият начин е да чакаш новият "важен" ъпдейт и да се надяваш той да оправи тъпотията от предишния или да флашнеш нов ром.
Цитирай
#36

Има ли някакъв shortcut за заснемане на екрана с бутоните,вместо опцията "екранна снимка" ? Из нета чета че става с комбинирано задържане на бутона за заключване/отключване и бутона за намаляване на звука,но ефект няма.
Цитирай
#37

Виж в "Защитната стена" да не са ти блокирани входящите обаждания,ако е така махни отметката за входящи обаждания.
Цитирай
#38

(2016-11-15, 09:12:20)HristoGTI написа:  Има ли някакъв shortcut за заснемане на екрана с бутоните,вместо опцията "екранна снимка" ? Из нета чета че става с комбинирано задържане на бутона за заключване/отключване и бутона за намаляване на звука,но ефект няма.

Power Buton + Volume Up или Down , много пъти съм го правил

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#39

Взех го това подобие на телефон че преподписах на старите картата и ми дайде почти без пари.Мислех да го ползвам за резервен тел и затова отворих кутията около седмица след като го бях взел.Първо въобще не искаше да се включи,след бодване на зарядно се включи показвайки 95% и след това се почнаха постоянни рестарти през 2-3 мин около 10 пъти и след това умря напълно.Върнах го на Ментелци,взеха го за ремонт и го върнаха сред около седмица.Вчера намерих време да си поиграя пак с него и се убедих че е аблолютен боклук.Първо -не може да му се върнат фабричните настройки.Стега до екран на който пита дали съм сигурен и че това ще изтрие всичко и дотам.Няма никъде клавиш с който да потвърдиш изтриването.Второ-за камерата няма какво да се говори въобще,пълна пародия е.Трето -wifi direct не работи.Четвърто-няма как да спра звука само на нотификациите например без да сменя профила на безшумен,но тогава съответно и повикваня и смс си са без звук.Общо взето това за час два ровичкане.Ако пощракам още навярно и други проблеми ще откря но засега не ми се занимава че ме дразни и ще му направя краш тест накрая.Ако някой знае клавишна комбинация за хард ресет пишете да пробвам дали ще има ефект.
Цитирай
#40

Изключваш тела,натискаш бутона за включване,веднага след това натискаш бутоните за увеличаване и намаляване на звука и държиш и трите бутона докато не се появи рекавери менюто,след това с бутона за намаляване на звука "слизаш" надолу и отиваш на faktori reset като потвърждаваш с бутона за включване, после на delete data и след това на reboot sistem nov.
Цитирай
#41

Eми сложил шрифта като за "Слепи" и за това го нямаш, направи шрифта по малък за да се побере на екрана е ще имаш бутон Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#42

(2016-09-15, 20:25:45)mimoza3553 написа:  да благодаря за отговора но шрифта се оправи с ъпгрейване и сега наистина е супер само дето остана този проблем - това че по някога от отсрещната страна не ме чуват и пак набиране и т.н. но това не се получава винаги и наистина сега и аз не бих го сменила за друг защото батерията ми държи седмица не се налага да го зареждам през 2-3 дена,
Здравей, аз имам същия проблем с малък шрифт на името на входящи обаждания, какво точно си упгрейднала?
Цитирай
#43

Отиваш в "Настройки" - "Всичко за телефона" - "Системен ъпгрейд" и ако има нова версия ъпгрейдваш(актуализираш).
Цитирай
#44

Благодаря, актуализирах и вече се оправи Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)