Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся си слушалки, малко help?
#1

Здравейте, в момента съм с JBL T300А и съм доста доволен, но жака им е много слабо място, за няма и половин година са сменени 2 пъти и сега пак са за смяна. Та искам нещо друго малко по-издръжливо с по-добър звук. Търся си същия тип слушалки - затворени, on-ear, със сериозен бас. Бюджета ми е до 150лв и изискванията ми са най-вече плътен и нисък бас, и да не са много скопени високите. Също без огромни сателити, ще се ползват най-вече навън с телефона ми, трябва да са удобни и леки (сравнително). Харесах си AKG Y50, особено след като ги видях в амазон uk намалени на 48 паунда, но като прочетох няколко ревюта разбрах, че баса им е слаб, а за мен това е най-важно, слушам доста басова музика. Предложете нещо, най-добре изпитано лично от вас. Smile
 
П.П. JBL-ките стуват само 70лв и имат доста мощен звук за това не мисля, че изискванията ми са нереални за слушалки двойно по-скъпи.

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Аксесоари
#2

Здравей, аз имам от скоро AKG Y40, забелязвам, че от както ги имам, все по често слушам музика, ей така да ми дойде отвътре. Иначе за слушалките, удобни са много, леки и като се сгънат са много компактни. Определено не се натрапват като слушам дълго време. От към звук, има какво да се желае във високите, но трябва да разсвирят според мен, баса им ми е достатъчен. Слушалките с който ги сравнявам са Downtown na Philips. Щом си решил да даваш пари, виж и momentum on ear na sennheiser. Имаше ги за 50 паунда намалени.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
#3

Momentum-a са по 100++ паунда, къде си ги видял за 50?

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
#4

В Amazon UK, on ear, pink цвета , но виждам, че цената е друга вече.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
#5

Във форума има търсачка и тя работи добре!
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74101

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)