Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

20% повече батерия за потребителите на Android OS, чрез премахване на ед
#51

Това е така от 5.0.1 , особено с четворката. Има го и при други марки. За сега съм видял ужасния дрейн при SGS7, Note 4,Huawey 8P... Аз продължавам да търся конкретния процес. При ограничаване на някои от тях, дрейна намалява, но пак го има, макар и много по слабо изразен.
Цитирай
Аксесоари
#52

Изобщо защо е тоя Services, като и преди да види бял свят Play Store си работи. Чудят се с какво да скапят батериите, че те и без това много издръжливи.
Цитирай
#53

Ох днеска цял ден с това се занимавам, къде ли не човърках, какво ли не деинсталирах, всички стъпки, които пише в интернет, че може да се направят направих и пак нищо. Дрейна наистина е чудовищен, все едно съм с някоя с3-ка, закупена още когато излезе  Tongue  докато излезеш от вкъщи и нямаш телефон  Bu
Цитирай
#54

Явно зависи от версията на андроид. На мен google services много рядко ми се появява сред консуматорите на батерията и ако се появи пише, че е използвал 1% от батерията.

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай
#55

С каква версия сте? Аз съм с 5.1.1 със последната кръпка дето беше уж за подобрение живота на батерията ... каква ирония.
Цитирай
#56

Както вече ти писах, сагата започва от 5.0.1 нататък. Не при всички и независимо от марка и модел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)