Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 4: изключва се сам, не е от батерията!!!
#76

На едната S6-ца се оправи по гаранция със смяна на карантията. Друг начин 2 месеца не можах да намеря

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
Аксесоари
#77

Оф и аз го имам същия проблем. Смених батерията и никакъв ефект. Моля ви споделете в крайна сметла намерихте ли някакво решение на проблема Sad(((
Цитирай
#78

(2016-08-17, 21:38:22)darla87 написа:  Оф и аз го имам същия проблем.  Смених батерията и никакъв ефект.  Моля ви споделете в крайна сметла намерихте ли някакво решение на проблема Sad(((

Решението на всички ви е нова хубава батерия. Аз също минах през това и смених 4 батерии 3 от дайс и една от магазин...опакована като оригинална, която се оказа пълно менте. Върнах всички и след доста разговори с дайс ми пратиха нова батерия от нова партида, с която всичко заспа и телефона стана както си беше като нов. Днес поръчах още една батерия за другия ми ноут 4, който започна да се държи по същия начин. Така че....от батериите е.
Цитирай
#79

Значи батерията ми е боклук. Може ли на лично да ми пратоте сайта от който сте си купили качествената батерия моля Smile
Цитирай
#80

Хора, както вече Ви писах, ако все още са Ви гаранционни телефоните може да отидете в оторизираните сервизи (аз отидох в К и К), описвате проблема и трябва да Ви заменят батериите. Всичко е за 15 мин., само дето трябва да се подготвите, че ще Ви ресетнат телефона. Нищо не се дължи и се надявам, че консумативите са оригинални. След смяната на батерията при мен всичко спи.

Sent from my GaLaXy NoTe IV

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай
#81

И аз имам същия проблем-появи се заедно с други проблеми след ъпдейта до 6.0.1 и съм 100% сигурен че не е от батерията. Има и 10ки теми в чужди форуми където хората са сменили по няколко батерии и проблема пак се появява след известно време. Аз имам втора оригинална батерия Самсунг която е с оригинално докинг зарядно за батерия самсунг купени от магазин на Самсунг от Германия и нея съм ползвал спорадично 1 година и работеха и 2те батерии еднакво добре,  докато в един прекрасен ден съвпадащ с ъпдейта до 6.0.1 (може и случайно) и двете почнаха да умират супер внезапно от 20% до 0% за 1 секунда и вече и 2те умират от 50%, а понякога за по интересно стигат до 30% и спират обхвата  за да пестят и аз по никакъв начин не разбирам ченямам телефон докато не го отключа и тй се загаси в ръцете ми със съобщение battery low.Това се случва след като това е 3тия Ноут подред който имам и го  ползвам година и 10 месеца и досега бях напълно щастлив с телефона ми, който ми трябва постоянно за работа (дежурства) и за личен и нямам никаква възможност да му правя фактори ресет след ъпдейт, или да се занимавам с къстъм софтуер, тк е бъкан с документи приложения и какво ли не. Ще пробвам да го оставя на сервиз с 2те батерии но не мога да остана дълго без него и съм сиг че ще измислят глупост някоя, за да отбият номера и да ми изтече гаранцията преди да се върна пак. Все пак май ще трябва да опитам. Според мен е проблем- или софтуерен или хардуерен в измерването на батерията, или проблем с контролера за зареждане който, просто прецаква батериите 1 след друга, който е доста неприятен тк не съм намерил някой да е открил наистина работещо решение в дългосрочен план. Теми има много решение май не.
Цитирай
#82

(2016-09-11, 21:32:03)kosio86 написа:  .... и двете почнаха да умират супер внезапно от 20% до 0% за 1 секунда ...

И моя беше станал така. На 6 месеца телефон а не работи. И аз много се ядосвах, защото батерията е с 6 месеца гаранция а това се случи няколко дни след като е изтекла гаранцията и. Нова оригинална батерия ми реши проблема.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#83

(2016-09-14, 08:07:07)bily написа:  И моя беше станал така. На 6 месеца телефон а не работи. И аз много се ядосвах, защото батерията е с 6 месеца гаранция а това се случи няколко дни след като е изтекла гаранцията и. Нова оригинална батерия ми реши проблема.
От къде си закупи батерията

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#84

И моят има същия проблем и като стигне батерията на около 30 процента първо за кратко си губи обхвата телефона, след което за около 10 секунди батерията пада и се изключва. Явно след година и половина тотално се е скапала, покрива ли я гаранцията към Виваком и ще я заменят ли както писа по-нагоре колегата RuShY

Samsung Galaxy S II => Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#85

(2016-09-11, 21:32:03)kosio86 написа:  И аз имам същия проблем-появи се заедно с други проблеми след ъпдейта до 6.0.1 и съм 100% сигурен че не е от батерията. Има и 10ки теми в чужди форуми където хората са сменили по няколко батерии и проблема пак се появява след известно време. Аз имам втора оригинална батерия Самсунг която е с оригинално докинг зарядно за батерия самсунг купени от магазин на Самсунг от Германия и нея съм ползвал спорадично 1 година и работеха и 2те батерии еднакво добре,  докато в един прекрасен ден съвпадащ с ъпдейта до 6.0.1 (може и случайно) и двете почнаха да умират супер внезапно от 20% до 0% за 1 секунда и вече и 2те умират от 50%, а понякога за по интересно стигат до 30% и спират обхвата  за да пестят и аз по никакъв начин не разбирам ченямам телефон докато не го отключа и тй се загаси в ръцете ми със съобщение battery low.Това се случва след като това е 3тия Ноут подред който имам и го  ползвам година и 10 месеца и досега бях напълно щастлив с телефона ми, който ми трябва постоянно за работа (дежурства) и за личен и нямам никаква възможност да му правя фактори ресет след ъпдейт, или да се занимавам с къстъм софтуер, тк е бъкан с документи приложения и какво ли не. Ще пробвам да го оставя на сервиз с 2те батерии но не мога да остана дълго без него и съм сиг че ще измислят глупост някоя, за да отбият номера и да ми изтече гаранцията преди да се върна пак. Все пак май ще трябва да опитам. Според мен е проблем- или софтуерен или хардуерен в измерването на батерията, или проблем с контролера за зареждане който, просто прецаква батериите 1 след друга, който е доста неприятен тк не съм намерил някой да е открил наистина работещо решение в дългосрочен план. Теми има много решение май не.
Сподели ако намериш решение.

Sent from my SM-A800F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#86

(2016-09-23, 10:57:10)jerykn написа:  От къде си закупи батерията

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

От един магазин в Бургас, но беше последната.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#87

И моя ноут 4 същата работа,не иска да пали,след като не искаше да зарежда,телефона работеше и тотално спря след няколко опита за заряд.Набил съм си в главата,че или е от батерия или е от някой друг чарк,защото натискам пауъ бутона и не реагира,батерията преди да стане този случай изглеждаше наред издържаше малко повече от 3 часа.Понеже телефона е гаранционен към Технополис и е купен от Видин,а аз отивам в Бургаски Технополис,имам касов бон на телефона и гаранционна карта тази на Самсунг в кутията,когато го купуваш...Та понеже за пръв път ще си давам телефона гаранционно към Технополис,а телефона е купен ВТОРА употреба,има ли вариянт да ми откажат гаранцията,като се знае,че имам и касов бон и гаранционната карта с техен печат....?
Цитирай
#88

Нямат основание и няма да ти откажат гаранцията.
Цитирай
#89

Щом имам всички документи за пройзход на телефона и с печат,според мен също няма да има проблем,но да не говоря наизуст ще отида в Понеделник до Технополис,защото пак не остана време и ще пиша какво е станало,май батерията е сгънала цирка Smile
Цитирай
#90

Смених 2 от дайс и двете не стават. От къде да си купя оригинални батерии?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#91

Аз си ползвам телефона много. След една година солидна експлоатация започна да не се изкллючва на 0%, както беше в началото, а някъде към 20% и подобни. Един приятел си взе нов Ноут 4, но го смаза целия и нищо освен батерията не ставаше за ползване. Демек чисто нова. Сложих я и сега телефонът ми се изключва на 0%. Дори държи известно време на нулата. Аз съм категоричен, че е от батерията Wink Поне при мен.
Цитирай
#92

(2016-10-13, 10:23:31)Diego Armando написа:  Аз си ползвам телефона много. След една година солидна експлоатация започна да не се изкллючва на 0%, както беше в началото, а някъде към 20% и подобни. Един приятел си взе нов Ноут 4, но го смаза целия и нищо освен батерията не ставаше за ползване. Демек чисто нова. Сложих я и сега телефонът ми се изключва на 0%. Дори държи известно време на нулата. Аз съм категоричен, че е от батерията Wink Поне при мен.

Ами то няколко пъти се казва същото в цялата тема пост потвърждаващ тук >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1271842 , тук както и моя под него >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1277110 Батерията като няма достатъчно сила демек ампер софтуера няма достатъчно ток и се случват разни неща. Трябва да сте наистина с оригинална батерия, а не батерия която прилича на оригинална.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#93

Моят има същите проблеми , и понеже е гаранционен от теленор , им го оставих и след десет дни получих съобщение че е тестван и проблема е в батерията и ми препоръчват замяна на батерията с нова оригинална която при тях е 40лв.
На другия ден отивам в магазина да си взема телефона и им казвам че съм съгласен да взема нова батерия и те ми казват че трябва пак да го изпратят телефона в сервиза за да ми заменят батерията, аз не се съгласих още 10 дена да ми стой телефона в сервиза и си поръчах от К и К батерия,днес ми дойде на 52лв. с доставката ,довечера ще я сложа да се зареди и утре ще видя как ще се държи

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#94

Моя беше на същата схема, от 20-30% започна да гаси директно. Явно батериите са проблемни на тоя модел, като гледам как се скапаха на всички след около 1.5 - 2 години.
Днес ми дойде и на мен новата батерия от КиК на същата цена която си посочил и засега като гледам всичко е 6, ще видим след 2-3 дена ползване как ще е.
Цитирай
#95

Аз бях писал в другата тема. Взех нова от ситител и след 1 2 седмици взе да прави бели. Сравних я със старата оригинална - добро копие но се различават шрифтовете. Поръчах си от дайс.бг и дойде същата като от ситител, т.е менте. От к и к не съм пробвал, но сега не ми се дават пак 50лв за телефона.. Но явно там ще са истински.. Някой който си е купил от там може ли да провери дали шрифта и цвета на серийният номер съвпадат на двете батерии?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#96

Точно шрифта и разстоянието от края на тиксото с което е увита до края на батерията трябва да са напълно еднакви до милиметър с оригиналната. Правилно си се ориентирал.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#97

Здтавейте ?Преди месец си взех  note 4 втора ръка с оставаща гаранция от 2 месеца. За съжаление батерията му прави същите глупости като гореописаните.. На около 20 % се изключва (не всеки път,но доста често) И после като го включа е на 0 %. Тествах го 1 седмица с друга батерияи не правеше проблеми. Виждам,че препоръчвате батерии от К и К ,някой може ли да ми даде линк към сайта им,понеже не намирам подобен магазин?Също така, някой иама ли наблюдения от батериите на емаг?
Цитирай
#98

К и К е сервиз и нямат магазин. Провери в интернет къде да отидеш на място. Според мен всички такива онлайн магазини предлагат ментета. По принцип някой някъде беше писал, че е разрешил този проблем със смяната на чип, който отговаря за зареждането на батерията.. Така и не разбрах кой точно е този чип къде да го сменя!?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#99

Ако има гаранция може да го оставиш в К и К да го тестват. Теста е безплатен. Задължително ще му ъпдейтват софтуера до последна версия! Ако е батерията - нова оригинална е около 44-45 лева ако искаш да си я купиш от тях. За съжаление гаранцията на батерията от К и К е само 1 месец. Не, че като го купиш нов батерията не е с 6м. гаранция. Big Grin
Цитирай

Купих си нова батерия от магазин в Пловдив и проблема засега изглежда разрешен . Значително по-издръжлив е сега, 5 1/2 ми изкара на екран ,при три макс със старата батерия. Въпреки това от 10 % до 0% падна доста бързо . Калибрирах батерията,да видим как ще се държи следващите зареждания
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)