Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vaping потребители във форума

За момента го оставям в шкафа докато си взема още кантал.Затова пък на сменяемите глави им хаванах цаката как се сменя намотката и става супер.И за момента това ме устройва докато му свикна  на Диаблото.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари

Не знам за кой испарител говориш, погледнах за някакво RTA Diablo с 2 намотки, но както и да е - скочил си в много дълбоко.
Вземи си нещо безотказно и елементарно - Кайфун, Тайфун, Феномен, всичките на принцип "поилка" и си подкарай обслужваемите намотки без много драми, за да се насладиш.

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Добър ден ! Изпарявам малко повече от 2 месеца и мисля скоро да загърбвам моментното си устройство - ego twist + картомайзер T2.За времето,което го изпарявам,то успя да ме откаже от миризливките и вече се замислям към ъпгрейд.Разбира се се появява чудене какво точно да си избера,като се има предвид,че не съм много претенциозен,просто в момента цените са доста примамливи,а и моето устройство отдавна е минало времето си.Предпочитам да не се занимавам с правене на намотки и т.н. - искам най-простовата поддръжка.Ще изпарявам уста-дроб и мисля да пазарувам от fasttech или gearbest. Ще съм благодарен на всеки коментар и насока,а и ако някой колега има нещо за продаване,което е подходящо за мен,може да се разберем на лични.
В момента се чудя между следните устройства,които мисля че ще ми предоставят доста по-добър вкус и наслада отколкото в момента : 
Ijust 2 - за цената си мисля,че е много добро,но бях чел че прегрява след няколко дръпки.
Joyetech AIO - единствения недостиг тук ми идва 2-то мл. за течност,иначе навсякъде чета хубави неща за този кит.
Eleaf Pico 75W - тук вече вдигам летвата към бокс мод,но за цената си мисля че няма по-добра оферта.Само танкът не ми харесва заради капацитета му,но мога да го взема без него.
Smok OSUB 40W Mod Kit

Мисля че тези са нещата между които се чудя.Благодаря предварително за отзивите !

п.с.-забравих да добавя,че ако има подходящо устройство,което да завъртя и да използвам Twist-a също ми изглежда добър вариант.
Цитирай

Вземи си пикото с мело 3 .Няма да съжаляваш.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Пикото да ама мелото е просто колкото да има нещо за резерва ...
Ако ще се гони малък размер и лекота пикото с кайфун 3 мини бих препоръчал.
VTC mini или новата му версия и кайфун 5 също са добра комбинация.
Цитирай

Към момента съм се ориентирал към eleaf istick pico 75w,който е на flash sale от 22$ и по-добра цена едва ли ще се намери.Иначе много ми допадна и Smok R40 40W Kit ,който е с вградена батерия от 1900mAh,което за мен не е проблем,и има доста екстри,а и е с капацитет от 2.8мл за течност.Работи с ниско омови глави.Все още съм в процес на избиране,но стоя далеч от РБА главите все още.
Цитирай

Колега това не е Т2... Тук с тези глави, клептъни и ниски омажи течността ще изчезва с няколко дръпки. Може да ти се налага да пълниш често. Освен това ниски омове означава че ще иска по голяма мощност съответно 1900ма батерия ще е до обяд ...
Моя опит това говори. Ако греша колегите да ме поправят.
Пикото го бях мернал на $17 някъде ... Гиъра ако не се лъжа.
Кайфун 3 мини ... Хвърли му един поглед.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

(2016-07-20, 17:03:41)MorganFreeman написа:  Към момента съм се ориентирал към eleaf istick pico 75w,който е на flash sale от 22$ и по-добра цена едва ли ще се намери.Иначе много ми допадна и Smok R40 40W Kit ,който е с вградена батерия от 1900mAh,което за мен не е проблем,и има доста екстри,а и е с капацитет от 2.8мл за течност.Работи с ниско омови глави.Все още съм в процес на избиране,но стоя далеч от РБА главите все още.

Главите можеш сам да си ги правиш като изгори намотката без да ги сменяш.Аз поне така правя.Сменям си намотката и вкуса е много по плътен от този на фабричните глави .А и изкарва много по дълго време.Фабричната глава трябва да я сменяш на две седмици горе долу но ако си вземеш кантал и памук ще ти хареса повече.Пък и е по изгодно.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Поръчах пикото + атомайзера на ijust 2,който е 5.5 мл. и е РБА + 5 броя резервни глави = 40$.
Мисля че е прекрасна цена,защото всичко беше на flash sale.
Цитирай

Направо си е супер цена.

Здравейте.Взех си течност ягода и сметана от Щатите.180 мл.,6 мг.Но не ми допада.
[Изображение: 658101bf48023c9b.jpg]

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

(2016-02-04, 21:03:40)quovadis написа:  Ами купих си на Hurricane Vapors и Mountain Oak Vapors - Legendary /бананов хляб и лешник/ на MOV е уникален! Като цяло съм фен на плодовите течности. Имам и много на Genetics /които може би са най-ниския клас течности/, но тях ще ги разкарам бързо като взема новото оборудване...Smile Намислил съм един Smok X-Cube 2 в комбинация с Smok TFV4 (не мини версията) в комбинация с 4 батерии и един Nitecore charger. Голямата дилема е дали да дам 30-40 лв. повече и да ги взема за 2 седмици или да ги поръчам от Китай и да дойдат Март...
мой съвет не купувай китайчета НИКОГА Smile
Цитирай

Здравейте колеги.Да ви разкажа за вчерашните ми премеждия в нашата пощенска митница до Централна гара.Спряха ми пикото от Гиърбест на което китаеца е написал 16.68долара.Отивам аз и се започна с една гадна служителка която директно ме отряза че ме им работи компютъра и не е обработена пратката без да провери.До нея имаше една любезна служителка която ми даде известие за две минути което ме обнадежди че че ще мине бързо но не .Като се започна едно разкарване по гишетата.Една противна свиня с черна коса и подути джуки(незнам силикон ли са или зурла) започна да ми развива теории как е по скъпа и иска разпечатка от банката.Китаеца ми беше пратил някаква измислена фактура на която нямаше неговите данни и не я приеха.Провериха колко струва и че е 33 долара.Започнаха с едни теории и искаха извлечения от банката.Казах им да ми пишат ДДС на 33долара и да ми дават пратката че ми писна но не се приключи с това.Трябвало да чакам защото не е обработена и са имали много преди мен докато си редеше някакви топки на телефона.Накрая с едно позвъняване се оправих но защо трябва да се стига до там и да ни губят времето със всякакви безумни документи за нещо което отнема не повече от половин час при голяма опашка и т.н. а те да си играят с телефоните и нищо да не правят по цял ден.Ако бяха частна фирма нямаше да мурзеуват по цял ден.Май с право искат да ги закриват.Сега чакам и малко течности за около трийсетина долара но на два три пъти изпратени поради не наличност и ако пак трябва да се разправям с тия мързеливи там ще има скандали вече и ще ме чуят на централна гара.Неразбрах защо са го спряло като китаеца е написал 16,68долара което е по малко от 30лева.Тъй като те незнаят реалната цена по какво решават кой пакет да мине и кой не.На вас спират ли ви пратките така.Следобяд и с митницата на летището се разправях за друга пратка и там загубих почти три часа и някой лев.Нямам думи за мудната администрация в Българската митница.Незнам скоро дали ще поръчвам нещо от Китай след тези разправии.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

На някого да му се намира излишна глава за Melo III Mini? Или за TFV4 - (тройна, четворна, шесторна или осморна)?

Че трябва да се закърпи положението с нещо, докато поръчам един TFV8...

За София става въпрос Smile


Цитирай

Нещо е замряла темата та да я събудя с един въпрос.Защо като не ползвам мода час примерно и течноста е по студена докато се затопли изпарителя дразни на гърлото?Преставям си какво ще е зимата щом сега се получава така.Течността е плодова  с 6мг.никотин.Мода е eleaf istick pico с melo3.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Единствено сутрин ми е малко по силен удара след като не съм изпарявал цяла нощ, но това за единия час какво има да загрява активираш и намотката загрява на момента.
Дразненето на гърлото си е индивидуално и трябва сам да видиш с всяка течност ли ти дразни.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Ехе здравйте колеги и колежки. Изпарявам вече почти година, като съм минал през много модове и изпарители, докато не намерих точната комбинация .
Ползвам SMOK X-cube 2 с uwell crown tank, койловете които използвам са по на 0.25 ома. Изпарявам на между 75-90 зависи колко време съм бил с един койл, защото към краят си на голям волтаж почва да удря на памук.
Течноста аз си е правя, като си поръчвам нужните съставки от нета. Пафкам на 3мг с любимият ми микс който вече 6 месеца не заменям. Праскова с ягода и капка захарен памук.
Цитирай

Здравейте. Пиша тук с надежда за помощ. Изпарявам със EGO AIO от известно време, не пуша вече слава богу и искам да си взема мод. Изчетох темата и всичко ми се обърка. Разбрах че ще ми трябва самия мод, танк, батерии и зарядно. От всичко изчетено сякаш ми се наби името на Eleaf iStick Pico така че най-вероятно ще е той. Обаче с разбирането бях до тук. Първо има няколко вида в гиърбест - гледам на едните пише 50W на други 75 а на някои 80W. На различни цени са - кой е най-добре. После танк - тук направо незнам - сега съм свикнал с AIO купуваш - навиваш и готово. Някак не виждам в себе си интерес аз да си навивам главите - предпочитам готови. Надали това ще се промени - като знам как мразя да работя с малки болтченца, телчета и всякакви дребни джаджи(особеност на характера и нервната системя явно, кво да направя). Така че търся танк който да е с готови глави, лесно достъпни,да може да се дърпа по-стегнато и ДА НЕ ПРОТИЧА (с това AIO се разглезих от към липса на течове). За танк може и кубис да си взема но искам нещо друго да пробвам преди това защото нали кубиса е като AIO. Стигаме и до батериите - какви и от къде , цената няма голямо значение, държа на дълга работа и сигурност. И какво зарядно съответно. Страх ме е да си купувам неща без консултация че да не се взривя ей така от незнание.
Цитирай

LiitoKala Lii-100 са много добри и евтини зарядни, препоръчвам. Eleaf iStick Pico 75W - това ти трябва. От Cubis-а бягай надалеч Smile - липса на вкус и изобщо кофти е, поне за мен. А иначе продавам един такъв, ако имаш интерес, кажи. Сега изпарявам с Kayfun 4 и съм много доволен.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

Мараба!От вчера чета яко в мрежата за сичко звързано с изпаряването,но не съм до никъде.Вие си говорите на вашия си език,използвате си термини (нелогични за мен) и така Smile.Първото което ще попитам е:
Защо сменяте толкова често сетъпите,т.е,ето пример с AIO,ползващите го казват,че е лесен за употреба,не тече,ма след известно време почват да му търсят заместител.Сигурно има нещо свързано с количеството пара явно,за да се търсят постоянно нови и нови модове,изпарители и глави.Другото,което е озадачаващо е,че няма мод или изпарител,който да е допаднал на всеки.Аз от сичкото четене вчера се спрях на AIO pro ,като мисля да си взема 2 хубави батерийки и да си имам една резервна винаги.Но изниква въпроса,може ли тва AIO да се ползва като мод и след време да се експериментира с друг изпарител и ако може,то какви са му достойнствата като мод,колко вата е?Лошото е и че не знам какво да очаквам от всмукването на пара,искам да си има и удар и другите там кви беха Smile.Не мога да дам над 100 лв при положение,че не знам доколко ще се разбираме с парата,може да не е за мен.Хареса ми и Dripbox-а,като пари бих дал толкова,но не повече,поне на първо време.Съветвайте конкретно за двата варианта,моля!
Цитирай

AIO е добър избор за първи мод, но в никакъв случай и dripbox - просто са твърде различни. Опитай с AIO и ако ти допадне знай, че всеки следващ инхалатор ще ти харесва повече и повече. Иначе аз от месец и половина вече съм с по-големичък мод и изпарител - Reuleaux Rx200s + TFV8. [Изображение: 002be0988b91743d1348b52dcc526dbc.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk


Цитирай

Само последно чудене имам,дали да не взема обикновено AIO.Каква е разликата с про-то?И друго,може ли да се сеца докато се зарежда Smile и колко струват главите и на колко време се сменят?
Цитирай

AIO-то позволява "сецане" по време на зареждане. Разликата мисля, че беше във вместимостта на танка като количество течност. Главите при всекиго е индивидуално - направо при поръчка си поръчай още две допълнителни. Моите ме карат около два месеца интензивно вейпване, но при по-малки изпарители срока е по-малък.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Цитирай

Преди време и аз започнах с AIO, точно поради същата причина за да видя дали тая работа с изпаряването е за мен. Върши перфектна работа и бях много доволен, пуфках го около месец преди да мина на обслужваем изпарител. Взимай смело.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Благодарско!Утре живи здрави ше мина през гигата да зема едно обикновено AIO.За течност неква база мисля по-силничка за начало,18 мг може би.За аромати не обичам никакви като цяло,но ще питам за нещо дискретно и ще мешам в нас.
Цитирай

Поискай си да ти предложат някакви тутуневи аромати! Щом за сефте ще изпаряваш, си вземи по едни шишенце с 18мг, с 12 и 6мг и по възможност от един и същ аромат. Целта е да видиш с колко МГ ти е комфортно. Но да знаеш, че има и момента на предозиране. Споко, не е толкова страшно и пробвай да пиеш повечко вода.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)