Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vaping потребители във форума

Според мен първо пробвай с готови течности, а по нататък вече като намериш аромати които ти допадат тогава започвай да бъркаш.
Щом ще ходиш в гигата, там хората си разбират от работата, не се притеснявай да ги питаш за всичко което те интересува.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
Аксесоари

Последно май реших да не взимам AIO,нема смисъл да минавам през ниските етапи.Поговорих малко с колеги дето дърпат на ток и се спрях на:
Мод : istick
Изпарител: Nautilus X
Какво мислите за комбинацията.Искам да пафкам уста-дроб,да ме лъже,че е цигара един вид Smile.
Цитирай

Аз съм с такава комбинация. Супер е. Аз съм от хората които не искат да се занимават с направа на намотки и предпочитам много стегнати дръпки и тази комбинация ми е супер. На Наутилус Х обаче ползвам намотка 1,8 ома и си сложих удължаващия кит с който наутилуса стана 4мл..Така цял ден пафкане ми изкарва с едно зареждане, а тъй като го карам на 14 вата една батерия почти 2 дена изкарва.
Цитирай

Мерси за инфото колега,а имаш ли парене с наутилуса?
Цитирай

Аз докопах от черния петък kangertech kbox и kangertech aerotank turbo за 38лв двете.Досега бях с AIO и съм доволен от него.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай

(2016-11-30, 16:11:47)2.shacci написа:  Мерси за инфото колега,а имаш ли парене с наутилуса?

Какво парене? нищо не ми пари с течност 18 мг съм
Цитирай

Здравейте! Скоро си взех eGo AIO pro C от мой приятел, обаче тея готовите течности ми излизат много скъпо. Та искам да почна сам да си правя. Може ли да ми дадете някакви съвети за начинаещ. Става въпрос за никотинова течност.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Взимаш база, възможно най-голяма концентрация (мг/мл) и разглеждаш с глицерин/пропилен ЧЗА до удобна за теб концентрация. Има много калкулатори за e-juice в нета, steam machine например.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

От вчера съм с електронна цигара!От доста часове съм само на нея,без аналогови цигари.За справка,пуша от 3-ти клас,сега съм на 36 и не се е случвало толкова време да не пуша тютюн.Взех AIO обаче,имах възможността да тествам Istick и AIO и избрах второто по ред причини.Взех и доста скъпа течност - " Mountain Oak - Blueberry 6 mg ",която въпреки,че съм новак във вайпинга си личи,че е качествена,но цената и не е.Още утре ще поръчам база и 2-3 аромата и ще си мешам.Мисля си,че 6 мг никотин ми е малко,ще пробвам 12-ка (всъщност доста неща ще се пробват занапред Smile
Цитирай

Честито и успех в борбата с цигарите.
За първа ел. цигара AIO си е супер и аз с нея започнах, но тая течност която си купил поне според мен въобще не е подходящ избор за човек тепърва отказващ цигарите, а и за самото AIO.
В началото като започнах и аз така мислех колкото по скъпа толкова по хубава, но при течностите не е съвсем така. И тъй като в началото изпробвах 90% от готовите течности на нашия пазар, според мен AIO работи най-добре с тези на Flavour art, не знам колко силни цигари и по колко си пушил, но минимум 12мг като за начало с тенденция за намаляне на никотина.
Още веднъж поздрави и успех.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Благодаря за подкрепата колега!Мисля си тея дни да поръчам база 100 мл 12 мг никотин,2-3 аромата и няколко шишенца и почвам с "алхимията" Smile.Иначе FlavourArt-а може да си пасва с AIO-то,защото е 50% PG и 40% VG,ще тествам и тоя вариант.То като се замисля са дадени само 90% от състава на течността,едни 10 % се губят,явно тва е аромата,но той пак е на база PG или VG.
Цитирай

Тея 10 % са ..... Вода

Sent from mTalk

?
Цитирай

10-те процента са дестилирана вода. Smile
Иначе тук можеш да намериш всякаква информация и да питаш каквото те интересува:
http://vaping.bg/forum/

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Здравейте пичаги!Да споделя вече двуседмичен опит в изпаряването Smile,ми не искам да съм в близост до аналогови цигари,да не говорим да ги пуша!AIO-то се представя отлично,имах възможността да тествам няколко регулируеми мода и обслужваеми изпарители и не виждам кой знае каква разлика,освен,че са големи кутии и стърчат 10 сантиметрови изпарители (но събират повече течност).Първата глава бързо сдаде багажа,за 3-4 дни,но го отдавам на много тъмната течност,която ползвах в началото.С втората глава от комплекта съм вече почти 10 дни,като си изпарявам по 6-7 мл на ден и все още е окей.Другото което е,че си харесах база,това е GVape 18 мг никотин VPG.Цената за 100мл е идеална и пасва отлично на гъстота и т.н.Аромати тествах няколко,засега фаворити са ми High Class Liquid,по-скъпи са,но са доста по-концентрирани,а и редбула от тях е като истинския си и се капва доста под един 1%.Пробвах и да навия намотка на старата глава,взех стомана 316 0.35,намотката си се получи както трябва,0.6 ома,но с памука не се получиха нещата и главата балбука,пълни ти се устата с течност и не става.Оставам си твърдо на готови глави,при китайците са по 2.40 лв бройката,сменяш и пуфтиш.Иначе и да взема след време регулируем мод,то AIO-то ще си остане за летен сетъп да кажем,малко,леко и удобно,а и си дава нужният аромат,сила и т.н .
Цитирай

@2.shacci, с какво AIO си? Моето е eGo Pro C и бая течност хвърля от време на време, но ми казаха, че като го зареждам трябва да правя няколко дръпки без да го включвам, за да се изчисти главата. В момента съм с разредена никотинова и безникотинова база на GVape до горе-долу 5/6% никотин плюс някакъв аромат.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

(2016-12-18, 13:02:12)niki1999kir написа:  @2.shacci, с какво AIO си? Моето е eGo Pro C и бая течност хвърля от време на време, но ми казаха, че като го зареждам трябва да правя няколко дръпки без да го включвам, за да се изчисти главата. В момента съм с разредена никотинова и безникотинова база на GVape до горе-долу 5/6% никотин плюс някакъв аромат.

Моето AIO е базовото,с 1500 мач батерията.Като цяло не е нормално да хвърля течност,в смисъл хвърля малко,но мущука,който е спираловиден трябва да обере течността и да не достига до устата.При такива случаи,поне тва установих аз от краткия ми стаж е,че е  виновна или намотката в главата или си накапал много течност в главата отстрани в улеите.Днес дойде една колежка с изпарител на  Кангартек,който е пак със сменяеми глави и имаше много гаден вкус течността,а главата е на 2 дни,т.е тея глави са фейк работа,да не говорим,че като сменяш 2-3 в месеца става.....
Според мен AIO си е точно за прохождане във вейпинга,но аз ще си го запазя (то струва 36 лв).Истината според мен е в обслужваемите изпарители и мод,дали регулируем или механичен мод всеки ще си прецени сам вече.
Цитирай

Здравейте, пуша от 7 години по 20-30 цигари на ден и ми е адски трудно да се откажа от вредния навик, но мисля да пробвам с вейпинг. Харесал съм си Joyetech eGo AIO Pro като за начало, гледах че доста хвалят обикновеното AIO, а това е същото с малко подобрения. Та искам да попитам от къде мога да си го поръчам и също някаква качествена течност да препоръчате?

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Може да го поръчаш от тук:
http://www.gigadrinks.com/

За течности бих ти препоръчал Flavour art или G Vape, със съдържание на никотин 12мг като за начало.
Поздрави

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Мерси, там има обаче Pro C модела, който е със сменяема батерия и искам да попитам каква може да ми препоръчате. Знам само, че трябва да е 18650, но си нямам на идея колко ампера и волта трябва да е. Гледам, че повечето са 3.7 волта, само една видях 3.6, но има от 10 до 35 ампера. Попринцип харесах тази заради големия капацитет, но е 10 ампера и не знам ще ми свърши ли работа или е по-добре да взема друга?

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Цитат:използва 1бр. батерия тип 18650 (не е включена в комплекта - препоръчваме използването на батерии с изхдящ ток над 20А).

При 0,5 и 0,6 ома глави ... ще е зор с 10А. VTC6 погледни. Иначе HG2 или 30Q също са удачни, но батерии от Гигов не обичам ... нещо не са същите като закупени от друго място. Ще ти трябват няколко и читаво зарядно ...
Цитирай

Виж тук:
https://www.dcpower.eu/accu-rechargeable...aping-ecig

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Благодаря, тази предполагам става. А защо ми е зарядно, не може ли да се зарежда през usb порта на самото AIO?

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Тази става да.
Лично аз бих ти препоръчал да си вземеш 2 броя(то няма и как само 1 от тоя сайт де).
Външното зарядно е задължително, малко са производителите на ел.цигари които препоръчват зареждане през USB порта.........заради безопасността.
Ако не ти се занимава с батерии и зарядни, въпреки че рано или късно и това ще се случи ако не се върнеш към цигарите, ето тук ги има всички модели на AIO:
http://esmoker.bg/index.php?route=common/home

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Ами да, не ми се занимава за сега, вече поръчах обикновеното AIO пък ако се зарибя ще го мисля Big Grin

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Желая ти успех и Весели празници.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)