Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vaping потребители във форума

Нищо няма да платиш, те ще ти пишат по -ниска цена и ще си мине. Това е най-вероятното. Поне до сега.

И още нещо, ако това не е само 1 нещо е по - добре да се разделят на отделни.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
Аксесоари

Те са писали нещо, но не го разбирам. Поръчката е на стойност 55.06$, а гледам има някакви download invoice до белгийски пощи и номера за проследяване, като цъкна на него се отваря
[Изображение: YtUX3tQ.png]

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4
Цитирай

(2016-05-19, 23:15:16)whitewalker написа:  Те са писали нещо, но не го разбирам. Поръчката е на стойност 55.06$, а гледам има някакви download invoice до белгийски пощи и номера за проследяване, като цъкна на него се отваря
...

Това ти е фактурата. А относно белгийските пощи, кофти... Единствените пратки, които ми се забавиха, минаха през тях. Вече ги моля, да не ми пращат през Yun Express, а щом са белгийските пощи, предполагам през тях минаваш. Техния тракинг номер е някакъв измислен, не се проследява през сайта на българските пощи. Не че няма да си получиш колетчето, но няма да знаеш кога ти е пристигнало, докато не получиш известие. Тъй или иначе, PayPal ти е достатъчна защита. Най-добрия сайт за проследяване, лично за мен, е този - http://www.trackitonline.ru До момента на "it will take 2-8 days to complete delivery" ги следиш. Е, след това могат още две седмици да минат, както беше при мен.
Цитирай

(2016-05-15, 17:00:20)bodonance написа:  Някой има ли идея това дали ще направи кайфунчето по въздушно?
http://www.gigadrinks.com/product/5719/k...m-kit.html

Та смених го. Разликата е в 0.5 мм по голям централен отвор. Може и да е до 1 мм, но уви не мога да измеря толкова малък отвор толкова прецизно. Та от 2 мм е станал 2,5- до 3 мм.
6те малки периферни отвора по шестограма са 1 мм вече, т.е. с 0,2 мм по големи. Разпробих външните 4 отвора по въртящия се ринг от 2мм на 3 мм ... 
Разликата е притока на въздух и пара е удвоен ...
С болта върви и подобрена изолация ... не знам какво и е подобрено, но е в пъти по зле от фабричната на инфинити ... та директно в коша Smile
Вече въздуха е прекрасен ...

Въпросчето е пикото дали да го поръчам самотно или с мело 3 или мело 3 мини?
Цитирай

Разликата е само, че в единият може да сложиш  +2 мл повече сок. В някои сайтове дори ги гледах на еднаква цена от 17.99 $
В момента при китайците пикото+минито е за 35$

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4
Цитирай

38 e с голямото, но все още си мисля за небула или грифон ...
Цитирай

Според мен без мелото. В гиърбест беше 23 долара, но виж дали е още толкова. Ако изпаряваш МТЛ не виждам как ще ползваш грифона. Аз небулата махнах по тази причина макар че я преправях.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Е добре ... какво да е тогава? Отворен съм за предложения. Условията са повечко пара и вкус, минимални ядове ... ниска цена/високо качество ...
Цитирай

И какъв ти е стила на изпаряване ако кажеш

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

The King of Flavour - клонче ?

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Кажи му името, че знае ли кой е царя на вкуса

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Fenonenom lite Smile
Кайфун в5 ще излезе също скоро говоря за клон. На мен като вкус ми харесва и кайфун мини в3. Небулата има вкус, но си е по въздушна. Погледни и tilemahos v2, claudone rta(не съм сигурен така ли беше името), gem, вечния скуейп също , но си има особености , аз не съм го пробвал.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Phenonenom lite ми се вижда ниска площадката, което за мен е лош вариант с възможни ядове ... не знам как е на практика. Иначе си е водопойка и той. Освен това, някак си не виждам въздушните отвори ... толкова са малки, макар, че съдейки по мненията на колегата @Topper в други форуми си е ОК макар и с уникални дрипки ала Ати Smile
МТЛ изпарявам, но искам повече въздух и пара. Кайфун 3 мини не съм пробвал, но казват където е текло пак ще тече Smile
Кайфун 3 и 3.1 нямат въздух ... като задръстени са ми сравнени с регулярна 4ка.
Сега след като я моднах моята въздуха е двойно повече и вече ми харесва много. Във вкуса разлика не усещам.

НО като гледам има DIY RBA глави за мело и мело 2 ... някой знае ли дали главите са еднакви и за мело 3? Ако стават директно грабя с мело 3 и една такава главичка и съм в джаза Smile
Цитирай

Или мини 3 или феномен ще ти паснат. Пробвай някъде. Какъв проблем очакваш от базата на феномена? Да, Ф4 намотки не можеш да сложиш, нито тройна-мега-супер намотка.... а дали е нужно?

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Кое мини 3? Кайфун или мело? Феномена като гледам ще е по натаък, но определено ще го взема, ако до тогава не се почви нещо по добро.
Към момента VTC mini  с кайфун 4 са ми ОК, но ми се ще нещо за резерва, и като ми омръзне едното да има второ, та грабя пико понеже по е компактно.
Та в гиър пикото е $24,46 но само за бяло и сиво. Останалите са $34, като черното е черно с никел ...
Във фаста са по $27,25 като имат и изцяло черен можел вкл. капачки и т.н., който ми харесва повече ...
Пак в гиър го има в комплект с минито за $35,02 пак черно никеловия модел.
[Изображение: 1458750482767202025.jpg]
Във фаста в комплект с голямото или малкото мело е $38,42 като имат и изцяло черния модел ...
[Изображение: 4849101-4.jpg]
Намерих и ECR глава за $2.03 и RBA глава за $7,99, та много се замислям дали да не го отнеса с мело 3/3мини.
Въпросът е 1 см. по късо за сметка на 2 мл.? Т.е. голямото или малкото мело? Дали изобщо да е с мело?
Цитирай

Tи все едно мезонет ще купуваш, за едни 35 $ не знам какво се чудиш - или го купуваш или не.

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4
Цитирай

Колега тя цената е една и с малкото и с голямото мело. Че ще се купува, ще се купува. Ясно е. Не е ясно само дали ще е по удобно с малкото или голямото мело. 1 см в дължината или 2 мл. повече ...
Утре ще поръчам ... може да не е мезонет, но грехота от кутията в коша ... за това и пиша да споделите опит който има ...
Цитирай

Че кой може да знае твоят вкус и какво ще ти хареса? Всеки сам си прави избира според своите критерии. Ти не търсеше ли уста-дроб изпарител/

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Какво общо имат вкусовите рецептори, когато става въпрос за размери или имаш предвид вкус, като харесване/удобство? Не те разбирам какво имаш предвид.
Да търся си, но за сега исках първо пикото и го поръчах с голямото мело 3, чисто черен вариант + допълнително черно стъкло и обслужваема глава за мелото, да го видим. Заграбих и ново зарядно с 4 батерии. Другия месец може да грабна един феномен, да видим колко е вкусен ...
Та скоро ще споделям нови впечатления ...
Цитирай

Здравейте колеги.Тъй като ми се прииска повече пара реших да сменя моята цигара с по мощна и взех това-http://innovationbg.com/bazoviraztvori-i-aromati/iStick-30W/iStick.Взех и този ипарител- http://innovationbg.com/index.php?route=...uct_id=558
Та въпроса ми е  защо при 30 вата че даже и при 20 вата яко грее мундщука че чак пари.Някой път  има и вкус на изгоряло .Има ли по добри изпарители за този мод? Харесват ми тези които може да се сменя реотана само но незнам дали ще стане.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

(2016-06-12, 23:23:31)tishomen написа:  Здравейте колеги.Тъй като ми се прииска повече пара реших да сменя моята цигара с по мощна и взех това-http://innovationbg.com/bazoviraztvori-i-aromati/iStick-30W/iStick.Взех и този ипарител- http://innovationbg.com/index.php?route=...uct_id=558
Та въпроса ми е  защо при 30 вата че даже и при 20 вата яко грее мундщука че чак пари.Някой път  има и вкус на изгоряло .Има ли по добри изпарители за този мод? Харесват ми тези които може да се сменя реотана само но незнам дали ще стане.

Разбира се, че ще има вкус на изгоряло. Главите за този изпарител са 1.5 ома. На GS Air-M изпарявам на максимум 17 вата. Максимум. И то при отворен докрай въздух. Този мод е много симпатичен, но няма термоконтрол и поддържа до 30 вата. Да, няма да имаш проблем с друг картомайзер, стига главите да са предвидени за изпаряване до 30 вата и да не са никел или титан. Картомайзери колкото искаш... Явно, ти предпочиташ българските търговци, което няма лошо, разбира се. Виж магазина на Гигадринкс, питай на място момчето да те консултира. На твое място бих се огледал за втора ръка, Toptank mini се продаваше за 35-40 лева, чисто нов; Cubis, нов, за 30 лева и т.н.

п.п. Тази глава, която ти дава вкус на изгоряло, аз бих я сменил. Момчето е трябвало да ти ги обясни тези неща. GS Air-M, за MS не знам, но предава доста добре вкуса на течностите.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

Оле оле оле.... Просто намали мощността, почни от 9 вата и вдигай до колкото ти харесва. С точно същата комбинация съм оборудвал жена (руса!) И от 2 месеца не съм я чул - пуфка си и не чете форуми и напътствия.

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Така и направих.На десет вата е най добре.Но какъв е смисълът да е 30вата ако не ги ползвам.Не предпочитам българските търговци но откакто ми копираха картата реших само кеш да плащам и ако тегля пари то е на банка.Затова не пазарувам онлайн .А и друго си е да видя това което купувам преди да го платя.Излишно е да ме убеждавате в сигурността на онлайн плащането.Виждал съм дете на 12години да влиза по чужди компютри и да копира пароли пък какво остава за някой хакер.Гигадринкс са на много неудобно място.Аз съм с кола постоянно и трудно се намира място за паркиране там.Но се каня да ги посетя като мога. Жалко че тук не се продават такива течности като в gearbest .Имат много хубави.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

То има и. 200 вата, ама за какво са... тук има прекрасни течности, пък и малко или много знаем какво има в тях. От китайски и киселинни съм имал, и венците са ми кървяли. Но въпрос на вкус, все пак.

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-06-14, 08:47:43)djagi написа:  Разбира се, че ще има вкус на изгоряло. Главите за този изпарител са 1.5 ома. На GS Air-M изпарявам на максимум 17 вата. Максимум. И то при отворен докрай въздух. Този мод е много симпатичен, но няма термоконтрол и поддържа до 30 вата. Да, няма да имаш проблем с друг картомайзер, стига главите да са предвидени за изпаряване до 30 вата и да не са никел или титан. Картомайзери колкото искаш... Явно, ти предпочиташ българските търговци, което няма лошо, разбира се. Виж магазина на Гигадринкс, питай на място момчето да те консултира. На твое място бих се огледал за втора ръка, Toptank mini се продаваше за 35-40 лева, чисто нов; Cubis, нов, за 30 лева и т.н.

п.п. Тази глава, която ти дава вкус на изгоряло, аз бих я сменил. Момчето е трябвало да ти ги обясни тези неща. GS Air-M, за MS не знам, но предава доста добре вкуса на течностите.

Колега къде го има топтанка на тази цена? След време ще си взема пикото или  topbox на кангертех да  си навивам сам реотаните.

Ооо китайски не бих си купил.Гледам има американски и английски течности с много различни аромати като ябълка и мента примерно а тук няма такава комбинация . Изборът на качествени течности и нас не е голям.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)