Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да усилим слушалките... Решение
#1

По силен звук през слушалките.

Отворете инжинерното меню на телефона като наберете кода *#*#3646633#*#* от клавиатурата за набиране на телефонни номера.ще ви се отвори инжинерното меню (EngineerMode). превърттете на ляво до третата страница (Hardware Testing) отваряте Audio след това Headset Mode най отдолу на страницата където пише Max Vol. 0~160 задайте стойност 160 и натиснете set.

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
Аксесоари
#2

А някак през това меню можем ли да накараме да ми работят известията на Messenger, Viber, Skype и т.н. Когато решат само тогава работят
Цитирай
#3

проблема ти е друг ...ако имаш предвид ЛЕД индикатора то не работи за тях .. само за пропуснати повиквания ...НЕ е направено нарочно просто са идиоти ...АКО примерно някой ти пише и не ти се показва на телефона тогава проблема е в интернета ..като взех телефона имаше този проблем но го обнових до последния кит кат S134 ...и се оправи проблема

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#4

Нямам предвид ЛЕД индикатора. Въобще не известява. Получавам съобщение на facebook на компютъра, а на messenger не ме известява докато не го отворя. Така и с Viber, Skype, Gmail ... И аз съм Кит Кат S134
Цитирай
#5

Колега ivorosenov , извинявай ама.... ти откри топлата вода  Big Grin .  Това с усилването от инженерното меню вече го разисквахме. Дори има тема по въпроса: Промяна на нивата на звука от сервизното меню.  Разгледай темата и ако решиш да правиш някакви промени , първо си запиши оригиналните стойности , че да не патиш като мен.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#6

важното е че е топла

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#7

за леново а 6000 как се увиличава звука през слушалките>Много е слаб.В инжинернот мену се влиза с ####1111#АМА ТАМ на слушалки може само да се тества.Процесора е снапдарагон затова се влиза с друго код.Моля някви идеи??????????
Цитирай
#8

Супер, увеличих си звука на слушалките. Всеки, който не е насно с някоя от настройките в сервизното меню да не я пипа. При мен по подразбиране стойноста за звука от слушалките беше 112 сега е на макс 160.
Цитирай
#9

Тази настройка може ли да повлияе на гаранцията?
Цитирай
#10

Най-вероятно, не.
Цитирай
#11

А как се усилва слушалката на самият телефон през това меню????
Цитирай
#12

Ами те хората точно тук, в тоя форум са си го написали много ясно, ама няма кой мъничко да потърси, а чака наготово, на тепсийка поднесено:
"В Normal Mode променяте Level 6 от 152 на 160"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)