Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 6.0

Аз получих ъпдейт днес. Но имам стамина още от предния ъпдейт.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
Аксесоари

Някои региони прескочиха предния ъпдейт
Получиха директно .253
Цитирай

Има,ето го

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Уведомен съм за ъпдейт от около месец, тази вечер реших да го направя най-накрая. Пуснах го през Xperia Companion-а и отново ъпдейта ми крашна по средата с някакъв ерор. Някой да се е сблъсквал с такъв проблем, тъй като нямам намерение да си трия цялата информация, само за някакви бъгфиксове през 2 месеца. На всичко отгоре Companion-а не иска да ми направи бекъп на информацията на телефон към лаптопа, при положение че съм го оставил цяла нощ (7 часа) да го прави и накрая не беше стигнало и половината. Някой да има някакви отговори на тези проблеми???

Sony® XPERIA™ Z5 Graphite Black

OLD: ZTE Grand X Pro, Alcatel One Touch Idol 6030X, iPod Touch 2G 8GB + Nokia C2-01
Цитирай

@19Crash14, При успешно завършване на актуализация през Xperia Companion, не би трябвало да губиш информация, което те притеснява в редовното освобождаване на софтуер за инсталиране.
При срив/ прекъсване на актуализацията в момента на инсталиране в телефона, тогава е възможно да се получи така, че операционната система да не може да зареди нормално.
Преминава се към поправка/ repair на софтуера с Xperia Companion, про която поправка вече неминуемо се стига до изтриване на информация.
В случая при теб, не се знае каква е причината за прекъсване на актуализацията, защото не си споделил грешката, която ти се е изписала, но и явно е била преди стъпките по запис на софтуера в телефона, след като работи нормално.
Относно бекъпа, който си искал да направиш с програмата, също няма причина да не го прилючи.
Преди дни предприех направа на архив с Xperia Companion, при което нямаше никакъв проблем.
Би могъл при възможност да опиташ на друг компютър, за да видиш дали там отново ще има проблеми.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

@Monipeev Грешката беше UEU_2005, като съм сигурен за номерацията на ерора. При Repair-a отново ми изкара същият ерор. След втория опит, всичко мина успешно. Преди два месеца нямам спомен какъв беше ерора, тъй като ми го даде на телефона, че има ерор и не погледнах Companion-а. Прекъсвания по време на ъпдейтите не съм правил. Ще пробвам на друг лаптоп да направя бекъп и ще споделя резултата.

Sony® XPERIA™ Z5 Graphite Black

OLD: ZTE Grand X Pro, Alcatel One Touch Idol 6030X, iPod Touch 2G 8GB + Nokia C2-01
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)