Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 6.0
#76

Хмммм, като ви чета оплакванията.... Ще изчакам да го оправят и стабилизират. Тъкмо си харесвам телефона ...... Няма да си правя сепуко Smile

Поне един да беше написал нещо положително, а то .....

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
Аксесоари
#77

Идеален си е ъпдейта
Просто трябва да е на чисто
Цитирай
#78

екстра е ъпдейта, осезаемо по бързо работи и по малко насича.

само spotify нещо не мога да го накарам да сваля на сд картата....

име нещо там.. всички други апс си бачкат
Цитирай
#79

Трети ден чакам шибания ъпдейт да дойде. Нито ми е заключен телефона, нито нещо друго...
Цитирай
#80

(2016-03-10, 20:00:46)nnvviiddiiaa написа:  Трети ден чакам шибания ъпдейт да дойде. Нито ми е заключен телефона, нито нещо друго...
Ако има наличен ъпдейт за района и не си го инсталираш ще трябва да почакаш двайсетина дни след пускането му, демек края на месеца.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#81

При мен мина всичко успешно, като за сега няма да правя reset. Всичко се запази и си върви както обичайно. Z5c

Sony Xperia S Black
Цитирай
#82

(2016-03-10, 20:00:46)nnvviiddiiaa написа:  Трети ден чакам шибания ъпдейт да дойде. Нито ми е заключен телефона, нито нещо друго...


Какъв му е региона ?
И кой модел е точно ?
Цитирай
#83
Big Grin 

И аз все още чакам.. Телефона съм го взел от Vivacom, a Customization-a e 1298-2388–R7B / Customized CE1. Надявам се утре да ме зарадват и мен....  Big Grin  Big Grin

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай
#84

(2016-03-11, 00:32:49)gdavidoff написа:  И аз все още чакам.. Телефона съм го взел от Vivacom, a Customization-a e 1298-2388–R7B / Customized CE1. Надявам се утре да ме зарадват и мен....  Big Grin  Big Grin

Току що го пуснаха
Цитирай
#85

Освободиха и ъпдейта за Теленор. Cool Браво на Sony! Никога досега не са пускали и за трите оператора още в първата седмица.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#86

Така като гледам вече всички предназначени за БГ (М-Тел и Теленор...Виваком нямат тяхна версия) или Европа Z5, Z5C и Z5P трябва да са получили ъпдейт
Или ще го получат всеки момент
Цитирай
#87

(2016-03-11, 09:42:02)Sev написа:  Така като гледам вече всички предназначени за БГ (М-Тел и Теленор...Виваком нямат тяхна версия) или Европа Z5, Z5C и Z5P трябва да са получили ъпдейт
Или ще го получат всеки момент

В меню,подръжка изписва че е наличен но безжично все още го няма. Това е приТеленор.Чудя се дали има някаква разлика ако е през pc или директно от телефона
Цитирай
#88

Не е ли по добре през Pc. Досега през pc никога не съм имал проблеми с телефона.

Sony Xperia S Black
Цитирай
#89

Разликата е че през тел, ще се чака
Може час, ден...
Цитирай
#90

Закачих компакта за компота и PC Компаниона ме уведоми най-накрая за новата версия. В момента свалям. Незнам кой регион е, но не е закупен от оператор, а от Технополис. Проверка през телефона казва, че няма никой.
Цитирай
#91

Много много зле, нямам думи, почти всичко работи доста по лошо, направо ми идва да го тресна в земята, НЕ ТЕГЛЕТЕ.
Цитирай
#92

При мен всичко е ок, върна ли му заводски настройки?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#93

Колеги, след ъпдейта до 6.0 (телефона е Z5 compact) се сблъсках със следния проблем : при инсталация на програма за заключване на екрана изчезва възможността за отключване с пръстов отпечатък. След премахване на програмата - soft lock screen - нещата се нормализират. Споделете как е при вас, коя програма за заключване на екрана ползвате, има ли такъв ефект при вас?
Цитирай
#94

Върнах, много от приложенията имат едно прескачане на екрана, непрекъснато ми дава че някое приложение е спряло да работи а пръстовия отпечатак няма нищо общо.
Цитирай
#95

Първо още не мога да повярвам,че за Теленор дойде толкова бързо. Дано се превърне в традиция. Иначе упдейта е ОК, за сега абсолютно всичко работи нормално и една идея по-бързо и гладко. Не знам, внушавам ли, но с еднакви настройки на дисплея сега цветовете ми се струват по-наситени и по приятни. Камерата още не съм я тествал. Батерията предполагам ще покаже реално поведение след 2-3 зареждания. Сензора за пръстов отпечатък сякаш реагира по-добре, поне до сега 0 грешки, преди упдейта се случваше не рядко да не разпознае пръст от първия път.
Инсталация през компаниона с фактори ресет преди и след инсталация.
Цитирай
#96

Правете ресет
После чисто копие, не възстановявайте от гугъл
И всичко ще работи отлично
Цитирай
#97

А може ли да се върне Лоли-попа след ъпдейт до маршмелоу?

GalaxyS21U
Цитирай
#98

Може, флашва се чрез Флаштул програмата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#99

Може
С малко четене и става
Цитирай

От 2 часа и аз съм с Marshmallow и съм АААААДСКИ впечатлен!!!!  Dance Buga Уникално бърз, изчистени са всички дребни и досадни проблеми на Lollipop, много свежа визия... най-накрая получих телефона, който си купих! Мултитаскинга е уникално бърз и е изчистен бъга с черния екран. Оключването на дисплея вече е страшно мазно... Ужасно доволен съм и ми е трудно да скрия възхищението си!  Buga Buga
Браво, Sony! Чакането си струваше!  Buga


Намирам само един проблем, с който не мога да се справя. Картата е с някакво смешно име, което не успявам да променя. Форматирах я и се оправи, но след рестарт пак става същото!  Unknw_mini Идеи?

[Изображение: 8684683E.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)