Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова версия с059.
#51

Това със звъненето го има при всички версии , а иначе лаг при мен няма,,

(2016-02-19, 18:29:48)Lolplayer написа:  С059 и къстам ром Mokke open source и се едно съм с нов телефон Big Grin незнам ако сложа и къстам кернела за Mokke

Хем с с059 , хем с къстъм ром ??

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
Аксесоари
#52

(2016-02-19, 18:16:05)nasko_1_2_ написа:  Да направих , еми ще се примиря вече , че ми писна Big Grin

Пробвай къстъм кернела и виж как е. И пиши дали е по добре.
Цитирай
#53

Аз още малко ще почакам преди да си разбутам Китката Big Grin
Цитирай
#54

От два дена съм с новия ъпдейт и не съм забелязъл бъгове, батерията си е наред и не пада много бързо, както при по минали версии и също така са си оправили  гадния лаг, сега се усеща много по стабилен в ръката, нямаш гадното чувство, че ако отвориш нещо ще започне да забива, все още не съм  му слагал карнел защото си работи много добре, иначе още докато го сложих му направих хард ресет и след това му изтрих далвик кеша и кеша после си го руутнах и веднага му махнах някой процеси и проложения, така че не мога да кажа как е било преди тях и за сега ще си остана така, а ако някой реши да пробва как е с карнела да каже след това дали има някаква промяна.
Цитирай
#55

Аз сложих кернела, ще видя как е Smile и ще пиша иначе без кернла си работи супер.
Цитирай
#56

А кои процеси спирате и с какво се спират.
Цитирай
#57

С това приложение. Не знам точно кои процеси нека другите колеги ти кажат и все пак пиши с коя версия си, KitKat или Lolipop?
Цитирай
#58

За това приложение ти трябва руут иначе няма да можеш да замразиш определен модул. А иначе ако си с Лолипопа се замразява(спира) само този модул com.qualcomm.location.xt , от него идваха мизериите като драстично падане на батерията и лага. Аз съм го замразил с тази програма която споделиха в годния пост. Но без руут няма да можеш да го замразиш. Иначе други няма, на китката също няма какво да се спре.
Цитирай
#59

С Лолипоп съм и е рутнат. Замразих го сега да видиме дали ще има разлика Smile
Цитирай
#60

(2016-02-19, 18:29:53)nasko_1_2_ написа:  Това със звъненето  го има при всички версии , а иначе лаг при  мен няма,,


Хем с с059 , хем с къстъм ром ??

аз съм с киткат с40 няма такъв лаг.Звука и светването са едновременноТози лаг го има в 5.0.2 от леново просто не са го оправили.
Цитирай
#61

Те сигурно са го оставили нарочно този лаг с цел пестене на батерията Smile
Докато бръкнеш да го извадиш от джоба да не свети Smile
Цитирай
#62

При мен ОТА ъпдейтите продължават да не вървят... Big Grin Пак трябва да инсталирам ръчно всичко...
Цитирай
#63

А къде е това рекавъри за с059 някои даго метне насам хвалите го реших пак да се пробвам до сега нямах време 
    оставете намерих

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#64

Сложих без проблем ъпдейта през OTA. Забелязах, че телефонът не се запотява когато си включа интернета през 4G-то или wifi. Батерията, преди да си легна, беше на 39%,  около 8 часа по-късно, още е на тази стойност.

Впрочем, някъде има ли лист на всички промени? Интересно ми какви са промените с този голям ъпдейт.
Цитирай
#65

Ами аз не мога да намеря, ако някой потърси, и аз се интересувам.
Цитирай
#66

Така от 2 дена съм с 059 и за сега открих 2 гадни бъга:
1-забавено светване когато те търсят (на 040 го нямаше това)
2-батерията забива показанието 24 часа ми стоя на 100% реших да го рестартирам и се оказа на 3%.
Май ще се върна на 040.
Цитирай
#67

При мене ги няма тези бъгове, след като мина на с059 направи ли му един factory reset.
Цитирай
#68

Да направих ресет
Цитирай
#69

Ето ви  с059 без да се зенимавате с ОТА деректно инсталирате 
            https://drive.google.com/file/d/0B_wsSsl...hJNmc/view
 по този начин https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72930

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#70

Значи с къстъм рекавъри. Мерси брат засега ще остана на китката и по-късно може и да го сменя с S059

Обаче името е доста странно не пише кой фърмуер е сигурен ли си, че е това?
Цитирай
#71

(2016-02-21, 17:11:34)Stiliyan03 написа:  Значи с къстъм рекавъри. Мерси брат засега ще остана на китката и по-късно може и да го сменя с S059

Обаче името е доста странно не пише кой фърмуер е сигурен ли си, че е това?

Този е не се притеснявай, ако искаш направо слагай с059 и сложи къстъм кернела на Telo, всичко върви по мед и масло, аз нямам лаг когато някой звънне веднага ми светва екрана, батерията е ОК, за сега е добре.
Цитирай
#72

Може ли линк за къстъм керннела ?
Цитирай
#73

http://forum.xda-developers.com/android/...s-t3303455 теглите 32 битова версия.
Цитирай
#74

И как е тоя кернел тела фърчи ли

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#75

Ами сравнително е много добре. Няма го странния лаг, не се замисля игрите вървят добре. Батерията е ок.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)