Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

Има CF Auto Root за 6.0.1

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

Проблема при мен след официалният 6.0.1 е с БАТЕРИЯТА!!
Едва 12-13 часа без да съм променял нищо от лолипопа.Преди държеше ден,ден и половина.Сега дори и да не го ползвам активно умира до 15 часа работа!!
Идва ми да го изхвърля.Полудявам по 2-3 пъти на денонощие го зареждам.
Някаква идея,но без да го ограничавам?

На скриншота съм го дръпнал от зарядното преди 2 мин.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2016-06-03, 10:11:47)tqnso написа:  Да, на мен. Аз съм с BGL, получен "по въздуха" и за 4 дена се рестартира 3 пъти, първите 2 се рестартира като натиснах хоум бутона, третия - след като приключих един разговор. Бях активирал отключване с пръстов отпечатък и се съмнявах, че може от това да се рестартира, но след като го махнах се рестартира като приключих разговора. Вчера го флашнах с один и до момента съм нямал рестарт. Rock

П.С. Жената също е със S5, но е с MTL. При нея ъпдейта дойде преди около месец и до сега е нямала никакви проблеми.

На мен ми се случва рядко, 5-6 пъти в месеца, но ми направи впечатление това.Помислих, че като съм го потапял, е станало нещо моментно с Power бутона, но продължава да го прави.
Цитирай

И аз ,докато бях с 6.0 , често се рестартираше , батерията беше много зле и дори ,когато ми звъни някой му даваше свободно,а на мен не ми отчиташе нищо . Дори нямах и пропуснато повикване ... пълен бокл*к е този 6.0 (поне за мен де!!)
Цитирай

(2016-06-03, 16:39:25)tony666 написа:  Проблема при мен след официалният 6.0.1 е с БАТЕРИЯТА!!
Едва 12-13 часа без да съм променял нищо от лолипопа.Преди държеше ден,ден и половина.Сега дори и да не го ползвам активно умира до 15 часа работа!!
Идва ми да го изхвърля.Полудявам по 2-3 пъти на денонощие го зареждам.
Някаква идея,но без да го ограничавам?

На скриншота съм го дръпнал от зарядното преди 2 мин.
Колега изключи си от настройките автоматично архивиране на приложения и настройки с Google. Това се намира в архивиране и нулиране. При мен след като го направих нещата коренно се промениха.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

Някакво решение на проблема с рестартирането?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

и аз това питам, ама май ще се връщам към lollipop, че почва да ми писва
Цитирай

Според мен флаш с один и ресет,не би трябвало да има проблеми с 6.0.1 ,по добре ресет и преди инсталацията.
Това по въздух не вярвам всичко да се нареди както трябва.
Цитирай

(2016-06-04, 22:17:53)dobrinsi написа:  Колега изключи си от настройките автоматично архивиране на приложения и настройки с Google. Това се намира в архивиране и нулиране. При мен след като го направих нещата коренно се промениха.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Ок благодаря ще го пробвам и ще пиша пак ,но подчертавам че преди ми беше включено и нямах този проблем
Цитирай

(2016-06-03, 15:23:16)goldmon написа:  33213 ..с antitu тест..с мтел ъпдейт съм 6.01 в паметта имам скайп вайбър...
незнам защо толкова малко точки.
това почти 2  пъти по малко и незнам на какво се дължи Sad

Ако ти е стартиран режима за пестене на батерията ще получаваш подобни резултати.
При мен отива на близо 63 000 точки. Инсталирах програмата само за проба.
И недейте се хваща за тези синтитични тестове, това са в общи линии глупости.
Да си мерят дечурлигата на кой му е по-дълъг или дебел... телефона.  Smile
Цитирай

Как да рутнем новия 6.0

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2016-06-04, 22:17:53)dobrinsi написа:  Колега изключи си от настройките автоматично архивиране на приложения и настройки с Google. Това се намира в архивиране и нулиране. При мен след като го направих нещата коренно се промениха.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Пробвах и не станаSad ,НО направих "хард ресет" и нещата се подредиха.Вече нямам никакви проблеми
Цитирай

Аз не успявам да постигна над 50 000 точки на Antutu бенчмарка, но пак не е зле Smile
Не знам вие как сте успяли да стигнете 60 000. Може би трябваше да направя hard reset след ъпдейта Wink

Samsung Galaxy S5 official BGL ROM + 32GB micro SD card Class 10
Цитирай

(2016-06-07, 09:26:44)tony666 написа:  Пробвах и не станаSad ,НО направих "хард ресет" и нещата се подредиха.Вече нямам никакви проблеми

Аз също правих хард ресет и първите 2 дена всичко беше ок. Но след това батерията започна отново да се топи от Система Андроид и Системен ПИ.
След като изключих архивирането се оправиха нещата. 
Имаше идеи за спиране на настройката за пестене на енергията от приложенията но това не даде резултат,а точно обратното.
Цитирай

Изчисти кеша и данните и деинсталирай актуализациите на Google Play services и Play Store после влез в recovery и направи wipe cache partition. След рестарт си остави телефона 20 мин с включен интернет за да си актуализира сам двете приложения. После включи, ако искаш пак архивирането на данни и повече няма да имаш дрейн.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-06-07, 12:41:58)dobrinsi написа:  Аз също правих хард ресет и първите 2 дена всичко беше ок. Но след това батерията започна отново да се топи от Система Андроид и Системен ПИ.

Сблъсквам се със същия проблем на една s5-ца. За една нощ батерията падна с 33%. От време на време се рестартира, флаш с один и ресет не помогнаха.  Bu

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Какво флашвате, колеги? Странно е как при едни има толкова проблеми, а при други е перфектно.. Аз съм с британския, работи чудесно, много съм доволен...
Цитирай

След вторият хард ресет при мен с изключено архивиране на данните с акаунта, и обичайните настройки по WIFI (да не сканира и предлага мрежи и да не е постоянно включен) , също и изключена от настройките на GPS (подобрена точност) батерията изкарва около 1 ден с 3 часа дисплей и разговори около 1 час
Цитирай

Здравейте колеги ! Някой знае ли какво става с ъпдейта към 6.0.1 за DBT ? Благодаря Ви предварително !
Цитирай

А колеги как да направя хард ресет.
Цитирай

@daka55, от настройки на телефона - архивиране и нулиране.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Някой ползва ли Mirror Link на 6,0,1 ?
Питам защото го ползвам и не знам ако мина на 6.0.1 дали ще работи.
Цитирай

(2016-06-07, 12:41:58)dobrinsi написа:  Аз също правих хард ресет и първите 2 дена всичко беше ок. Но след това батерията започна отново да се топи от Система Андроид и Системен ПИ.
След като изключих архивирането се оправиха нещата. 
Имаше идеи за спиране на настройката за пестене на енергията от приложенията но това не даде резултат,а точно обратното.
Да и при мен така стана 2-3 дни след хард ресета ок и след това отново взе да пада бързо,НО направих нещо и сега пак е ОК!!
Когато влезнеш в менюто на батерията като чукнеш върху"СИСТЕМА ПИ" има възможност да натиснеш върху него и да му дадеш "принудително спиране",аз го направих и незнам дали заради това но проблема за сега го няма


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2016-06-09, 14:54:34)tony666 написа:  Да и при мен така стана 2-3 дни след хард ресета ок и след това отново взе да пада бързо,НО направих нещо и сега пак е ОК!!
Когато влезнеш в менюто на батерията като чукнеш върху"СИСТЕМА ПИ" има възможност да натиснеш върху него и да му дадеш "принудително спиране",аз го направих и незнам дали заради това но проблема за сега го няма

Не е добре да го спираш ПИ. Проблема с батерията при мен идва от WIFI във фонов режим. Нещо използва по неправилен начин WIFI! Затова реших да изключа всички синхронизации ,като- ацтуализиране на софтуера, Актуал.полит. за защита, архивиране на приложенията с гугъл. След като направих последното от изброените всичко се оправи. За цяла нощ графиката на батерията стой почти хоризонтална ( висок процент deep sleep), докато преди се виждаше че  се точеше доста бързо за една нощ спадаше с около 20-30%.
Цитирай

При някой да има този проблем с 6.0.1. Доста по бавно ми се отключва телефона първо светват копчетата за назад и за скорошни приложения и чак тогава се вкючва дисплеят. Става доста по бавно с сравнение с 5.0.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)