Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

Може ли линк на нова версия.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Аксесоари

Винаги с последна версия!
Ето линк :
http://dl.sammobile.com/Odin3_v3.10.7.zip

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Същото изписва !!! а как да го върна на 5.0? Знаеш ли :?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Пичове,не знам къде грешите,но буквално докато,четях коментарите в темата флашнах мтелския 6.0.1 с Один 3.10,като преди това бях с английския небрандиран 5.0.Мтелския лолипоп се флашна безпроблемно,в момента на телефона пише,че се надстройва системата и го чакам да запали...подробности,след малко...

Ето и скрийншотче от Один-а :


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

какво ще рече "небрандиран 5.0"

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Не го връщай, просто е малко повече играчка сега.
Значи следваш тези стъпки :
1. На компютъра в опции на папките>изглед махаш отметката "скрий разширенията за познати файлове" (или нещо подобно беше)
2. Рома, който си свалил, го преименуваш като му изтриеш накрая md5, да остане само .tar след което го разархивирай
3. Гледаш файла Hidden.img и го преименуваш на Hidden.img.tar
4. Флашваш си рома и като ти даде грешката на Hidden, рестартираш пак в Download режим телефона и флашваш само Hidden.img.tar

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2016-04-27, 23:01:19)denilika написа:  какво ще рече "небрандиран 5.0"

Ще рече,че не е бил към никой оператор,както за България има към трита оператори и такъв само BGL,но това не е от значение в случая,а ми е чудно,защо при теб ти дава грешка?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

каде поставям Hidden.img.tar в AP или BL

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Поставяш го в AP

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Евала Smile Златен си много ти благодаря Smile Имаш биричка и Радо като минавате покрай Монтана пишете на ЛС SmileWink

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Storstark
Радвам се, че помогнах  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

някакви позитивни впечатления?
някак си работи по добре от лолипопа..това е мое лично мнение.
Цитирай

По-добре е от лолипоп,но имам две забележки. Батерията ми пада по-бързо и често ми намалява силата на звънене. Добре,че го гледам по-често и си го увеличавам. Не мога да хвана защо така намалява сам....
Цитирай

Това за самонамалянето на звука е болка при няколко близки с S4-ки на лолипоп ... беше се оправило с изключване на някаква функция за увеличаване на звука при изваждане от джоба, не се сещам точното и наименование, но скоро пак почнаха да се оплакват, въпреки, че е изключена... На S5-цата обаче даже не мога да я намеря въпросната настройка... Много неприятно, дано не е обща болка, и скоро да го фикснат....
Цитирай

Един въпрос - след инсталирането на 6.0.1 Шри Ланка, постоянно когато ми е включен телефона ми излиза надпис отдолу " Изтеглянето невъзможно, опитайте по-късно". Някакви идеи ?
Цитирай

Върна ли му фабричните настройки след,като го инсталира?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Ако питаш мен , не съм му връщал настройки и не бих ги върнал. Ако не го оправят с ъпдейт, ще си върна пак близалката...
Цитирай

Някой успял ли е до подкара callrecorder на 6.0.1 аз не успях.
Цитирай

(2016-04-29, 11:47:20)dimitar1234 написа:  Някой успял ли е до подкара callrecorder на 6.0.1 аз не успях.
При мен работи без проблеми

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

(2016-04-28, 12:18:32)raddo_ написа:  Един въпрос - след инсталирането на 6.0.1 Шри Ланка, постоянно когато ми е включен телефона ми излиза надпис отдолу " Изтеглянето невъзможно, опитайте по-късно". Някакви идеи ?

+ след обновяването като слушам музика на Lock screen-a не ми излиза вече обложката, а си стои wallpaper-a ... има ли как да го поправя ?
Цитирай

(2016-04-28, 10:10:27)altanivan написа:  По-добре е от лолипоп,но имам две забележки. Батерията ми пада по-бързо и често ми намалява силата на звънене. Добре,че го гледам по-често и си го увеличавам. Не мога да хвана защо така намалява сам....

Go to Settings-Call-Increase volume in pocket (about half-way down). Clear the check box.

Източник >> http://forums.androidcentral.com/samsung...ost4510885






(2016-04-28, 12:18:32)raddo_ написа:  Един въпрос - след инсталирането на 6.0.1 Шри Ланка, постоянно когато ми е включен телефона ми излиза надпис отдолу " Изтеглянето невъзможно, опитайте по-късно". Някакви идеи ?


Телефона по дефулт му е включена настройката сам да си тегли MMS когато някой ти изпраща. От една страна е удобно, но от друга някои хакерчета (да не кажа и някои правителствени организации) си правят скрипт и ти го пращат като мултимедийно съобщение което се самоизтрива самичко. Това беше пробив в сигурността и Google миналата година и веднага го фикснаха. Но това не означава, че са спрели да правят такива скриптове. Влез в Съобщения >> Настройки >> Мултимедийни съобщения и махни отметката автоматично да тегли. Ако не спре изчисти кеша и данните на приложението Download и Съхранение на медия (Media storage) , Съобщения и пак изключи чека >>  рестартирай. Пиши после какво е станало. С две думи видиш ли, че имаш мултимедийно съобщение MMS от непознат номер или какъвто и да е друг номер не го тегли, теглиш само от познати, а и това не е много сигурно.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Някой знае ли нещо за актива ще го получаваме ли и ние или ще ни забравят.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

(2016-04-29, 12:34:47)rado__8 написа:  Телефона по дефулт му е включена настройката сам да си тегли MMS когато някой ти изпраща. От една страна е удобно, но от друга някои хакерчета (да не кажа и някои правителствени организации) си правят скрипт и ти го пращат като мултимедийно съобщение което се самоизтрива самичко. Това беше пробив в сигурността и Google миналата година и веднага го фикснаха. Но това не означава, че са спрели да правят такива скриптове. Влез в Съобщения >> Настройки >> Мултимедийни съобщения и махни отметката автоматично да тегли. Ако не спре изчисти кеша и данните на приложението Download и Съхранение на медия (Media storage) , Съобщения и пак изключи чека >>  рестартирай. Пиши после какво е станало. С две думи видиш ли, че имаш мултимедийно съобщение MMS от непознат номер или какъвто и да е друг номер не го тегли, теглиш само от познати, а и това не е много сигурно.

Мерси, стана само като махнах отметката на автоматичното теглене. За сега изчезна
Цитирай

Толкова ли не можете да изчакате ъпдейтите си та си чупите телефоните. Явно имате 1 тон пари за което евала ама....не мога да ви разбера.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

(2016-04-29, 12:34:47)rado__8 написа:  Go to Settings-Call-Increase volume in pocket (about half-way down). Clear the check box.

Източник >> http://forums.androidcentral.com/samsung...ost4510885


Мерси,но при S5 я няма тази функция ....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)