Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

Тази настройка май наистина я няма при S5 или поне аз също не я намирам,а и в темата от линка на Радо четох в коментарите,че хора с този проблем и S5 също не я намират.

Колегата @altanivan ,а и всички останали след ъпдейта до 6.0.1 ги съветвам да върнат фабричните настройки на телефона,за да нямат проблеми,а за тези,които се чудят дали да ъпдейтват да действат Smile .Вече трети ден съм с мтелския 6.0.1 и нямам нито един бъг,нито проблем със звука.Напротив даже телефончето работи доста по-бързо и "мазно" от лолипопа.Не знам дали се дължи на това,че го преинсталирах и му върнах фабричните настройки,но след като го настроих и качих всички приложения обратно нямам никакъв лаг (не,че и преди съм имал,кои знае колко),а доста интензивно го използвах тези дни и най-накрая галерията се отваря от раз без да мисли по 5-6 секунди Smile .Визуалните промени също ми допадат и Тъч Уйза си работи доста плавно,така че за първи път няма да бързам да слагам Нова Лаунчера.За батерията нищо не мога да кажа,защото моята е на година и половина,вече е за смяна и каквито, и гимнастики да правя повече от 9-10 часа с моето ползване не изкарва,но като цяло не е по зле от лолипопа.
Който го интересува нещо друго да пита,но като цяло ъпдейта ми харесва и си заслужава Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
Аксесоари

Някой може ли да даде линк за 6.0.1, за бързо сваляне - без значение с какво CSC e, само да има български. Че сложих 4 файловия SLK и нямам БГ.
Благодаря предварително!







Цитирай

Аз пък не съм давал заводски настройки и нямам никакви проблеми.
Цитирай

Model SM-G900F
Build Date 09.04.2016
PDA Version G900FXXU1CPD7
CSC Version G900FOJV1CPD2
PHONE Version G900FXXU1CPB8
Region XSG (United Arab Emirates)
Changelist 7769004
OS Marshmallow (6.0.1)

Еднофайлов има руски в него предполагам и български ще има.

https://yadi.sk/d/oFQNN4HMrD9AJ






Същия 4 файлов >> https://yadi.sk/d/0T6UQ6d2rDCvS

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

@nikolov89
Може ли линк към мтелския маршмелоу, който ти ползваш ?
Цитирай

А някой забелязъл ли е дали проблема с забавянето на микрофана при отговаряне на разговор е опревен при 6.0.1
Цитирай

Пак питам, ако някой има решение - при пускане на музика при заключен екран не ми се показва обложката на албума,а уолпейпъра... Някакво решение ?
Цитирай

А коя версия на callrecorder използвате
Цитирай

(2016-05-01, 22:35:49)raddo_ написа:  Пак питам, ако някой има решение - при пускане на музика при заключен екран не ми се показва обложката на албума,а уолпейпъра... Някакво решение ?

Player Pro

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

(2016-05-01, 22:35:49)raddo_ написа:  Пак питам, ако някой има решение - при пускане на музика при заключен екран не ми се показва обложката на албума,а уолпейпъра... Някакво решение ?

От менюто Звуци и уведомления/Уведомления/При заключване избираш Показване на цялото съдържание. Единствено това ми хрумва. 

Поздрави
Цитирай

(2016-05-02, 10:49:54)Naftalincho написа:  От менюто Звуци и уведомления/Уведомления/При заключване избираш Показване на цялото съдържание. Единствено това ми хрумва. 

Поздрави

Мерси за съвета, но не е там проблема...
Цитирай

(2016-05-01, 13:12:55)Naftalincho написа:  @nikolov89
Може ли линк към мтелския маршмелоу, който ти ползваш ?

Tой е само един колега,но ето заповядай http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1CPC2_MTL/

(2016-05-01, 15:29:19)galabovbg написа:  А някой забелязъл ли е дали проблема с забавянето на микрофана при отговаряне на разговор е опревен при 6.0.1

Дам,сега като спомена найстина е така.Аз бях свикнал,чак не ми направи впечатление Big Grin

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Инсталирах си първо Шри Ланка, след това пробвах Английският андроид - FAIL, а сега и Австрийският FAIL ... каква е причината ?
Цитирай

Да не би да не си с SM-G900F?

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

с SM-G900F съм
Цитирай

Може ли някой да каже има ли значение какъв ром слагам щом версията ми е F? Т.е тела е от германия и може ли да му сложа мтелския
Цитирай

Можеш ! Можеш да слагаш всички РОМ-ове за SM-G900F, които си харесаш стига да е за G900F ! Но ако питаш мен си изчакай да излезне за DBT ! Smile
Цитирай

Аз мога ли да слагам ромове за S5 на S5 Active?

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

Не, колега
Цитирай

(2016-05-03, 14:40:38)VankataBGG написа:  Можеш ! Можеш да слагаш всички РОМ-ове за SM-G900F, които си харесаш стига да е за G900F ! Но ако питаш мен си изчакай да излезне за DBT ! Smile

Но дали ще го пуснат DBT?
Цитирай

А някой знае ли как да си сложа 6.0.1 на актива?
Нищо няма из форума за този телефон.
И тези самсумг няма да му пуснат 6цата и съм хвърлил 900 лева за едно няма нищо.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

Онзи ден получих някакъв малък ъпдейт на 5.0 в размер на 200 мв. и с него си върми перфектно и се чудя изобщо да слагам ли този нов 6? Или просто да изчакам да пуснат официалната версия.
п.п. да попитам - само на мен ли ми се струва или звука е по-слаб на S5 или това заради водоустойчивостта и говорителчетата са затворени с някаква предпазна мембрана и се чува по слабо? Споделете и кажете при вас как е.
Цитирай

@bgcasio ,че колко по-официална версия от тази в официалния сайт sammobile.com,чакаш да пуснат от Самсунг Smile И сравнен с какво,с друг телефон,уредба,лаптоп ли звука на С5 ти се струва по-слаб?Все пак С5-цата не е музикален телефон,а и предпазната мембрана разваля качеството наистина Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Понеже версията ми е DBT-Германия и се опасявам да не пасне на устройството ако кача напр. мтелската. Относно звука - сравнен с други телефони имам в предвид. Старата ми S3 вади доста по басов звук, а тук сякаш нещо подпира мембраната и ниските ги няма. Но смятам, че това е наистина от предпазните мембрани. Ще сложа новата на мтел и ще пиша мнения. А и винаги мога да си върна оригиналната - свалена е също.
Цитирай

(2016-05-03, 15:23:13)Go0dLike написа:  А някой знае ли как да си сложа 6.0.1 на актива?
Нищо няма из форума за този телефон.
И тези самсумг няма да му пуснат 6цата и съм хвърлил 900 лева за едно няма нищо.

Ще гледаш с кой модел си. G900F ли си или G870A ... Настройки >> За устройството пише.

Samsung Galaxy S5 Active G870A

Versions: G900F (Europe), G900I (Asia, Australia), G900M (Vodafone), G900A (AT&T), G900T (T-Mobile), G900W8 (Canada), G900K/G900L/G900S (Korea)

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)