Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8 Lite

(2017-05-08, 22:17:00)HERUS написа:  Нищо не каза.


Не е много стабилен оригиналния...на мен доста ми варира времето, което изкарва дисплея (при еднакви настройки). Нещо не работи както трябва и тормози батерията.
Не знам, как да ти го обясня по-просто ?!

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
Аксесоари

Изглежда че има някаква разлика от b599 20.04.2017 и b599 04.05.2017...и в размера и в оптимизирането.единия е с корекции за сигурност на google,другия добавя повече години към календара и т.н.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-05-09, 08:03:41)shivachevm написа:  Изглежда че има някаква разлика от b599 20.04.2017 и b599 04.05.2017...и в размера и в оптимизирането.единия е с корекции за сигурност на google,другия добавя повече години към календара и т.н.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Разлика няма Погледни B596/97 changelog както и размера на файла и погледни B598/99 changelog и размера от 04.05.2017 и ще разбереш че това е дублиращ ъпдейт просто номера е друг няма смисъл да се слага ако си минал вече през B596/97
Цитирай

Минал съм разбира се,но ми е чудно каква е разликата между 2те b599 от 20.04. и от 04.05.описанието е различно и размера на файла е различен...с изключение на full ota

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

(2017-05-09, 12:43:05)shivachevm написа:  Минал съм разбира се,но ми е чудно каква е разликата между 2те b599 от 20.04. и от 04.05.описанието е различно и размера на файла е различен...с изключение на full ota

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
[Изображение: d8332ed02387379692404c30f990803a.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нова актуализация,но не и андроид 7.0 нуга...корекции на google[Изображение: 97f31c6f27ffa5cc6b2079c7031a8a15.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хех те много бързо взеха да пускат ъпдейти тия секюрити пачове остава да са за 1юни ,но подраняват очаквах нещо интересно да дойде при B600 ама греда... А за андроид 7.0 и дума да не става изобщо не се надявай няма да има официален.

ALE-L21C432B600 (dual sim) ->>>> http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip
ALE-L21C432B601(single sim) ->>>> http://[http://update.hicloud.com:8180/T...update.zip


Тази актуализация подобрява сигурността на системата с корекциите за сигурност на Google. Към 1 юни

[Оптимизации]
Подобрена сигурност на устройството с корекциите за сигурност на Google
Цитирай

След като инсталирах Б599, хората с които говоря все се оплакват, че не ме чуват.Случвало ми се е и преди(рядко), но обикновено е, защото съм го заглушил с ръка.
Някой друг има ли същия проблем или не е от ъпдейта, а от телефона ми?
Цитирай

Може да погледнеш телефона от долу дали не се е запушил микрофона.Защото на една приятелка бях намерил шоколад в него.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

при мен това https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87426 помогна.
Цитирай

(2017-05-21, 17:22:30)mnikov написа:  при мен това https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87426 помогна.

Странна работа, но щом работи ще пробвам и аз.Първо мисля да актуализирам до Б600 и дано при него да се оправи.И преди съм снимал клипчета, после съм говорил по телефона, но микрофона не ми е правил проблем.Благодаря все пак за бързите отговори.
Цитирай

Здравейте, надявам се някой от вас да може да ми помогнете да ъпдейтна моят Huawei p8 lite. ALE-L21FRAC530B181 EMUI 3.1.1 версия на андроид 5.0.1. Първо имам два телефона Huawei p8 lite , първият го ъпдейтнах без проблем и нужда от помощ ,но с вторият не мога да се справя и не намирам решение от цели осем месеца ,първият който ъпдейтнах е с разлика в номера на версията ,разликата е буквите FRA , от виваком са купени и двата ,като вторият е закупен 6 месеца по-късно ,писах на Hicare изпратиха ми ъпдейт но уви при опит за ъпдейт изписва грешка „ update failed visit emui.com/emotiondownload.php?mod=restore”.  При посещение на страницата нищо не ми излиза .До сега още 2-3 телефона Huawei p8 lite са ми попадали в ръцете и такъв номер на версията не съм срещала . Моля ви за извинение ,ако не съм формулирала правилно молбата си. към вас
Цитирай

ALE-L21FRAC530B181 това май не е Европейска версия... тя е с С432. Ако е така, как са ви продали такъв телефон от Вива..
Намира ли някакъв ъпдейт или?
Цитирай

Номера прилича на операторски софтуер. Това успях да открия - на френски е.
http://forum.bouyguestelecom.fr/question...ei-p8-lite#

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Music 

Нищо не намира , от Hicare ,ми изпратиха уж ъпдейт който бил за моят телефон ,но не става изписва грешка . Изтеглих си приложението firmware finder , излизаат някакви ъпдейти изтеглих един ,но пак същата грешка изписва .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ей голям проблем с този телефон ,първият излезе сполучлив и реших да си взема още един , още от първият ден започна да дава ядове след като се прибрах от магазина и започнах да го настройвам видях че е с отлепено стъкло по средата от ляво , върнах го и не пожелаха с нов да ми го сменят , дадоха го в сервиз от там го върнаха с нови imei друго не знам и от тогаваа се опитваам даа го ъпдейтна и все греда , освен пак да го нося в магазина.
Цитирай

Операторски е RОМ-а преди да отиде на сервиза пак ли беше с такъв номер Ale-l21FRA**** щом имаш нов имей вероятно са сменили дънната платка и може би са му сложили този операторски РОМ ,но не е на виваком вариант е да го върнеш на сервиза и да поискаш да ти сложат европейския софтуер . Защото ъпдейт няма да получиш въобще щом до сегаот 2016 г няма . Имам таблет huawei от виваком софтуера му е техен и ъпдейти няма от две години само защото е от оператор.
Цитирай

Не знам какъв е бил номера преди това , нямах време да стигна до там , забелязах че дисплея е отлепен и бегом да го върна .А иначе виваком го пращаха на сервиз , а не аз така че според мен трябва на виваком да го дам и те да си го пращат където са го пращали
Цитирай

Да така е занеси го в виваком и им кажи че неможе да си ъпдейтваш телефона и да го пратят на сервиза да му сложат европейския вариант.
Цитирай

Ок. Благодаря .
Цитирай

Линка за едносимовата версия не работи от самото начало.
Цитирай

(2017-06-06, 11:23:05)Mirkata написа:  Линка за едносимовата версия не работи от самото начало.
B601 ----- Full. http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

този работи...
Цитирай

Очаква ли се скоро ново обновление, по-специално 4.1?Някой знае ли нещо?
Цитирай

(2017-06-13, 12:46:29)YanV13 написа:  Очаква ли се скоро ново обновление, по-специално 4.1?Някой знае ли нещо?
Няма никаква информация за този ъпдейт единствено на Vodafon го пуснаха , но мисля че няма нищо интересно в него. Иначе за нас предполагам тия дни пак ще получим ъпдейт не пак а ОТНОВО със корецийте на гугъл към 1 юли ..видях че за Япония това са получили това казва и че за нас ще е същото . Аз мисля че emui 4.1 няма да има щом до сега не са го пуснали макар че са обещали.
Цитирай

За двусимовия трябваше да се сложи В600 нали ?

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

да B600
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)