Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G5 или Galaxy S7 Edge
#76

На твое място щях да изчакам или новия IPhone, или новия Nexus. А пък Nexus 6P не отстъпва по абсолютно нищо на G5 и S7 Edge.

И все пак, да пиша по темата .. Виждал съм S7 Edge, G5 все още не. Но пък досега изгледах десетки клипчета на сравнения.

Според мен, S7 превъзхожда G5 категорично по:

- Дизайн

- Дисплей, до голяма степен, защото е извит и просто визуално изглежда брутално, особено фронтално сложен - както го ползваш

- Батерия

Какво ми харесва в G5:

- Интересни модули

- Шивокоъгълната 8MP камера е просто страхотна.. огромен плюс, според мен

Извод: Бих предпочел S7. Модулите на G5, както и сменяемата батерия са нещо страхотно .. за този, който ги иска. Според мен бъдещето на техниката е без кабели и сменяеми батерии, например. Модулите са друго..

И все пак, имай предвид, че преди S7 и G5, аз слагам IPhone 6S и Nexus 6P, плюс IPhone 7 и Nexus 7, евентуално.

Между другото, камерата на Nexus 6P е над тази на S7. Изгледайте малко сравнения и ще видите как Нексусът го превъзхожда и в предната, и в задната камера .. и в нощните снимки.

Да дам малко кредит и на Айфона, защото само за него не написах нищо:

- най - бърз

- мултитаскингът е просто на светлинни години пред този в Андроид ..

- камерата е страхотно натурална, така да се каже .. Гладко снимане, гладко видео

И финално, ако много ви обърках с дългия пост:

Бих взел S7 Edge вместо G5, особено Exynos вариантът. Но бих взел последните IPhone или Nexus пред другите два. Big Grin

Бих направил по рационален пост, но пиша от тела.. Затова е малко разбъркано.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)