Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5GB Облачни услуги от Huawei(ALE-L21)
#1

Здравейте,
От вчера се върнах отново на европейските версии на софтуера(основно да пробвам новата B190), като облака който имах на китайския софт ми хареса като функционалност. Е да ама на B190 тази екстра я няма пък и 5GB са си оферта. Ето защо след малко ровене из сайтове, основно с йероглифи  Big Grin  попаднах на apk файл, който се оказа точно това, което ми трябваше. Който иска да се възползва от услугите на Huawei HiCloud  може да направи следното.

Регистрирате акаунт във Huawei(Задължително използвайте имейл различен от gmail!!!)
След като се се регистрирали, сваляте HiCloud инсталирате приложението и се вписвате с акаунта, който създадохте
Сега може да ползвате облачните услуги на Huawei

Цитирай
Аксесоари
#2

В допълнение, ако от HiApp Market се актуализира приложенито за управление за файлове, то дава възможност за директна връзка с облака.

   

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#3

Ето го и самият файл мениджър
Цитирай
#4

Аз честно казано не разбирам смисъла и ползата от китайския клауд, при положение, че Google Drive предлага 15 GB, има си прекрасно приложение и се получава чудесно интегриране между акаунт за синхронизиране на телефона, поща и клауд място. Но може някои да са скарани с Google и да не ползват услугите  Smile

Huawei P Smart
Цитирай
#5

(2016-02-23, 16:20:39)beatfan написа:  Аз честно казано не разбирам смисъла и ползата от китайския клауд, при положение, че Google Drive предлага 15 GB, има си прекрасно приложение и се получава чудесно интегриране между акаунт за синхронизиране на телефона, поща и клауд място. Но може някои да са скарани с Google и да не ползват услугите  Smile

Честно казано гугъл драйв няма всички тези екстри(някои от тях за мен бяха много полезни) и са доста удобни в някои ситуации

   
Цитирай
#6

В допълнение,само като инфо да споделя,при  LG  и НТС дава 100GB.за две години + 15 те са стандарт,един вид без срочни.При другите брандове не знам колко дава.Говоря за  Google Drive
Цитирай
#7

На мен не ми дава никакво място какво мога да направя?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)