Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

Незнам, на който и да е телефон винаги съм имал 3 часа SoT вече незнам кво става, няма значение едж медж. Само на таблет нексус който беше уайфай вариант имах над 6 часа СоТ. Който е на Виваком обвинявайте тях. Нищо, че съм на пълен обхват нон стоп, техните мрежи смучат много ток от устройствата ни. Така, че свикнал съм на 3 часа и това е. Едната идея е да се намери приложение което да изключва мобилния нет и с се пуска като пускате екрана или да се пуска на интервали за по 15 секунди колкото за нотификации и да се изключва отново. Така ще се преборим единствен

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Има две такива приложения които работят чудесно. Но трябва задължително руут, рековери, експозед и самото приложение. Аз съм на G2 с едно от приложенията и определено върши много добра работа. Който не иска, не може или се притеснява за гаранцията да руутва, няма друг начин просто освен да сменя ръчно на 2G мрежа.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2016-10-07, 11:07:20)pussilover написа:  Незнам, на който и да е телефон винаги съм имал 3 часа SoT вече незнам кво става, няма значение едж медж.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Това може да се дължи на мрежата и клетката, която си хванал на мобилният си оператор, ако го държиш на мобилни данни!
Прикачвам ти скрийн от последното ми зареждане снощи, държа го с вкл. всичко - синхронизация, блутут, локация, моб. данни, wi-fi и т.н. не изкл. нищо. Яркостта ми е на 30-40% макс. и на открито като съм я качвам на макс! Тези резултати са ми постоянни за София!

бтв: Тези резултати обаче са ми съвсем други в различни ситуации - напр. ще ти кажа мин. седмица бях един ден в Годеч и до там и обратно до София и т.н. батерията ми се беше изхабила много повече от колкото съм свикнал, а за SOT да не говорим - плачевен - това е от мрежата на оператора!


Прикачени файлове Миниатюри
       


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

При мен пък телефона изкарва по—добра батерия на 4G от колкото на 3G и повече от 4 часа SOT съм нямал.

Samsung S7 Edge

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

[Изображение: 327bc59fe7d80f37188c97ef91faa81b.jpg]

Ето резултат само на мобилни. Да кажем, че докато остане 1% ще направи още има няма час. За 1400лв толкова.

П.С. спрени са всички синхронизации, без локейшън и аод. И е спряно всичко де що е коментирано тука.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

[Изображение: 1a4e2664855507a0e3c1a89fa59f3e9f.jpg]
Като в мрачно времето нещо държи повече :Р
Аа не излъгах... нещо е бъгава тая прогама. В статистиката на батерията пише 2:57 часа екран.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

[Изображение: 598135fc3ec18b2deeb20b7123a7d1be.jpg]

Не е бъгава, точна си е. А аз като гледам как пада тая батерия май няма да удара още час.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

@expressinglol, при мен показва 5:10 часа екран, а бях на 2:57 часа. Явно брои и предното зареждане Big Grin
Цитирай

Нещо ме сърбят ръцете и мисля да руутвам.
Спомням си, че @rado__8 бе казал, че с руут дрейна може да се смъкне до минимум. Би ли споделил?


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Съмнява ме Smile нещо им е много слабо радиото ли незнам. Има места на които с айфона имам интернет а със самсунга нямам Big Grin със една и съща сим карта. Сигурно и затова с айфона батерията ми е по-издържлива .
Цитирай

(2016-10-07, 22:50:58)Dakata87 написа:  Нещо ме сърбят ръцете и мисля да руутвам.
Спомням си, че @rado__8 бе казал, че с руут дрейна може да се смъкне до минимум. Би ли споделил?


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Може, да. С рут можеш да деблоутнеш телефона, да инсталираш програми като wakelock detector, greenify и xposed (и различните му модули) с които със сигурност ще изкараш някой и друг час отгоре. 

@falio - аз само не мога да разбера, защо се мъчиш с това галакси още ми не си ползваш айфона кат бял човек? Всеки пост ти е колко е зле еджа, колко му е смотанта батерията и т.н.  Rolleyes опищя всички теми братче...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Аз не съм минал на айфон, защото никой не иска да ми извади 900лв за моя едж Smile

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

@smiley, не се мъча с еджа.. 1 ден изкарва батерията начи става.
Цитирай

Ако е само един ден - начи не става.

 
Цитирай

Еджа и седмицата са много гадни телефони... Wink

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Ето това са мойте резултати предимно на wi-fi и малко 4G. Това ми е най-добрият резултат.  Обикновено до 7ч изкарвам. [Изображение: ?get_file=6d84c9354552341ef4e96f9e8f6ff3...af1&inline][Изображение: ?get_file=f206b8db03c6f4f2bb60612953e049...77b&inline][Изображение: ?get_file=0a5784d5582e67d31dcb7f1c33bca4...518&inline][Изображение: ?get_file=60ae8e9b7ac0fedeeb9d2ffaf9db98...b2b&inline]

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

@Nikito82, добре са нещата при теб. В кой град ползваш телефона? При мен е таз схема - Батерията в готовност ми разказва играта. За 12 часа ползване е 15% при мене,а при теб е 8% за ден и половина.
Цитирай

От Ямбол съм,  Теленор.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Наистина според мен трябва да се казва откъде сме и на кой оператор сме

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

Аз съм от София и на Мтел. Близко до мен има клетка и пак е трагедия.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

В София си е добре на ментел. Виж в София област е трагедия обхвата.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

В момента съм в София от седмица, иначе съм в Поморие батерията ми се държи по еднакъв начин почти Smile

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай

На мен в Поморие обхвата ми беше по добър отколкото в София. Но ако така ще ги мерим просто няма никакъв смисъл, факт е че при гаден обхват батерията държи много по малко. Направо се чудя с друг телефон какво ще правят хората с 3 часа SoT. Ще карат час на дисплей....

Sent from my SM-G935F
Цитирай

@degman, много зависи и от телефона...е тва зте в подписа ми със зор му смъквам батерията за ден, от xiaomi mi4 бях също доста доволен( правех почти 4 часа сот на клаш оф кланс, на мобилни данни)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Живот и здраве във вторник ще съм със 6s plus, разгеле Smile

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)