Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

Не го гледай така, особено на два дни
Ползвай го поне седмица, като в част от дните го Ползвай максимално( като имаш повече време ) на вайбър, Интернет или каквато комуникация ползваш, но на светнат дисплей, за да видиш колко ще държи . А друг ден го Ползвай нормално колкото ще ти е средно в ръцете. Така ще разбереш как се държи, защото няма пропорция между време на ползване и дисплей. От обително е.

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари

Ясно. Принципно е напълно възможно и просто да се панирам,че имам проблем с него както беше с предния телефон.
Цитирай

Ако ти кара минимум 15-17 часа , без значение колко дисплей си е супер
При мен вчера след 17 часа и около 2 дисплей беше на 50%
Друг път след пак около 17 часа и 6 дисплей е около 10-15 %
Относително е , но ако караш деня без зареждане и не го мислиш...си на 6

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Е как ги правите тези часове бе хора ?! Аз с чисто нов телефон едвам изкарвам по 3 часа на дисплей...Естествено, че съм изключил GPS, синхронизиране, Wi-Fi сканиране и съм само с 3G мрежа...Игри не играя, позлвам главно Internet браузъра, както и Facebook..Може би пропускам някоя важна настройка ?

Forza Milan!
Цитирай

Това е отлично.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
[Изображение: dffa454ef6409f4d4075f253b6ebb3e5.jpg][Изображение: d70f7a8ac3ef3130d303c61d6d30e90a.jpg][Изображение: 4663a716067c775cc08d2c97d2c63c39.jpg]

самсунг с4 , лг г3
Цитирай

(2016-11-28, 13:21:06)Rossonero92 написа:  Е как ги правите тези часове бе хора ?! Аз с чисто нов телефон едвам изкарвам по 3 часа на дисплей...Естествено, че съм изключил GPS, синхронизиране, Wi-Fi сканиране и съм само с 3G мрежа...Игри не играя, позлвам главно Internet браузъра, както и Facebook..Може би пропускам някоя важна настройка ?
Facebook-a е страшен консуматор. Аз също патих с кофти живот на батерията, но с нугата се оправиха нещата. Последния заряд с 2 дена стендбай и само на мобилни, тъй като исках да видя с мобилни само как ще е, изкарах 5:30 часа СоТ и имах 6-7% още, което може и да ми докара още 30тина минути ако го ползвам на момента, а може и да не може. В момента съм с 39% батерия, 1 ден и малко стендбай и 4 часа сот, пак на мобилни само. На WiFi като всеки телефон изкарва доста повече екран.

Ако пътуваш често и седиш на мобилни да не те учудва що пада бързо. Вчера тръгнах на път и за 2 часа път ми изяде 7% батерия само щото седи с пуснати мобилни и търси връзка постоянно.

Та или флашни друг софт или виж какво ти убива батерията и го елиминирай.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

[Изображение: 8971365M.png]
[Изображение: 8971367p.png]
1 час на wi-fi, останалото време на 4G(мтел) + AOD нон-стоп.

П.с извинявам се за messenger chata. Big Grin
Цитирай

Тва положение нормално ли е? Телефонът е S7, ползване смесено 3G/Wi-fi повече Wi fi http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...63960a.png
http://alfa.kachi-snimka.info/images-201...64022y.png

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

Всичко над 1;30 часа СОТ е нормално Smile
Цитирай

(2016-11-28, 13:21:06)Rossonero92 написа:  Е как ги правите тези часове бе хора ?! Аз с чисто нов телефон едвам изкарвам по 3 часа на дисплей...Естествено, че съм изключил GPS, синхронизиране, Wi-Fi сканиране и съм само с 3G мрежа...Игри не играя, позлвам главно Internet браузъра, както и Facebook..Може би пропускам някоя важна настройка ?
Ето как: единият ден само на 4г, вторият wi fi. Без изключени синхронизации, само GPSа е спрян, всичко друго работи на макс
[Изображение: 8d967a90b3d95e0e415333a8bb8ff4b3.jpg]
[Изображение: 6af14c5831bd6ea715666a298c9e2dee.jpg]

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Здравейте , и аз искам да кажа че съм с чисто нов телефон на 4 дни и трудно ми изкарва по 3 часа дисплей .... какво да правя ... в деня когато го взех и го включих ми направи 3 ъпдейта Sad помагайте
Цитирай

За какво да помагаме? Телефона ти е нов, идват ти ъпдейти, нормално е! Трябва да минат няколко дни, всичко да се "намести " за да влезе в нормален режим на работа.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

4g + wifi и AOD смесено ползване както дойде, не съм спирал нищо(gps, sync) даже едната вечер забравих wifi включен


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

Здравейте отново приятели, искам да попитам има ли начин да спра автоматично стартиращите се приложения без да имам роот? Благодаря Ви предварително.
Цитирай

И при мен батерията пада доста бързо. Най-много ми харчи Cell Standby но това предполагам е защото съм с 2 сим карти.
Това обаче което повече ме учудва е големият процент на Android OS. Нормално ли е той да консумира толкова много?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

И при мене с Андроид 6 Cell Standby винаги ми беше в топ 3 на статистиката.Ама с Андроид 7 се нормализираха работите.
Цитирай

(2016-12-05, 18:52:34)falio написа:  И при мене с Андроид 6 Cell Standby винаги ми беше в топ 3 на статистиката.Ама с Андроид 7 се нормализираха работите.

С кой модел си?
Всъщност аз открих моят проблем със Cell Stanby от къде е, но не и как да го разреша:
Докато съм вързан през Wi-Fi през цялото време логото 4G ми премигва през около 6-7 секунди. Нямам идея защо, при положение че съм изключил всякакви неща който биха влияели (Smart Switch, Download Booster). Според разни коментари на които попаднах в Интернет, това е причината за този Дрейн на батерията.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Wipe cache partition от рековъри направи да видим ефектдали ще има.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-12-05, 20:46:02)rado__8 написа:  Wipe cache partition  от рековъри направи да видим ефектдали ще има.

Всъщност засега изнамеринх по-бърз начин след четене в нета, макар че е доста странен.
В системните приложения имам 3 отделни Phone. Force Stop-нах едното (за съжаление не може да се Disable-не) и проблема се оправи. Спря да мига 4G и си седи само иконката на Wi-Fi. Разбира се имам усещането че това ще е някакъв временен фикс, а и още не съм измерил, дали ще се подобри батерията, но да видим.....

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

(2016-12-05, 17:42:44)eMiLChO написа:  Здравейте отново приятели, искам да попитам има ли начин да спра автоматично стартиращите се приложения без да имам роот? Благодаря Ви предварително.
Цитирай

       
Заредих го на 06.12.16 а днес сутринта 08..12.16 съм 33% нещо точи по 8-10% на вечер?
А батерията е 3600мАч. Би трябвало да държи поне 4 дена!

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай

Хахахаха. Даже 5 дена ще държи ако го ползваш само като подложка за чаша. Не разбирам защо си дал една торба пари за смартфон, който дори не ползваш като смартфон.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Да се покажат възможности в кафето Smile

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Прав е човека много даже е прав говоря за joro_bul. Прочетете този пост макар да е постно обяснено, но поне ще схванете картинката >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1347497

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Е ок при айфон не го будят сякакви щуротии и стендбай-я му е силен ама actual ползване едва ли ще прави 8 часа екран с 4 часа игра както един пич тука със оригинален софт. В случая да вземем i7 Plus.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)