Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

мнение 1 076 от NikitoStefanov

Имам я програмата. Но knox искам да стои.

Имам я EZ Disabler, но искам Knox да остане.
Цитирай

мнение 1 077 от Dymbo

Вчера постигнах 5 часа, днес не можах да хвана 3.

Прикачени файлове Миниатюри

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

мнение 1 078 от Denissxx

Не разбрахте ли, че телефона куца на мобилни И все пак стига 4+ часа СоТ? Предните ви телефони и на WiFi дали са удряли 4+ часа Сот ама тука голямо реване.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

мнение 1 079 от r1nftw

Тази програмка EZ disabler има ли я кракната някъде?
Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

мнение 1 080 от rado__8

Пускайте си ги на лични тези кракнати програми в този раздел не е удачно да се постват  Smile
N9005 Flyme OS Android 5.1.1  , LG G Pad 8.3 v500 AOSP Android 6.0.1
Цитирай

мнение 1 081 от blutut

(23 Jan 2017, 18:25:47)Sloona написа: @NikitoStefanov - Имах този проблем.
Слагаш package disabler pro(2.90 лева струа) от маркета и спираш следните неща:
Beaming service
Gear vr service
Knox
Om customize (ако го имаш)
При мен след това всичко се нормализира. Оказа се, че беше Beaming service при мен.

Ако се спрат има ли опасност от нещо?Понеже от мениджъра не ми дава да ги деактивирам.И ако спра кнох някакъв проблем относно него?Наистина и 3-те приложения ми дръпнали по 7% батерия от последното зареждане.
Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай

мнение 1 082 от Prio

А да сте забелязали, че издръжливостта на батерията е някак на периоди? Уж по един и същ начин го ползвам, но някои дни държи стабилно, другите дни не издържа и половината ден. Еднакъв вид ползване, на едни и същи места съм бил, така че не би трябвало да е нещо, свързано с лошо покритие?
Цитирай

мнение 1 083 от lexterr

Как се оправяше дрейна на батерията от Cell Battery / Батерия в готовност, понеже при мен заема челно място с 23 - 36 % и не се издържа просто ?
Samsung Galaxy S7 SM-G930F Black ONYX 32GB ( Marshmallow 6.0.1  ) + 32GB Samsung PRO microSD Class 10
Цитирай

мнение 1 084 от Lam3r4e

(вчера, 01:52:57)Prio написа: А да сте забелязали, че издръжливостта на батерията е някак на периоди? Уж по един и същ начин го ползвам, но някои дни държи стабилно, другите дни не издържа и половината ден. Еднакъв вид ползване, на едни и същи места съм бил, така че не би трябвало да е нещо, свързано с лошо покритие?
Аз да. Все се каня да пиша за това и все забравям.
Та по темата понякога разлика е осезаема. Често ползвам телефона понякога батерията се топи като "секундарник". А понякога си мисля, че процентите са се бъгнали и не падат...
Естествено напоследък свикнах ръчно да спирам през определен период месинджъра и фейсбука и всяко нещо като тръгне да се покачва в графиката на батерията. Smile

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge
***** Samsung Galaxy SЕdge White Pearl ***** OS: Android 6.0.1
*** Samsung GALAXY Note 4 Frost White *** OS: Android 6.0.1
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

хостинг и домейни от Хост България

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD