Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

    Здравейте, нов съм във форума. Миналата седмица ми се ъпдейтна системата до 8.0.0 и се появи следния проблем. Прилагам снимка на него. Появява се през около 20мин ако се работи с него или при всяко отключване. Телефона е s7 edge.
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари

Нулиране с фабричните данни.

Sent from my SM-G935F
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2018-06-24, 15:49:18)JTJ написа:  Във форума на Samsung Community един от участниците е установил,че проблема с / батерия в готовност/ се появява след секюрити пача от 1 -ви май и се е проявявал дори и на нугата. По горе бях писал че при мен батерия в готовност бе най-горе и преди ъпдейтата до Орео.

(2018-06-24, 17:31:40)trackersoft написа:  Това може да обяснява защо при мен го няма проблема, все още съм с априлския security patch.



И при мен го няма този проблем. Не съм обновявал от февруари. Батерията в готовност е от средата надолу.
Цитирай

(2018-06-20, 19:31:43)airbus написа:  Голям шрифт извади, колега. Wink Като чета колко проблеми има с това Орео, добре че изчаках,  съответно не преминах на него. Колко са ни полезни форумите
А случайно да знаеш, как да се отърва от нотификацията за ъпдейта към Орео? И аз не го искам, само, че бутона :"Изчисти" не е активен Sad

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

(2018-06-25, 19:37:59)rorosims написа:  А случайно да знаеш, как да се отърва от нотификацията за ъпдейта към Орео? И аз не го искам, само, че бутона :"Изчисти" не е активен Sad


Същият въпрос бях задал, но май отговорите бяха отрицателни. Нямало как. С рут не знам.
П.п. Пробвах с packаge disable pro. При него PDP пък не се активира на каруцата.
Цитирай

След флашване с BTU след оригиналния ром на теленор ,не виждам оставащи часове при консумация на батерия някой със същия проблем
Цитирай

Ако зареждаш телефона не се виждат,трябва да го откачиш от зарядното
Цитирай

(2018-06-26, 09:53:32)lost in написа:  Ако зареждаш телефона не се виждат,трябва да го откачиш от зарядното

пак е същото !!някакви идеи!?
Цитирай

(2018-06-26, 08:44:31)emo_841 написа:  След флашване с  BTU след оригиналния ром на теленор ,не виждам оставащи часове при консумация на батерия някой със същия проблем

Ако си ресетвал скоро, ще трябва да изчакаш няколко дни (седмица?), докато телефонът ти научи навиците, за да ти дава часовете.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2018-06-26, 10:15:05)ivkos написа:  Ако си ресетвал скоро, ще трябва да изчакаш няколко дни (седмица?), докато телефонът ти научи навиците, за да ти дава часовете.

Мисля че това няма смисъл,След като би трябвало да си идва направо след ъпдейта ,но щом така мислиш ,ще чакам!

Дойде ми една поправка дали ще оправи нещата
Цитирай

@emo_841 - Щом вече ти е отключен акаунта и си вече с Орео, си се радвай на телефончето и не търси кусури...

По темата, Самсунг наистина са келеши, гледам за BTU във FOTA сървера за тестовата версия до вчера имаше ERF5 модем (трите неща ERF5), сега минаха на комбинация ERF6, но пак с ERD6 модем (ERF6/ERF6/ERD6). Нещо почват да се предават или наистина има някъв проблем с модема...
Цитирай

Аз пък реших да направя резет и телефона умря
Изгасна,загря и до там
Цитирай

Ако беше направил ресет всичко щеше да е точно .  Storstark

Storstark
Цитирай

Да стана компот, само че главния готвач е от Корея Wink
Цитирай

Ако храната ви ухапе - храната е прясно сготвена! - корейско-виетнамски лаф.

@lost in, предполагам си пробвал комбинации за съживяване? С бутони, с държане на зарядното, с държане на кабел към компа?
[-] 1 потребител изказва благодарност на enkov за това мнение:
  • lost in
Цитирай

Още се мъча да запали,но не иска братле
Май изгърмия дънната платка или батерията нещо даде гора
Даже и не зарежда,никаква индикация
Цитирай

Както бях писал - така ми направи Yotaphone 2 и се оказа усб и зарядната платка (те са едно отделно модулче, в S7 не съм гледал как е).

Дано все пак не е хардуерно...
[-] 1 потребител изказва благодарност на enkov за това мнение:
  • lost in
Цитирай

Ще го оставя на зарядното тази вечер и утре ще го мъча
Дано излезе нещо дребно
Лека Ви
Цитирай

(2018-06-27, 22:18:41)lost in написа:  Ще го оставя на зарядното тази вечер и утре ще го мъча
Лека Ви

Ако не стане нищо така пробвай и обратното . Пълна разрядка . Едно време беше лесно . Просто махаш батерията . Ама сега нъц . Лека . Storstark

Storstark
Цитирай

@lost in,Сподели по-късно какво се случва с телефона.. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

@lost
Опитай друго зарядно+кабел по възможност да са оригинални и изчакай 20тина мин.. Ако зарежда ...супер. Влизаш в Download режим и ако го разпознае Odin (най новата версия!!) флашваш Ореото и би трябвало да тръгне.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Появи се индикацията на батерията
Тръгва да зарежда и до там
Сега ще пробвам с Один да видим
Само ще помоля че нямам време да ровя, да ми даде те връзка за изтегляне на Один и Смарт Суича да инсталирам драйвърите

Ще изчакам да падне батерията,само двата бутона долу светят и нищо не може да се направи
Цитирай

Защо при Орео не мога да задам тон за позвъняване който си поискам.От фабричните имам предвид!!някой със същия проблем!?
Цитирай

Сложи мелодията в .ogg формат в папка Ringtones на вградената памет и ще я видиш в списъка.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2018-06-28, 16:43:52)ivkos написа:  Сложи мелодията в .ogg формат в папка Ringtones на вградената памет и ще я видиш в списъка.

Незнам как става !!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)