Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Сложих го и аз. Ще видим какво толкова променя. Под 100мб е.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
Аксесоари

Хора искам само да потвърдя. Днес, 7 август, BGL е със security level patch от 1 Април, нали?
Цитирай

Tцъ,трябва да е 1 юли
Цитирай

Странно, с ръчен ъпдейт не ми излиза нищо. Може ли някой с BGL да потвърди?
Цитирай

От 2018-04-01 е ,грешката е моя.
Затова нямаш ъпдейт
Цитирай

Само за BTU е май засега ъпдейта ERGE.
Цитирай

И Полша (ХЕО) също...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Не задължително да е ERGE, за да е с ниво на защита 01.07., МТЛ е с ERG2 и е с първоюлска защита.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

При някой с последната актуализация на BTU появи ли се volte от Теленор?
Цитирай

Идва VVT, да не повярваш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JTJ за това мнение:
  • master89q
Цитирай

(2018-08-06, 21:18:41)intel98 написа:  BTU с нова актуализация.

Да днес и аз имам 89мб каква ли е!!

Гледайте това ,след вчерашния ъпдейт!!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ха честито, колеги:
http://www.mobilebulgaria.com/news/43973...0%BA%D0%B8

Между другото вчера пристигна ъпдейт(CSC-G935FEUR2ERG2, PDA-G935FXXU2ERGE, защита 01.07.18), не обърнах внимание колко голям беше, но определено телефонът се държи по-добре.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

Ако потърсите подробности за новината за Meltdown на S7 в други сайтове, ще видите, че уязвимостта е уж само за Snapdragon 820 версията - за САЩ и Китай. И уж вече е пачната с юлския патч. Най-малкото са различни уязвимостите за Snap 820 и Exynos. Но и за двата вида май има (за да няма сърдити).

Иначе, по принцип абсолютно всички съвременни процесори, без изключения, са уязвими към поне няколко от многото side-channel атаки и продължават да откриват нови и нови такива уязвимости, луда работа.
[-] 2 потребители изказват благодарност на enkov за това мнение:
  • 4o4o, ivkos
Цитирай

(2018-08-09, 10:51:07)4o4o написа:  Ха честито, колеги:
http://www.mobilebulgaria.com/news/43973...0%BA%D0%B8

Между другото вчера пристигна ъпдейт(CSC-G935FEUR2ERG2, PDA-G935FXXU2ERGE, защита 01.07.18), не обърнах внимание колко голям беше, но определено телефонът се държи по-добре.

Предполагам визираш Виваком, понеже за Мтал/А1 го има от 10-11 дни вече...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

И при мен дойде, 369мб. Ще видим как е.
Цитирай

(2018-08-10, 14:14:05)aladin написа:  И при мен дойде, 369мб. Ще видим как е.

А за BGL нищо...
Цитирай

Колеги да питам леко странично тук.Появи ми се странен проблем с GPS сигнала.Абсолютно еднакво е и при навигациите на Waze,Here we go,стоковите карти и IGO.За начало ме локализира с точност къде съм.Но след това постоянно търси GPS сигнал.Просто не ме води нито една от изброените навигации.И при мен е дошъл ъпдейт 369МБ.На виваком съм.Сега ще го тегля да видим ще има ли разлика....
Цитирай

Отскоро ли е този проблем или и преди е било така? Защото GPS-ът не е от най-силните страни на този телефон.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

От няколко дена.4,5 макс.
Цитирай

(2018-08-11, 10:28:42)ivkos написа:  Отскоро ли е този проблем или и преди е било така? Защото GPS-ът не е от най-силните страни на този телефон.

Напротив, много добре работи за разлика от други марки и модели.   Бързо локализира , връзката е стабилна, независимо дали си в чужбина или у бг.  Всичко това под Андроид 7. Тествано многократно с gmaps, here, оsmand+ и на най-мизерната IGO NEXTgen.
Цитирай

Не знам.Ще пробвам с фабрични настройки.s 7 edge Е телефона.Ако е умрял gps-са ще се ходи до виваком.Телефона е на 10 месеца
Цитирай

(2018-08-11, 12:04:31)Piffacota написа:  Не знам.Ще пробвам с фабрични настройки.s 7 edge Е телефона.Ако е умрял gps-са ще се ходи до виваком.Телефона е на 10 месеца

Малко вероятно гпс модула да е заминал. Вероятно е от обновлението. Виж да не са сложили някоя Андроид 8 отметка в менюто.
Цитирай

Ровех къде ли не нищо не намирам.Сега съм на бачкане.Довечера ще му върна фабрични настройки и ще видим какво ще стане.Като точност ме позиционира перфектно,но след това пише изчакване на gps сигнал....и не ще и не ще
Цитирай

(2018-08-10, 06:26:22)batproho написа:  Предполагам визираш Виваком, понеже за Мтал/А1 го има от 10-11 дни вече...

Ъпдейта няма нищо общо с Vivacom, въпреки, че съм техен абонат. Става въпрос за Greece(EUR), купен от Plesio. Впрочем обемът на ъпдейта беше около 200-300MB.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

Колеги, какво е крайното Ви впечатление от ERGE упдате-а (батерия / проблеми / рестарти) ?

ПС: Че аз все още съм си на 7.0 VVT сток и изчаквам .

Мерси !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)