Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

точно 0 % ми е изхарчило  вижда се и в графиката даже че няма мърдане !!

https://onedrive.live.com/?cid=7FEC4E240...11&o=OneUp

Пък и за какво ми е да лъжа за такава глупост ?
Цитирай
Аксесоари

(2016-04-27, 09:46:28)punki написа:  точно 0 % ми е изхарчило  вижда се и в графиката даже че няма мърдане !!

https://onedrive.live.com/?cid=7FEC4E240...11&o=OneUp

Пък и за какво ми  е да лъжа за такава глупост ?

Човек, НЕ казах че лъжеш или че има смисъл....а само че нещо е забило в отчитането или и аз не зная какво, НО няма как да е 0% 
Помисли пак, имал съм случай с други телефони на малка консумация, но 2-3 % , ако телефона е включен той си харчи енергия, колкото и да е минимална   Cool

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

При мен винаги варира от 3% - 5%

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

това ми се случва от както ъпдейтнах вечер изключвам wi-fi 3g и нямам пуснат ALD какро и съм спрял всички възможни неща като анимацията е off копчетата са off google now card off локацията е off със стария наистина си губеше 3-5-6 %
Цитирай

Просто не знаех къде да го напиша това питане и за това го написах тука. Излиза ми следното съобщение ( LoggingService Спря ) някой да знае от къде идва проблема.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Първоизточникът на всички проблеми е отдел "Софтуер" на Самсунг........Smile
На мен ми изписваше същото,но за "Теми".....3 дни ме побърка това съобщение....Върнах фабричните настройки и се оправи.
Цитирай

И аз съм на виваком. С Duos. И код на Нигерия...чувствам се като....нигериец точно. Никакъв ъпдейт нямам още. Но странно зависванията и рестартите спряха.
Цитирай

Те се оправят сами  Visslar
И аз имам дрейн на батерията и ще изчакам още няколко дни да ме изнерви и ще върна ъпдейта от март  Bu

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Това спря и при мен......Ще отида на църква да запаля една свещ-260 часа без рестарт !!!!!! 
Това спря,за да започне android system....Под 10% не е падала консумацията.....Обикновено се движи между 12 и 18%.....'бахти некадърната работа !!!! 
Един читав ъпдейт не са пуснали.....Винаги нещо се прецаква........То бива,то може некадърност,но това минава всякакви граници.
Цитирай

(2016-04-27, 08:53:03)mariovel написа:  Аз

Колега , CSC BGL ли е ? Защото при мен е . Интересното е че нямам проблем с батерията , след 4 часа разговори. Махнат от зарядното в 6:00 и до 19:00 бях на 38 %. Постоянно включено 4G . Някой също да сподели как се държи с 4G на Мтел. Няма такива забивания както при Теленор,но и разлика в скорост няма между 3 и 4 G.

Xiaomi MI 5S
Цитирай

При Теленор яко забива тела и то така забива, че без да разбереш всичко си работи просто не могат да те набират нито ти да набираш докато не рестартираш телефона. За тоя бъг някой да знае кога се чака да се поправи ?
Цитирай

(2016-04-28, 05:16:25)dimitrow написа:  Колега , CSC BGL ли е ? Защото при мен е . Интересното е че нямам проблем с батерията , след 4 часа разговори. Махнат от зарядното в 6:00 и до 19:00 бях на 38 %. Постоянно включено 4G . Някой също да сподели как се държи с 4G на Мтел. Няма такива забивания както при Теленор,но и разлика в скорост няма между 3 и 4 G.
сходни показатели .. леко се чуди само на 4G Мтел мрежата дали да тръгне или не но бива за момемт.батерията е супер също.
за момента 5 часа на дисплей от вчера сутринтане е зареждан сега съм на 31%
[Изображение: 8cca0c74f3c54dfb701b87dd6d30c772.jpg]
[Изображение: 85fa91bf05d86a4302d6ab8a60b83fa7.jpg]

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

(2016-04-28, 06:22:56)SmasHinG написа:  При Теленор яко забива тела и то така забива, че без да разбереш всичко си работи просто не могат да те набират нито ти да набираш докато не рестартираш телефона. За тоя бъг някой да знае кога се чака да се поправи ?
Качил ли си ъпдейта който излезе.?
Защо той беше точно за това и при мен от тогава, почти половин ден съм на 4Г и не само не забива, а няма никакви проблеми
с батерията също, изкарва с лекота деня, като не го оставям...доста натоварване

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Теленор....какво да говориме....

SGN| SGS8 <G950FXXU4ZSB9> 9.0 PIE
Цитирай

(2016-04-28, 07:17:12)OGIER написа:  Качил ли си ъпдейта който излезе.?
Защо той беше точно за това и при мен от тогава, почти половин ден съм на 4Г и не само не забива, а няма никакви проблеми
с батерията също, изкарва с лекота деня, като не го оставям...доста натоварване

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

с APD1 съм по-нов няма като дам да провери.
Цитирай

Офф
Жлъчно ще добавя .... Самсунг, какво да говориме.
Във фейсбук страницата им вместо хвалебствия колко е готин S7 им обясних как софтуерните им актуализации могат да накарат и най-големия фен да се откаже от тях, отговориха ми дежурно как това е полезно за тях бла бла ....... живи и здрави.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

(2016-04-28, 10:12:20)SmasHinG написа:  с APD1 съм по-нов няма като дам да провери.
Ми странно е, от ъпдейта насам не съм видял друг да пише че има проблем.
Пробвай да върнеш заводски настройки, да зная че е малко дразнещо...но понякога не хваща като хората ако не е на чисто

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Явно някои нещо бърка и за това стават такива неща правите ли рестор след ъпдейт като за начало ,аз съм може да се каже един от най големите фенове на Iphone от 2007 до 2015 съм бил само с Аpple смених го само защото след 5s не ми харесва новата визия на телефона ,от както съм с SAMSUNG S6 EDGE и S7 EDGE не съм имал проблеми с тях нито с батерия нито с 4g или каквото и да е . Може би трябва малко да се почетат другите форуми и да се види кои какво не е спрял или не е направил преди да се плюе..............
Цитирай

За съжаление не мога да кача снимка , но... антените са на 100 м. от мен и скоростта при 4G е 6 мегабита на Мтел . Слагам картата на виваком и скоростта при 3G 18 мегабита.

Xiaomi MI 5S
Цитирай

(2016-04-28, 10:31:19)dimitrow написа:  За съжаление не мога да кача снимка , но... антените са на 100 м. от мен и скоростта при 4G е 6 мегабита на Мтел . Слагам картата на виваком и скоростта при 3G 18 мегабита.

като ще сравняваш пусни апарата на 3G  и тогава тествай връзката и скоростта при единия и другия. ако си в сграда пък е съвсем друго...

още повече че това са пуснали 4G и обявили скорости не означава че още днес ще ги имаш на разположение - до месец всички клетки ще заработят както трябва и на по-високите скорости.
Често в малките градове с по-малко абонати по-бързо ъпдейтват мрежата. Пример Асеновград и то в промишлената зона скоростта е близо 3 пъти по-добра от колкото в Пловдив почти в центъра...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

Хората с батери дрейн може да си clear cache от рековерито и се оправя дрейна поне при мен се оправи иначе го имах и аз след последния ъпдейт.
Цитирай

Извинявам се за тъпия въпрос но къде е това рековери?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

http://godokmi.com/how-to-wipe-cache-par...galaxy-s7/

Това е, аз го направих сега, пък ще видим резултата.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Благодаря ти.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Колеги, малко в страни от темата, но моля, когато качвате скрийн шот от телефона си, намаляйте малко снимката защото темата става отврат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)